Co na to Češi online ke zhlédnutí

Soutěž Co na to Češi online ke zhlédnutí. Zábavně soutěžní pořad pro všední den. Přesně takové je toto vysílání televize Nova, který jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Využijte této příležitosti, jenž už se nemusí dlouho opakovat.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme pořad Co na to Češi, který si s námi můžete pustit opravdu jednoduše a kdykoliv se vám zamane. Je to zábavná soutěž pro každý všední den. Vysílá se pravidelně v podvečer od půl šesté skoro do půl sedmé. Tedy před oblíbeným seriálem Ulice. Délka pořadu je 40 minut, ale s reklamami se to samozřejmě natáhne skoro až na onu hodinu. Vy ale nemusíte čekat, až další díl poběží v televizi, protože pro vás máme „Co na to Češi” online ke zhlédnutí.

Co na to Češi online ke zhlédnutí.

Pravidla soutěže Co na to Češi

Princip soutěže je vlastně hodně jednoduchý. Ještě před začátkem pořadu dostane 100 náhodně vybraných lidí několik jednoduchý otázek. Je potřeba, aby odpověděli to první, co je napadne. Jde tedy hlavně o asociace a slovní spojení. Ukážeme si to typickým příkladem ze hry. Lidé mají říct první co je napadne na slovo „lesní”. Vtip je v tom, že od sta lidí se sejde třeba dvacet různých odpovědí. To vytváří různé humorné situace a uhádnout je samozřejmě není vůbec lehké.

Pořad moderuje Tomáš Matonoha.

Některé odpovědi jsou samozřejmě častější jako například: lesní plody, lesní jahody, lesní chata. Takové odpovědi jsou označované jako TOP a měli by se je snažit uhádnout i soutěžící v pořadu. Čím častější spojení, tím víc za něj samozřejmě dostanou bodu. Některé odpovědi jsou méně časté, ale také za ně můžou být nějaké body, jako například lesní houby. A některé odpovědi jsou úplně mimo a za slovo třeba lesní traktor se dá očekávat nula bodů. I takové odpovědi v zápalu hry ale padají.

Jaké odpovědi budou asi nejčastější?

V samotném pořadu pak máme dva pětičlenné teamy, které se střídají v hádání. Na slovo musí dojít samozřejmě na každého. Po pár kolech vyhrává team, který má nejvíce bodů. Jeho kapitán a zástupce jdou do finále, kde musí získat dohromady 200 bodů. Pak team vyhraje hezkých 50.000 korun.

Co na to Češi shrnutí

Co na to Češi je vlastně hodně jednoduchý, ale opravdu zábavný pořad. Celou show provází v roli moderátora Tomáš Matonoha, který je známý jako velký komik a srandista. Hrál v sitcomech, komediích a dokonce vystupuje i v road show Komici s.r.o. Je to tedy muž na svém místě, který rozhodně nezkazí žádnou srandu.

Na této webové stránce jsme pro vás přichystali poslední aktuálně odvysílaný díl pořadu Co na to Češi. Stejně tak u nás naleznete i obsáhlý archiv s mnoha dalšími epizodami. Ty si budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Zvládne to snad opravdu každý a celý proces je maximálně jednoduchý a pohodlný. Videa se soutěží nahráváme v maximální možné kvalitě a bez otravných reklam. To abyste si je mohli přehrát přes internet opravdu pohodlně a kdykoliv se vám jenom zachce. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.