Film 1917 online ke shlédnutí

Nový film režiséra Sama Mendese je tady! Tentokrát to nebude Bondovka, ale po dlouhé době si pro nás oscarový režisér připravil válečné drama. Film 1917 online čeká jenom na vás.

Tentokrát to bude opravdu epický a hodně zajímavý snímek. Sam totiž přišel se zajímavým nápadem natočit ho celý na jeden zátah! Ano přesně příběh celého filmu se odehraje v jednom záběru. Bez přerušování. Zkrátka uvidíte každý detail. To je hodně netradiční přístup, který však má něco do sebe.

Film 1917 online

Snímek 1917 si můžete přehrát pohodlně a zdarma na webu Bombuj.tv. Další možností je využít oblíbené Ulož.to, které nabízí jak možnost stažení, tak i video streaming.

Film 1917 online ke shlédnutí

Příběh filmu

Děj se odehrává během pouhých pár desítek minut na sklonku velké války. To ale tenkrát nikdo nemohl vědět. Hlavními hrdiny jsou dva mladí britští vojáci Schofield (hraje ho George MacKay) a Blake (hraje ho Dean-Charles Chapman). Ti dostali úkol, který se zdá zdánlivě nemožný. Životy tisíců vojáků budou záležet jeno na nich. V nervy drásajícím závodě s časem se musí dostat přes nepřítele i území nikoho a doručit zprávu. Útok je předem ztracení a tisíce vojáků zemřou. Mezi ohroženými je i Blakeův bratr. Zaujalo vás to a chcete videt 1917 online!

Nový snímek režiséra Sama Mendese

1917 online v traileru

Přehrajte si povedený trailer online snímku 1917. Ten vám řekne více, než tisíc slov.

1917 závěr a hodnocení

Nám osobně se film velmi líbil a nemůžeme na něj šetřit chválou. Připadá mi, že v poslední době jsou nám válečné filmy poměrně vzdálené a netočí se jich tolik jako dříve. Skoro jako by to bylo vyčerpané téma, ale Mendésův snímek 1917 ukazuje, že to rozhodně není pravda. Tohle je epické válečné drama, které vám ukáže zákopy „velké války,” jako málokterý snímek před ním.

Více o filmu na CSFD.cz