Česká komedie Seznamka – online a zdarma

Film Seznamka online ke shlédnutí. Pohodlně a zdarma to je naše heslo. Přímo zde jsme pro vás přichystali novou českou komedii začínající režisérky Zity Marinovové. Ta si pro nás připravila opravdu úžasný a v mnoha ohledech nepřekonatelný snímek. Chcete být u toho? My vám zde dáme tu možnost. Film má mimo jiné skvělé herecké obsazení v čele s herci jako Jiří Langmajer nebo Marie Doležalová. Snad vás film zaujme minimálně z poloviny tak jako nás.

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme český film Seznamka. Je to typická letní komedie, takže nepřekvapí ani datum její premiéry, které bylo stanovené na čtvrtek 28. 07. 2016. Čeká vás lehký film se spoustu humoru zasazeného do netypických situací. Příběh filmu se točí kolem jedné internetové seznamky. Její charismatický ředitel slibuje, že najde partnera každé osamocené ženě. Ve skutečnosti to jsou jenom sladké řeči.

Film Seznamka online a zdarma přímo zde.

Panu řediteli jde jenom o své vlastní blaho. Tedy, aby na slečnách vydělal, ale třeba si i užil. Ty nejlepší kusy si totiž vybírá sám pro sebe. Využívá detailní informace, které o sobě ženy prozradí, aby se pak stylizoval do role pana dokonalého. Je to ďábelské, ale vychází mu to. Osamělé ženy se nechají lehce oblbnout a skončí s ním v posteli. Jenže pro něj je to příběh na jednu noc. Užít si a pak odhodit.

Není se ani čemu divit, že za sebou nechává celou řadu naštvaných žen. Navíc je pan ředitel seznamky sám ženatý. Takže další velký důvod, proč na něj být opravdu naštvaný. A naše hrdinky jsou opravdu vytočené téměř do běla. Nejenže na schůzky většinou chodí samí exoti, ale pak je ještě zneužije sám ředitel tohohle pofiderního internetového podniku. To tak přeci nemůže zůstat. Dámy se tak rozhodnou spiknout se. Společně vymyslí opravdu geniální plán, jak to Jiřímu Langmajerovi zatopit. Po tom ho snad na podobné zálety přejde chuť. Ostatně může přijít o hodně.

Jak to udělají? To vám samozřejmě nemůže ani náhodou prozradit. Každopádně to bude stát za to. Tak rafinovanou pomstu jste v české komedii ještě neviděli. Film Seznamka se může pochlubit skvělým hereckým obsazením v čele s herci jako: Jiří Langmajer, Marie Doležalová, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Martin Kraus, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Jaroslava Obermaierová nebo bývalá top modelka Iva Kubelková.

Nová česká zábavná komedie o seznamování.

Hodnocení filmu Seznamka

Seznamka je opravdu hodně podařená česká komedie. Je to takový letní film, který má šťávu a je nabitý situačním humorem. Zkrátka plný zábavných chvilek, které dokážou pobavit. Režisérce a scénáristce v jedné osobě Zitě Marinovové se povedlo natočit opravdu skvělý snímek, který bude mít jistě u diváků nemalý úspěch. Je to film s jednoduchou zápletkou, ale výborným situačním humorem. Rozhodně to tak není hloupý snímek, ale naopak film plný zábavy, u kterého se jistě pobaví skoro každý. My tedy určitě. A nejenom, že vám film můžeme jenom doporučit. My jsme ho dokonce přichystali pro vás online ke shlédnutí. Nebo můžete zabrousit na partnerský magazín Ze.tode.cz, kde film rovněž naleznete online. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. A to nám věřte, že to rozhodně chcete.