Film Jak se zbavit nevěsty (2016) online a zdarma

Film Jak se zbavit nevěsty online ke shlédnutí právě pro vás. Nový česká zábavná komedie je konečně tady. Přímo zde máte tu možnost si přes internet přehrát nový zábavný snímek režiséra Tomáše Svobody. Ten k němu jenom tak mimochodem napsal i scénář, takže se rozhodně máme na co těšit. Je to zábavná komedie o jednom rozvodu a jedné nové svatbě. Bývalá exmanželka svému protějšku štěstí moc nepřeje. Nejenom, že si chce vzít jinou, ale ještě si u ní objednal svatební dort.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali nový český film Jak se zbavit nevěsty. Je to hravá možná až trošku ztřeštěná komedie, která vám dá snadno zapomenout na starosti všedního dne. My jsme opravdu nadšeni z toho, že se nám ji podařilo pro vás sehnat ve skvělé kvalitě. Díky tomu si budete moci pustit film „Jak se zbavit nevěsty” hezky pohodlně a zdarma online. Video je v HD kvalitě, což zahrnuje naprosto jemný a detailní obraz a krásně čistý zvuk.

Jak se zbavit nevěsty (2016) online a zdarma.

Film Jak se zbavit nevěsty šel do našich kin ve čtvrtek 28. Dubna 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velké starosti. Vy totiž do nejbližšího kina běžet nemusíte, protože s námi si tento povedený snímek přehrajete online kdykoliv jenom budete chtít.

A o čem je vlastně příběh filmu? Je to vlastně takový docela obyčejný příběh ze života. Dva manželé Eva a Honza byli nějaký čas šťastní, ale nějak jim to prostě nevyšlo. Zůstal jim sice krásný a zdraví čas, ale oni sami se po nějaké době rozvedli. Dlouhou dobu zůstali dokonce kamarádi a každý se tak mohl věnovat naplňování svých vlastních snů. Eva si otevřela cukrárnu, která se stala vyhlášená široko daleko. Honza také udělal celkem úspěšnou kariéru. Oba dva byli spokojení a zároveň si pořád dokázali hezky popovídat.

Teď se ale něco změnilo. Honza se totiž rozhodl pozval Evu na večeři. Je to opravdu krásný večer v romantickém podniku. Samozřejmě velmi drahém. Svíčky plápolají, jemné vtípky létají vzduchem a zdá se, že to není to jediné, co chce Honza říct. Eva už doufá, že je to nabídka, aby se dali znovu dohromady, ale místo toho přijde ledová sprcha.

Honza se skutečně chce znovu ženit. Ale ne s ní! Od své bývalé potřebuje, aby mu na svatbu upekla svatební dort. Navíc si má brát ženu opravdu na úrovni a to klavíristkou Lindu, na které by snad člověk nenašel jedinou chybičku. Je opravdu krásná, chytrá a velmi milá. To je opravdová rána pod pás. Evina svérázná maminka v tom, ale vidí příležitost. Proč by nemohla tuto svatbu sabotovat. Když Honza nechce její dceru, tak si přece nezaslouží nikoho.

Nová česká komedie režiséra Tomáše Svobody.

Teď k tomu navíc mají skvělou příležitost. Bude se totiž konat důležitý jachtařský závod. Rodinná regata o post přednosty zubařské kliniky. Tady se sejdou úplně všichni. Manželka minulá i budoucí i zlovolná extchýně. To je mix, u kterého rozhodně nemůžete chybět.

Další informace o filmu naleznete snadno na jeho profilu na CSFD.cz. Jak se zbavit nevěsty je opravdu hezká a pohodová komedie, kterou se vyplatí vidět. Právě proto jsme jí přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si jí můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Režisér Tomáš Svoboda natočil opravdu hezký film, s perfektním hereckým obsazením. Určitě se u něj hodně nasmějete a tak by to přeci mělo být.