Bombuj.tv online filmy a seriály zdarma – Tajné tipy a seznamy filmů

Stránka Bombuj.tv patří k aktuálně k těm nejlepším zdrojům filmů a seriálů zdarma. Je to přehledný web s bohatou nabídkou, včetně premiér a filmů v češtině. Chytré propojení s CSFD.cz a samozřejmě možnost hodnocení.

Webů a služeb, které umožňují sledování filmů zdarma je celá řada. Situace na tomto poli se ale rychle mění. Staré oblíbené služby zanikají a vznikají zcela nové. Není se čemu divit, protože tyto weby se často pohybují na hraně zákona i když na nich není uložený žádný obsah, ale jenom vkládání videa z různých uložišť.

Bombuj.tv je novou hvězdou mezi streamovacími weby!

Bombuj.tv online filmy a seriály zdarma – Tajné tipy seznamy filmů

Obliba Bombuj.tv

Obliba Bombuj.tv roste opravdu raketovým tempem, což je výhodné asi pro všechny. Nabídka filmů a seriálů se rozšiřuje, stejně jako kvalita celé služby. Grafy návštěvnosti a vyhledávanosti na Google hovoří jasně. Sami se přesvědčte.

Bombuj.tv seznam filmů

Seznamy videí

Připravili jsme pro vás exkluzivní seznam těch nejpopulárnějších filmů a seriálů na Bombuj.tv. Takže vlastně seznam toho nejlepšího. Není toho málo. Pokud budete chtít shlédnout úplně vše, tak tím podle mě strávíte nejméně 1 měsíc v kuse (spíše déle). Pojďte si užít aktuálně ty nejlepší filmy a seriály. Jinak máme tajný zdroj tohoto seznamu, jinde ho zaručena nenajdete.

Přehledný popisek filmu

TOP 22 – Seznam oblíbených seriálů

V seznamu nejoblíbenějších seriálů vedou i poměrně staré kousky, samotného mě překvapilo, kolik seriálů se začalo točit třeba už před 10 lety. Samozřejmě nemůžou chybět ani takové stálice jako jsou Přátelé.

 1. Černobyl (2018) – bombuj.tv/serial-chernobyl
 2. The Walking dead (2010) – bombuj.tv/serial-the-walking-dead
 3. Vikingové (2013) – bombuj.tv/serial-vikings
 4. Přátelé (1994) – bombuj.tv/serial-friends
 5. M*a*s*h (1972) – bombuj.tv/serial-mash
 6. How I met your mother (2005) – bombuj.tv/serial-how-i-met-your-mother
 7. The Vampire Diaries (2009) bombuj.tv/serial-the-vampire-diaries
 8. Black Mirror (2011) bombuji.tv/serial-black-mirror
 9. Narcos (2015) bombuj.tv/serial-narcos
 10. Modern family (2009) bombuji.tv/serial-modern-family
 11. Dva a půl chlapa (2003) bombuj.tv/serial-two-and-a-half-men
 12. South Park (1997) bombuj.tv/serial-south-park
 13. American horor story (2011) bombuj.tv/serial-american-horror-story
 14. Sex ve městě (1998) bombuji.tv/serial-sex-and-the-city
 15. The family guy (1999) bombuj.tv/serial-family-guy
 16. The middle (2009) bombuji.tv/serial-the-middle
 17. New girl (2011) bombuj.tv/serial-new-girl
 18. The Suits (2011) bombuji.tv/serial-suits
 19. Band of Brothers (2001) bombuj.tv/serial-band-of-brothers
 20. Band of Brothers (2011) bombuji.tv/serial-band-of-brothers
 21. Okresní přebor (2010) bombuj.tv/serial-okresni-prebor
 22. Zoufalé manželky (2004) bombuji.tv/serial-desperate-housewives

TOP 22 – Seznam oblíbených filmů

Pokračujeme obsáhlým seznam TOP 22 filmů online ke shlédnutí. Asi nepřekvapí, že vedou hlavně americké blockbustery a akční filmy se superhrdiny. Marvelovky jsou zkrátka klasikou dnešních dnů.

 1. Strážci Galaxie 2bombuj.tv/online-film-strazci-galaxie-vol-2
 2. Thor Ragnarokbombuj.tv/online-film-thor-ragnarok
 3. After Polibekbombuji.tv/online-film-after-polibek
 4. Deadpoolbombuj.tv/online-film-deadpool-2
 5. Rychle a zběsile 8bombuji.tv/online-film-rychle-a-zbesile-8
 6. Fakjů pane učiteli 3bombuji.tv/online-film-fakju-pane-uciteli-3
 7. Úžasňákovi 2bombuji.tv/online-film-uzasnakovi-2
 8. Bohemian Rhapsodybombuji.tv/online-film-bohemian-rhapsody
 9. Doctor Strangebombuji.tv/online-film-doctor-strange
 10. Aquamanbombuji.tv/online-film-aquaman
 11. Kráska a zvíře 2bombuji.tv/online-film-kraska-a-zvire-2
 12. Jak vycvičit draka 3bombuji.tv/online-film-jak-vycvicit-draka-3
 13. Špindlbombuji.tv/online-film-spindl
 14. Bajkeřibombuji.tv/online-film-bajkeri
 15. Padesát odstínů svobodybombuji.tv/online-film-padesat-odstinu-svobody
 16. Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločinybombuji.tv/online-film-fantasticka-zvirata-grindelwaldovy-zlociny
 17. Já padouch 3bombuji.tv/online-film-ja-padouch-3
 18. Všechno nebo nicbombuji.tv/online-film-vsechno-nebo-nic
 19. Grinchbombuji.tv/online-film-grinch-2018
 20. Cocobombuji.tv/online-film-coco
 21. Já Simonbombuji.tv/online-film-ja-simon
 22. Captain America: Občanská válka bombuji.tv/online-film-captain-america-obcanska-valka

Co sledovat na Bombuj.tv v roce 2021

Aktuálně je velmi oblíbený seriál Dámský gambit z produkce Netflixu. HBO zase boduje se svým seriálem Generation. Z filmů můžeme doporučit Ligu spravedlnosti Zacka Snydera, která se dočkala exkluzivní premiéry na HBO GO. Tento 4 hodinový megafilm o superhrdinech má dokonce i speciální černobílou verzi!

Bombuj a nové filmové pecky

Moje oblíbené filmy

Filmy jsou moje velká vášeň, a proto bych vám chtěl ještě nějaké doporučit. V poslední době mě dostal třeba snímek od režiséra Sama Mendese 1917 – odkaz na Bombuj.tv. Mendes, který teď natočil několik posledních Bondovek vytvořil opravdu epický film z první světové války. Všechno na jediný záběr. Na film se dívá opravdu dobře a neodtrhnete oči z temných záběrů zákopů. Možná proto snímek uspěl jak u profesionálních filmových kritiků, tak u běžných diváků. Více o filmu 1917 se dozvíte také v tomto našem novém článku.

Další aktuální hitovkou je snímek Le Mans 66 – odkaz na Bombuj.tv od režiséra Jamese Mangolda. Opět perfektní propracovaný příběh se strhujícími akčními scénami. Všechno založené na skutečných událostech. Souboj dvou mužů i souboj s pokrokem lidského poznání a možností.

Sledování i bez registrace

Obrovskou výhodou webu Bombuj.tv je, že je na něm možné sledovat videa bez registrace. Takže rychle, pohodlně a anonymně (o to se musíte postarat sami). A samozřejmě zdarma, což zajímá asi nejvíc lidí. Stačí pár kliknutí a už si pouštíte nejnovější film anebo oblíbený seriál. Je to opravdu jednoduché a pohodlné.

Bombuj.tv samozřejmě nabízí i možnost registrace, která přinese některé užitečné funkce, ale opravdu nutná není. Samotná registrace je velmi jednoduchá. Jediné, co se po vás chce jsou

 1. Přezdívka (neboli nick)
 2. Platný email
 3. Heslo (nutné znovu napsat pro ověření)

Registrační formulář na Bombuj.tv

V dalším kroku byste měli ještě vybrat své pohlaví a odsouhlasit zpracování osobních údajů (což je nutné už jenom kvůli uložení všech předchozích údajů).

Registrace umožní každému uživateli možnost vytvářet si vlastní seznamy a ty si pojmenovávat a třídit. Pro pravidelné uživatele je to tedy velmi pohodlná možnost, která velmi usnadní orientaci.

Fronta nových filmů čeká jenom na vás!

Jak se orientovat na Bombuj.tv?

Je to vlastně jednoduché. Celý web je přehledný a hezky rozdělený na filmy a seriály. Pak už jenom stačí využít funkci vyhledávání. Zajímá vás: Avengers: Endgame, Captain America nebo San Andreas? To není vůbec žádný problém. Stačí zadat jméno filmu do hlavního vyhledávání v hlavičce. Tím ale možnosti nekončí. Naprosto skvělé je i vyhledávání podle herců, režisérů nebo a dalších tvůrců.

Nechybí ani filtrování, které má spoustu možností. Máte chuť jenom na určitý žánr: drama, komedie, akční, thriller, romantika… žádný problém.

Další filtrování je pak podle kvality a charakteristiky videa – ne všechno je samozřejmě s dabingem. U nových kousků jsou hodně časté pouze titulky.

Užitečné jsou i různé TOP žebříčky Bombuj.tv, které si můžete snadno naklikat. Obvykle v nich nechybí nové filmy, které ten rok dobývají kino.

Je libo třeba Netflix?

Správná adresa webu?

Všiml jsem si, že poměrně hodně lidí má velký problém napsat správně adresu webu, kvůli nezvyklé koncovce .tv (která původně patřila malému ostrovnímu státečku Tuvalu). Lidé tak často píší a hledají adresu jako:

 • cz
 • tv.cz
 • eu

A vzácné samozřejmě nejsou ani různé překlepy a více slovné dotazy:

 • bombuj filmy online
 • bombuj filmy zdarma
 • bombuj filmy a seriály
 • bonbuj nebo dokonce bomba.tv
 • filmy online zdarma bez registrace bombuj
 • seriály online bombuj

Jediná správná a funkční adresa tedy zůstává:

Bombuj.tv aplikace pro Android

Bombuj má vlastní aplikaci pro chytré mobilní telefony Google Android. Sledování filmů a seriálů je tak na ni určitě mnohem pohodlnější, než je tomu tak jenom přes mobilní verzi stránek.

Odkaz na aplikaci Bombuj.tv v obchodě Google Play.

Jak může Bombuj.tv fungovat?

Úplně jednoduše – Bombujt.tv je jenom katalog s embed videi a odkazy. Ve skutečnosti se žádná videa na webu nenacházejí. Všechno video soubory s nejnovějšími filmy a oblíbenými seriály jsou uloženy na serverech po celém světě. Právě na to se ostatně odvolávají i tvůrci webu v kontaktech. Podle nich je tento přístup naprosto legální a povolený.

Seznam seriálů na Bombuj.tv

Reklama na Bombuj.tv

Bombuj.tv je server, který žije ze zobrazování reklamy. Na rozdíl od jiných konkurenčních projektů ale mají jeho tvůrci soudnost, a tak reklamu zobrazují jenom v přiměřeném množství. Dokonce bych řekl, žena Bombuj naleznete méně reklamy než na běžném zpravodajském serveru, což už opravdu nutí k zamyšlení. Tvůrci chytře využívají různé reklamní formáty – nejenom bannery, takže jejich působení opravdu není rušivé.

Samozřejmě ne všechny reklamy jsou košér. Mnohé z nich mají lechtivý podtext anebo se jedná o reklamy na přípravky na hubnutí, takže v tomto ohledu by měl být opravdu každý ostražitý. Bombj.tv by sami určitě neměli sledovat malé děti.

Bombuj TV a problémy s obsahem

Není všechno jenom růžové. Bombuj.tv má samozřejmě problémy s obsahem, který sice sami nesdílí, ale využívají třetí strany v podobě internetových uložišť. Podobné weby jsou samozřejmě cílem všech velkých poskytovatelů obsahu, kteří se domnívají, že na nich parazitují a snižují jim tím tržby.

Do jaké míry je to pravda je diskutabilní. Kdo nemá peníze, stejně do kina nepůjde nebo si nezaplatí prémiový video archiv / službu. Existují přitom jasné studie, které ukazují, že až uživatel peníze získá (například dítě vyroste a najde si práci) o to je větší pravděpodobnost, že se pak stane platícím zákazníkem. Podobné služby jsou tak dost možná pro velké tvůrce obsahu, tím nejlepším marketingem. I jednotlivé filmy a seriály totiž bojují o pozornost, a díky těmto portálům v šedé zóně se může jejich vliv šířit dál.

Ze strany Netflixu, HBO nebo Amazonu jsou tedy podobní provozovatelé často napadány. Dokonce vytvořili speciální uskupení ACE, které proti nim naplno bojuje. A jednou z posledních velkých bitev bylo zavření video platforem Openload a Streamango. Právě tyto služby používalo i Bombuj.tv. Zmizelý obsah byl ale rychle nahrazen. Jiné podobné weby, ale museli ukončit svoji činnost.

Bombuj.tv je graficky udělané velmi vkusně

Alternativy a náhrady za Bombuj.tv

Kde jinde sledovat filmy a seriály přes internet? Možnostní je spousta, ale jako všechno, má každý svá pozitiva i negativa. Tady bychom vám rádi představili alespoň některé z hlavních konkurentů nebo chcete-li alternativ.

 • to – Legendární server, který je dnes už klasikou na tomto poli. Nabízí stahování zdarma i prémiové služby. Výběr videí je široký, i když jako největší služba svého druhu je často v hledáčku vydavatelství i podvodných uživatelů. Kromě možnosti stahování nabízí i online streaming. To je extrémně užitečné i pokud se chcete podívat jenom na náhled. Někdy samozřejmě využijete i více.
 • HellSpy – Další podobná služba jako ulož.to. Osobně si myslím, že trochu lepší (ve všech směrech), ale bohužel mnohem tvrději placená.
 • cz – Velmi oblíbený server na sledování filmů, který rychle expanduje. Je trochu méně uživatelsky přívětivý, kvůli většímu množství reklam, na druhou stranu nabízí i spoustu seriózních a užitečných informací o filmech.
 • cz – Velmi sympatická česká služba, která nabízí neomezené sledování téměř čehokoliv, za výhodných cenových podmínek.
 • HBO GO – Skvělá služba tentokrát už na poli placených videoték. Stojí za ni slavný HBO. HBO GO je platforma, která je dostupná na všech mobilních zařízeních. HBO je známé svou velmi silnou vlastní produkcí, do které se řadí mnoho nejsledovanějších filmů a seriálů současnosti, například i populární Hra o trůny.
 • O2 TV – Další zajímavý konkurent se spoustou vychytávek a vlasntími technologiemi.
 • Netflix – Rychle vycházející hvězda na poli streamování a on-demand videad. Čekali jsme dlouho, ale konečně je tady, a to navíc i plně v češtině. Netflix má neuvěřitelně širokou vlastní tvorbu a propracovanou nabídku. Takže vás asi nepřekvapí i to, že ho uvádíme až tady nakonec. Je totiž i nejdražší.

Váš tip?

Máte tip na skvělý film nebo seriál, který je možné shlédnout i na Bomba.tv? Podělte se s námi do komentářů pod tímto článkem. Ostatní uživatelé ocení ověřené tipy. Já sám se rád inspiruji od ostatních. A přeci jenom je pravda, že i když je náš seznam obsáhlý, tak jste z něj určitě už leccos viděli. Každý máme jiný vkus a je pravda, že na Bombuj.tv se najdou i české filmy. Například snímek Jak se zbavit nevěsty, o kterém jsme také psali na tomto webu.

Bombuj.tv online filmy a seriály závěr a hodnocení

Bombuj.tv je velmi zajímavá a kvalitní služba pro sledování filmů a seriálů online. Samozřejmě má své mouchy, z nichž největší je ta, že web je z velké části ve slovenštině. Na druhou stranu stránky nabízí příjemný vzhled a opravdu velmi bohatou nabídku filmů a seriálů. V žebříčku v tomto článku ostatně naleznete seznam na ty nejoblíbenější.

Velkou otázkou také je, jak bude Bombuj.tv fungovat dlouho?! V této oblasti není nic jisté a asi nikdy nebude. Je to škoda, protože tyto stránky v mnohem předčí i komerční alternativy o nichž si také něco napíšeme.