50 odstínů šedi (2015) přehrát online zdarma

Přehrajte si zdarma přes internet film 50 odstínů šedi! Očekávaný megahit je tady! Erotické drama Padesát odstínu šedi se konečně dočkali své filmové podoby. Film inspirovaný populárním románem spisovatelky F. L. James přináší opravdu peprnou podívanou. A vy můžete být u toho, protože tento americký snímek jsme pro vás přichystali online přímo zde na této webové stránce. U nás si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Využijte této jedinečné šance.

Pokračování textu 50 odstínů šedi (2015) přehrát online zdarma

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016) online ke shlédnutí

Film Deepwater Horizon: Moře v plamenech online ke shlédnutí pro vás. Nové akční drama o událostech kolem výbuchu na plošině Deepwater Horizon. V dubnu 2010 to znamenalo obrovskou přírodní katastrofu. Film se tak snaží poodkrýt události, které tomu předcházeli a následovali. Působivý film režiséra Petera Berga vám přinášíme online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma.

Máte rádi napínavé filmy podle skutečných událostí? Pokud ano, tak byste rozhodně neměli minout snímek Deepwater Horizon: Moře v plamenech. O čem je samotný příběh filmu dobře naznačuje už jeho název. Je to pravdivý příběh o jedné z největších ekologických katastrof v dějinách. Působivé drama, které se rozhodně vyplatí vidět.

Film Deepwater Horizon: Moře v plamenech online ke shlédnutí pro vás.

Film Deepwater Horizon zaujal i nás a právě proto jsme ho pro vás přichystali na těchto webových stránkách. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše, doslova na pár kliknutí myši. Video s filmem pro vás máme v HD rozlišení. Věříme, že právě díky skvělé technické kvalitě si tento snímek užijete ještě více. Ovládání našeho přehrávače je přitom úplně jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek, což zvládne snad úplně každý.

Za filme stojí zkušený americký režisér Peter Berg, jenž má na kontě povedené snímky jako Hancock (2008), Bitevní loď (2012) nebo třeba Na život a na smrt (2013). Akční žánr a drama jsou jeho specialita, takže můžeme věřit, že se dozajista hodně realizoval i na snímku Deepwater Horizon: Moře v plamenech. Za scénářem pak stojí duo Matthew Michael Carnahan a Matthew Sand, kteří se řadí spíše k mladším scénáristům. Za kameru se postavil Enrique Chediak a hudbu složil Steve Jablonsky.

Působivý snímek podle skutečných událostí.

Hlavní hereckou hvězdou je Mark Wahlberg, který má na kontě desítky úspěšných filmů. Mezi jeho nejúspěšnější patří Skrytá identita z roku 2006, Hříšné noci z 1997 a Rváčův deník 1995. Po jeho boku se pak v tomto snímku objeví i další skvělý herci jako například Dylan O’Brien, Kate Hudson, Kurt Russell nebo John Malkovich. Další informace nejenom o hereckém obsazení naleznete snadno na CSFD.cz.

Příběh filmu Deepwater Horizon: Moře v plamenech se celý točí kolem výbuchu stejnojmenné ropné plošiny  20. dubna 2010. Plošina společnosti BP se pokoušela prorazit vrt do rekordní hloubky téměř 10 kilometrů. Jenže se to nepovedlo. Obrovský tlak a doposud nezjištěné příčiny způsobily výbuch. Jedenáct lidí zemřelo okamžitě, další více než stovka byla evakuována. Požár i přes hašení zuřil dva dny, než se celá plošina potopila.

Film zkušeného režiséra Petera Berga.

Celá ta hrůza byla vlastně ale jenom začátek. Selhal nouzový ventil na vrtu a kvůli havárii zároveň začala unikat ropa do moře. Společnost BP o tom dlouhou dobu mlžila, než došlo k odhalení, že šlo o největší únik ropy v historii. Byly zamořeny tisíce kilometrů čtverečních moře a následně i pevniny. Cenné ekosystémy i ekonomika pobřeží se bude s tímto únikem vypořádávat ještě dlouhé desítky let. Už jenom to je zajímavým úvodem do tohoto působivého příběhu.

Shrnutí filmu Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Deepwater Horizon: Moře v plamenech je opravdu zajímavé drama. Už jenom to, že film vznikl na základě skutečných událostí dává tomuto snímku opravdu jedinečnou šťávu a atmosféru. Je to skvěle herecky obsazený film, který je zábavný od začátku až do konce a my vám ho v tomto ohledu opravdu můžeme jenom doporučit. Zkušený režisér Peter Berg natočil opravdu kvalitní film a to ve všech rovinách. Nám osobně se Deepwater Horizon: Moře v plamenech opravdu líbí a právě proto se o něj chceme s vámi podělit. Jeho přehrávání by u nás mělo být opravdu maximálně pohodlně a jednoduché. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Film Chronic (2015) online ke shlédnutí

Film Chronic online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si nové mexicko-francouzské drama Chronic od režiséra Michaela Franco, jenž si k filmu dokonce napsal sám scénář. Čeká na vás opravdu silné drama s originálním příběhem, jenž si počkalo na svojí českou premiéru do 8. 9. 2016. Je to zkrátka film, který rozhodně musíte vidět. Je to příběh Davida, který pracuje v hospicu a denně pomáhá lidem důstojně zemřít.

Exkluzivně a jenom na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Chronic. S námi si ho bude moci pustit opravdu jednoduše. No opravdu, stačí k tomu jenom trocha vaší aktivity v podobě pár kliknutí myši a už budete přehrávat. To je opravdu jedinečná a neopakovatelná příležitost. Snímek šel do našich kin od 8. 9. 2016. Asi se dá očekávat, že nebude patřit mezi masové hity, ale své inteligentní a zkušené diváky si jistě i tak najde. Buďte u tohoto hlubokého lidského příběhu i vy.

Film Chronic online ke shlédnutí pro vás.

Snímek Chronic natočil mladý mexický režisér Michael Franco, který má na kontě doposud jenom pár snímků. Tento byl jeho teprve třetím v pořadí, takže se není vůbec čemu divit, že se jedná v našich končinách o docela neznámého režiséra. Kromě toho k filmu sám napsal scénář a dokonce působí i jako producent. Právě jako producent má na kontě už mnohem více snímků. Velkou devízou filmu jistě je, že se do něj podařilo obsadit celou řadu velmi zkušených a dobrých herců v čele s Timem Rothem, Bitsie Tulloch a Davidem Dastmalchianem. Pokud vás zajímají i další jména, tak vám můžeme jednoznačně doporučit CSFD.cz. Tam jsou samozřejmě i další nezaujaté recenze od diváků.

Video s filmem Chronic jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a připravili přímo zde na této webové stránce. Vy si ho tak u nás pustíte kdykoliv se vám jenom zamane. Dokonce se jedná o HD rozlišení, jenž nabízí naprosto bezkonkurenční obraz i zvuk.

A co příběh? Ten je poměrně temný, že se nám s ním ani nechtělo začínat, přesto se sluší, abychom ho alespoň v hrubých odkazech představili. Hlavním hrdinou je David. Muž ve středních letech, možná už trochu stárnoucí, který dělá v hospicu a poskytuje lidem paliativní péči. S úsměvem a láskou pečuji o lidi, kteří umírají a vlastně je to často úplně to jediné co chtějí. Prostě v klidu odejít ze světa.

David pomáhá umírajícím lidem.

David je nesmírně oblíbený a této těžké práci se nevyhýbá a naopak ho v mnoha ohledech naplňuje. Jenže po nějakém čase začne svým způsobem být i podezřelý. Co ho tolik přitahuje na smrti. Vždyť to vypadá, že jí skoro sám vyhledává. Je snad za tím nějaké trauma z jeho minulosti a nebo má jiné důvody, které nám zůstávají skryté?

Shrnutí filmu Chronic

Chronic je působivé drama. Velmi zajímavý příběh, který je ale místy tak teskný, že rozhodně není pro každého. Film dokáže nastolit zajímavé otázky a zaujmout perfektním výkonem herců. My jsme naprosto nadšeni, že můžeme být u toho a sdílet ho s vámi. Hloubavý divák si tento snímek užije o to víc. A vězte že rozhodně není vůbec nudný, ale že se jedná o drama, které postupně graduje. Víc už je ale o tomto filmu škoda slov. Prostě si ho pusťte sami a uvidíte.

Film Prach (2016) online ke shlédnutí

Český film Prach online ke shlédnutí. Na této webové stránce vám přinášíme k přehrání přes internet nový český dramatický film. Snímek se jmenuje Prach a natočil ho mladý režisér Vít Zapletal, který rovněž napsal i scénář a to společně s Václavem Hrzinou. Čeká nás originální film s velmi hutným a mnohdy až teskným příběhem. U toho zkrátka chcete být i vy. Je to pravé drama, které se dočkalo uvedení i na Karlovarském filmovém festivalu, kde sklidilo obrovský úspěch.

Máte rádi opravdové dramata, které dokáže napsal jenom život? Pokud ano a chcete vidět film, který je plný scén k zamyšlení a nejenom prvoplánovitého humoru, tak si určitě přehrajte český snímek Prach, který jsme pro vás připravili online. Je to tak můžete si ho přehrát jednoduše z této webové stránky. Video se snímkem Prach pro vás máme ve výborné kvalitě a navíc vás s našim přehrávačem nebude nic rušit. To je opravdu příjemný benefit navíc.

Film Prach (2016) online ke shlédnutí pro vás.

Film měl premiéru v českých kinech 11. 8. 2016. To jestli bude úspěšný a nebo ne se netroufáme odhadovat. Přeci jenom je to spíše artovější film s velkou uměleckou hodnotou a kvalitním příběhem, který obvykle nebývají trháky kin. Snad se alespoň, ale dočká co možná největší pozornost, kterou si nepochybně zaslouží. Právě proto chce tento snímek pozvednout i my. U nás si ho ostatně můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma online. Celá je to záležitost na pouhých pár kliknut myši a toho byste rozhodně měli využít.

Příběh filmu je jedním intimním příběhem jedné rodiny. Je o postarším muži, který dostal mrtvici. Přežil ale zůstaly mu těžké následky. Teď nehybně leží ve své posteli a čeká co s ním bude dál. Nemůže nic dělat ani komunikovat. Je zcela odkázaný na své bližní, jenž prožívají hluboký šok. K rodičům na jejich odlehlou chalupu se tak vrací jejich dva synové se svými manželkami.

V domě jako by se všechno zastavilo. Veškerý ruch ustal a nikdo nic nedělal. Je to chvíle zastavení. Jakoby najednou nic a všechno mělo a nemělo smysl. Všichni rozjímají a přemýšlí. Nálada je velmi ponurá a nešťastná i když je to po dlouhé době hezký moment, kdy je rodina pohromadě. Nikdo neví co bude dál. Panuje jakýsi status quo. Je jasné, že tato situace všem přidělává jenom problémy. Jenže to tak může být hodinu a nebo třeba dlouhých 20 let. To zkrátka vůbec nikdo neví.

Nový český film je plnohodnotné drama.

Celá rodina by byla ráda, aby se jejich blízký uzdravil a všechno se vrátilo do normálních kolejí, ale všem je jasné, že už se to nestane. V soukromí pak padají věty, že to celé dopadlo tím nejhorším možným způsobem. Vyřeší se tato situace nějak nebo budou muset všichni čekat, jaký si pro ně osud přichystá další vývoj.

Shrnutí filmu Prach

Film Prach patří mezi skutečně hodně zajímavé filmy. V mnohém alternativní přitom s realistickým příběhem, který je vhodný k zamyšlení. S příběhem, který se mohl stát každému. Je to dramatický film, jak jen drsné drama může být. Je to snímek plný zvratů a zajímavých chvil. Před režisérem Vítem Zapletalem musíme smeknout, protože natočil opravdu inspirativní film, který je radost vidět. Tak ať má co nejdříve diváků. Vy si Prach rozhodně nenechte ujít. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Přehrát online film Učitelka (2016)

Přehrajte si přes internet český film Učitelka. Přímo zde jsme pro vás přichystali tento nový český snímek režiséra Jana Hřebejka. Je to čistokrevné drama, ve kterém v určitých momentech sám režisér vzpomíná na své vlastní dětství. Je to příběh z konce komunistické éry, kdy si nová třídní učitelka Drazděchová rozhodla uzurpovat moc prostřednictvím svých nevinných žáků. Je to opravdové drama, které ukáže to nejlepší i nejhorší, co je v lidech.

Film Učitelka k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit nový český snímek, jenž rozhodně stojí za to. Je to snímek s velmi silným příběhem, který se jistě v mnoha obdobách už nespočetněkrát stal. Společně se podíváme do ustrnulých 80. let, kdy do jedné celkem obyčejné školy v okresním městě přichází nová učitelka. Jmenuje se Drazděchová a působí celkem mile a sympaticky. Je to ostatně zkušená dáma, která ví jak na děti.

Přehrát online film Učitelka přímo zde na této webové stránce.

Jenže to možná ví až moc dobře. Moc kterou má v ruce se totiž rozhodla zneužívat ke svému prospěchu. Kromě povolání učitelky je totiž předsedkyní místní KSČ, což jí dává opravdu nebývalou moc. Ve své třídě je neomezenou vládkyní. K dispozici má nejenom 30 dětí, ale celé jejich rodiny. Mnoho desítek dospělých, kteří jsou rodiči oněch dětí. I oni přeci musí někde pracovat a něco dělat. To všechno může být pro soudružku Drazděchovou užitečné a proto je to hned to první, na co se své svěřence ptá.

Drazděchová si bere děti doslova jako rukojmí. Rodiče musí spolupracovat a plnit její přání. Někdy to jsou drobné služby, pak hezké dárky, ale zákeřná fúrie se neštítí si vynucovat ani milenecký vztah. Nebozí rodiče přitom často velmi riskují, ale kvůli svým dětem se musí obětovat. Dokonce se rozhodne využít otce jednoho ze svých žaček, který má velmi exponované místo na letišti. Co a kam potřebuje dostat?

Ne všichni se však rozhodnou podvolit se vůli soudružky učitelky. Najdou se tři odvážné rodiny, které to odmítnout. Jejich děti se stanou obětí perzekuce a šikany. Společně s ředitelkou školy se snaží nezvladatelnou třídní zastavit, ale mocenské váhy jsou zhruba vyrovnané. Musí postupovat velmi opatrně, včetně konspiračních schůzek, na kterých je snad nikdo nespatří. Vůbec tak není jasné, kdo se bude radovat z konečného vítězství. Vždyť paní učitelka Drazděchová působí na první dojem tak mile a vlastně i obyčejně. Kde kdo by si mohl myslet, že něčeho takového ona prostě není schopná.

I ona sama o sobě tvrdí, že je osoba, která se prostě nedokáže mstít. My co ale známe pravdu, tak víme, že to tak rozhodně není.

Nové silné drama režiséra Jana Hřebejka.

Shrnutí filmu Učitelka

Učitelka je povedené Česko-Slovenské drama. Celkově se nám film opravdu líbil. Sám režisér Jan Hřebejk přiznává, že má film mnoho autobiografických prvků. Možná právě díky tomu je tak surový a má tak věrnou atmosféru. Pokud máte rádi silné příběhy, tak tento z pera scénáristy Petra Jarchovského vás jistě nadchne. Celkově vám můžeme tento snímek jenom doporučit a víc k tomu nemáme co dodat. Film je rovněž k mání na stránkách magazínu Ze.tode.cz. Tak si pojďte drama Učitelka přehrát s námi pohodlně a zdarma přímo zde na tomto webu.

Neonový býk (2016) online ke shlédnutí

Film Neonový býk online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si s námi přehrát toto opravdu působivé drama. Jedná se o brazilský film režiséra Gabriela Mascaro. Mladý a inovativní režisér je rovněž autorem scénáře. Je to film, který nemá daleko k brazilské kovbojce. Odehrává se totiž na venkově, kde je středem života rodeo. To miluje i krásný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá. Film už na vás čeká online přímo na této webové stránce.

Máte rádi kvalitní dramata? Pokud ano, tak by vás mohl zaujmout koprodukční film Neonový býk natočený v Brazílii a dále také Uruguay, Nizozemsko a Španělsko. Je to opravdu zajímavý film s netradičním příběhem, který vás rozhodně může zaujmout. Za filmem stojí mladý režisér Gabrielo Mascaro, pro kterého je to teprve druhý film. Je to film o rodině, svobodě i netypickém prostředí. Nečekejte tady žádné známé herce, ani nic podobného, ale skvělý příběh, který vás jednoznačně zaujme. Více důležitých informací naleznete rovněž na CSFD.cz.

Film Neonový býk (2016) online ke shlédnutí.

Život na cestách, krocení býků i divokých koní, nádherná krajina i absolutní svoboda. Mohlo by se zdát, že je to svět, který je už dávno mrtví. Svět, který dobře známe z westernů a časů divokého západu. Kdy chlapi byli ještě opravdovými muži a ženy překypovali svůdností. Pravdou je, že se ale taková místa najdou i dnes. Skoro nachlup stejná. Jenom už to není ve Spojených státech amerických, ale v nespoutaném vnitrozemí Brazílie. Je to místo poseté ranči, kde se chová dobytek a největší místní zábavou je rodeo.

Rodeem žije také pohledný kovboj Iremar. Je to dobrodružný život na cestách, na který naštěstí není sám. Po svém boku má také ženu v podobě tanečnice Galegi a její ještě malé dcerky s potrhlým jménam Cacá. Jejich domovem je velké nákladní auto, které však nesdílí sami. Sebou si vozí i býky, jenž mají pro pobavení vystoupit na dalším rodeo.

Je to život, který je tvrdý ale má i své kouzlo. Neopakovatelnou atmosféru probouzet se mnohokrát do roka na novém místě, potkávat nové a neznámé lidi a žít tak naplno, jak to jenom jde. Jenže i naši hrdinové mají své sny, které jsou sice velmi barevné a zářivé, ale možná neuskutečnitelné. Je to skoro jako předobraz z mytologie, pověst o mohutném Neonovém býkovi, kterého není potřeba krotit.

Působivé brazilské drama.

Shrnutí filmu Neonový býk

Neonový býk  je opravdu velmi působivý dramatický film. Režisér Gabriel Mascaro je opravdu zajímavá osobnost. Mladá krev ve světě filmu. Navíc tvoří na opravdu výjimečném místě. O to větší je obdiv k tomuto koprodukčnímu dílu. Celkově se nám toto drama opravdu líbí, i když samozřejmě má i své chyby. Ty ale přeci jenom nejsou zásadní a lehce tak převáží síla příběhu i jeho vynikající technické zpracování. Film Neonový býk už čeká jenom na vás. Přehrát si ho můžete přímo zde na této webové stránce a to opravdu jednoduše a zdarma. Využijte tuto šanci, které je opravdu jedinečná a nemusí tady být věčně.

Belgica (2016) online ke shlédnutí

Film Belgica online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet nové Belgické drama od režiséra Felixe Van Groeningena. Čeká vás působivý film, který má nadhled a přitom dokáže být i zábavný. Je to vyprávění o dvou bratech, kteří jsou každý úplně jiný. Jeden je temperamentní a charizmatický, druhý zase velmi pracovitý a ambiciózní, ale bez zkušeností. Teď společnou budou vést jeden bar, který se jmenuje právě „Belgica.” Vydrží to nejenom jejich odchodní partnerství?

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme nový film jménem Belgica. Jedná se o opravdu zajímavý snímek evropského formátu. Asi nebude znát ani jméno režiséra Felixe Van Groeningena, ani scénáristů a natož herců. Na druhou stranu tohle je dobře a poctivě natočený film, který vás může zaujmout už jenom svým příběhem a to je jednoznačně to hlavní.

Film Belgica (2016) online ke shlédnutí.

Snímek Belgica šel do českých kin 7. 7. 2016. To je celkem hezké datum na začátku prázdnin. Je možná sice trošku škoda, že o to má menší diváckou základnu, protože jsou všichni na dovolených, ale snad i díky nám tento působivý film objevíte i vy. Video s ním jsme pro vás sehnali v HD rozlišení a s českým dabingem. Díky tomu vás čeká opravdu jedinečný filmový zážitek. Přehrávání je u nás naprosto jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Nic víc ani míň.

Ale zpět k příběhu. Jak už jsme naznačili, tak ten se točí kolem nesourodé bratské dvojice. Frank miluje ženy a život. Je to charizmatický svůdce s nekonečným elánem. Na první pohled je to šťastný otec od rodiny na druhé pak nenapravitelný záletník, který neopomene se otočit za každou sukní. Druhý z dvojice Joa je úplně jiný. Na první pohled nenápadný a tichý. Je to ale tvrdý pracant a velký dříč, který má velké ambice.

Nyní budou tito dva muset pracovat společně. Tak jako doposud nikdy a to obchodní partneři. Společně se jim totiž podařilo získat zavedený bar Belgica. Už teď je to celkem úspěšný podnik, který nemá o návštěvníky nouzi. Naši bratři se skvěle doplňují a tak se jim povede bar ještě více pozvednout. Najednou je to místo, kde se dveře netrhnou. Plné bavících se lidí, výborného pití a muziky.

Z Belgici se stává trendy bar. Nejexkluzivnější podnik ve městě, kde chce být viděn každý. Dokonce i místní celebrity. Joa a Frank se opájejí ve svém úspěchu. Náhle ale na sobě zapomenou pracovat. Přichází nevyhnutelný pád na dno. Bratři se začínají obviňovat navzájem, přitom je všem okolo jasné, že je to via obou. Úspěch není nikdy zaručen a i když přijde, tak není možné jenom tak stát na místě. Nemluvě o osobní rovině a vztahu obou bratrů.

Působivý belgický film o dvou bratech.

Shrnutí filmu Belgica

Belgica je velmi zajímavé drama, které ale nemá daleko i k jiným žánrům. Třeba hořké komedii. Film překvapí silným příběhem i poutavým vizuálním zpracováním. Tohle je úplně jiná filmařská škola, než Hollywood. U Belgici se rozhodně nebude nudit a je úplně jedno, že žádného z jeho tvůrců neznáte. Samozřejmě to zároveň není film pro každého, ale kdo dokáže jeho kvality ocenit, tak bude jistě velmi potěšen.

Film Komuna (2016) online ke shlédnutí

Film Komuna online ke shlédnutí pro vás. Exkluzivně a jenom na vás tady už čeká nový dánský dramatický film. Snímek se jmenuje Komuna a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. V následujících řádcích vám ho představíme a pak už bude jenom na vás, zda si ho rozhodnete s námi i pustit. Film režíroval zkušený Thomas Vinterberg, který je rovněž i spoluautorem scénáře. Je to inteligentní film, který má však potenciál zaujmout masy.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká film Komuna. Vy si ho můžete přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma, což vám můžeme jenom doporučit. Film šel do kin od 2. 6. 2016, ale vy si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma a v pohodlí vašeho domova. To je skutečně zajímavá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Film nás zavede do skutečně netypického prostředí akademického společenství na předměstí Kodaně v 70 letech minulého století. I na těchto místech se psala historie a to nejenom ta malá protkaná spletitými lidskými osudy.

Film Komuna online ke shlédnutí.

Film režíroval Thomas Vinterberg, který se řadí mezi velmi zkušené tvůrce. Na kontě má více, než desítku filmů k nimž nejznámější patří Hon (2012),  Daleko od hlučícího davu (2015) nebo Submarino (2010). Vinterberg je rovněž spoluautorem scénáře, který napsal společně s Tobiasem Lindholmem.

Film Komuna se nám podařilo nahrát ještě před jeho oficiální premiérou v naprosto skvělé kvalitě. Právě díky tomu vám ho můžeme nabídnout na této webové stránce naprosto pohodlně a zdarma. S námi si ho můžete pustit na pár kliknutí myši, prakticky kdykoliv budete chtít. A stejně velkou výhodou je pak perfektní HD kvalita, která vám jistě poskytne naprosto maximální filmový zážitek.

Místo příběhu, tedy okraj Kodaně v 70. letech jsme vám už prozradili. Co jsme vám ale neřekli jsou jména hlavních hrdinů. Jsou to Erik, Anna a jejich dcera Freja. Jsou to rodina, ale velmi zvláštní, která odmítne tradiční schéma bytí. Nejsou totiž klasickou rodinou, ale komunou, kde je povoleno téměř vše. A na vrcholu hodnot je hlavně nezávazné užívání si. Zdá se, že tento netradiční model jim funguje, což je jenom dobře. Samozřejmě nejsou sami a do komuny patří i další svérázní lidé. Na první pohled velmi inteligentní vzešlí z akademického prostředí.

Zajímavý dramatický film, který má i své veselé okamžiky.

Jenomže i tato idyla se dostane do krize. Erikovi je to všechno co vytvořil málo. A tak si najde ještě milenku. A jak už asi tušíte, tak si jí rovněž nastěhuje k sobě domů. Jenže to mění v křehké komuně úplně vztahy a rozložení sil. Aniž by to tušil, tak tímto svým sobeckým gestem odstartoval rozpad svého soukromého ráje. Je jasné, že se v komuně musí něco změnit.

To je to hlavní, co byste měli vědět o dramatu Komuna. Ve zkratce je to velmi zajímavý a psychologicky teskný film, který má spoustu zajímavých aspektů. My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a právě tento snímek vám nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho tak můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to jenom otázka pár kliknutí myši. Thomas Vinterberg umí točit opravdu zajímavé filmy. Takové které jsou napínavé a příběhově složité a přitom naprosto srozumitelné a zajímavé. Zkrátka umění, kterého není jenom tak snadné dosáhnout. My mu za to můžeme jenom poděkovat a vyjádřit náš obdiv, třeba i právě shlédnutím tohoto snímku. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Jak jsme hráli čáru (2014) online ke shlédnutí

Film Jak jsme hráli čáru online ke shlédnutí i pro vás. Nové české komediální drama inspirované příběhy nedávno minulými už na vás čeká online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma přes internet. Celé je to záležitost jenom na pouhých pár kliknutí myši, kterou byste ale rozhodně měli využít. Je to film, který vypráví o zdánlivě obyčejných prvních láskách, zradách, hledání místa v životě. To všechno, ale v době protkané nesvobodou.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí Česko Slovenské drama Jak jsme hráli čáru. Je to opravdu netypický, ale skvěle obsazený film režiséra Juraje Nvoty. Film měl svojí premiér u v kinech 4. 12. 2014, s čímž si ale nemusíte dělat příliš velkou hlavu. Vy si totiž s námi můžete přehrát tento film kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná příležitost, která se neodmítá.

Film Jak jsme hráli čáru (2014) online ke shlédnutí.

Příběh filmu se točí kolem malého kluka jménem Petr. Žije si své téměř běžné dětství plné obyčejných starostí. Jenže to má celé jeden háček. Nežije s rodiči, ale prarodiči. Píší se prapodivná šedesátá léta a jeho rodiče už to nevydrželi a emigrovali do Rakouska. Teď se z Vídně snaží všemi prostředky zajistit, aby jejich syn mohl vycestovat za nimi. Jenže to úřady samozřejmě nechtějí dovolit a rodině kladou všemožné překážky, aby jí to znemožnili.

Petr chápe co se děje a sám by rád také emigroval. Protože žije hned u hranice, tak je tato možnost o to lákavější. Společně se svým kamarádem přemýšlejí, jak se dostat přes hranici. Leckdy to jsou i dost bizardní a nechtěné způsoby. Samozřejmě s jenom pramalou šancí na úspěch. Z toho není nadšený ani velitel místních pohraničníků, protože ví, že klukovské hrátky tohoto druhu se velmi rychle můžou změnit v opravdovou tragédii.

Kromě tohoto problému má Petr i své běžné klučičí starosti a problémy. Třeba s partou spolužáků, kteří si libují v ubližování slabším. Také je tu jedna spolužačka, ke které chová více než hluboké sympatie.

Doba zraje ke konci šedesátých let. Je to odbobí velkých nadějí, protože i režim se začíná radikálně měnit. Nakonec ale všechno zhatí invaze sovětských vojsk v srpnu 1968. Paradoxem ale je, že právě to je moment, kdy Petr dostane legální šanci vycestovat. Socialistické Československo se totiž chce očistit od osob jako je on. To ale pro Petra nic neulehčuje. On je tady přeci doma. Má tu svojí školu, kamarády, první lásku i babičku s dědou, které má rád. Moc dobře si uvědomuje, že jakmile jednou odjede, tak už to může být navždy.

Petr dospívá, ale je uvězněný na špatné straně hranice.

Film natočil zkušený slovenské režisér Juraj Nvota podle scénáře Petera Pišťanka a Mariana Urbana. Jako předloha pak posloužila kniha prvně jmenovaného. V hlavních rolích uvidíme skvělé herce jako: Richard Labuda, Milan Lasica, Libuše Šafránková, Ondřej Vetchý, Szidi Tobias, Milan Ondrík, Vlado Hajdu nebo Ondřej Malý. Roli malého Petra pak skvěle zahrál Richard Labuda. Pokud chcete o filmu vědět víc, tak se určitě mrkněte i na profil CSFD.cz.

To je to hlavní z obsahu a o filmu Jak jsme hráli čárů, který vám rovněž přinášíme online ke shlédnutí. Určitě neváhejte a pojďte si ho pustit s námi. Snímek jsme pro vás nahráli a připravili ve skvělé kvalitě online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to záležitost na pouhých pár kliknutí myši. Je to tak jednoduché, že to musí zvládnout úplně každý a toto Slovensko-České drama za to stojí. Prostě si ho pusťte a dobře se bavte!

Menandros & Thais (2016) online ke shlédnutí

Film Menandros & Thais online ke shlédnutí! Opravdový velkofilm s příběhem, který se dochoval po tisíce let je tady. Nový Česko Rakouský snímek režisérů Antonína Šilara a Ondřeje Cikána. Je to příběh, který už opravdu pamatuje věky a má všechno co by měl být. Je to drama o krásné nevěstě, která byla jenom chvíli po svatbě unesena. Zmocnili se jí ziskuchtivý piráti, který je odvlekli do neznáma. Její novopečený manžel se změnil v běsnící zrůdu, která jde přes mrtvoly.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali film Menandros & Thais, který měl premiéru ve čtvrtek 28. Dubna 2016. Je to opravdu hodně netypický film, který nesnese jiné označení, než experimentální. To ostatně napovídá už jeho podtitul: „První sandálový velkofilm s minimálním rozpočtem a podivuhodným obsazením”. Nebo další zábavné hlášky jako „česko-rakouská koprodukce antického formátu”.

Menandros & Thais (2016) online ke shlédnutí.

Jádrem filmu je to, že je antický příběh zasazen do současných kulis. Někdy je to komické a jindy zase i docela trefné. Každopádně je to vizuálně zajímavá podívaná, která však zřejmě nebude pro každého. Jeden z režisérů – Ondřej Cikán je ostatně i autorem předlohy a scénáře. O kameru se pak postaral Šimon Dvořáček. Mezi herci pak uvidíme především méně známé tváře jako například Jakub Gottwald, Ondřej Bauer, Violetta Zupancic, Rudolf Stärz, Pavel Ponocný nebo Tomáš Jeřábek.

A o čem je tedy vlastně příběh tohoto bláznivého malého velkofilmu. Menandros & Thaïs se inspirují známým eposem. Celý příběh začíná na svatbě. Urostlý mladý muž Menandros si bere krásnou a velmi milou dívku jménem Tháïs. Na svatbě se sešla celá vesnice a dokonce jim požehnal moudrý Aristodupolos. Jenže v zápětí po obřadu, kdy ještě ani nestihne proběhnout celá hostina je Tháïs unesena piráty.

Je odvlečena do daleké země. Tady je prodána do otroctví. Je uctívána jako bohyně, i když je sama pouhou služebnou. Její manžel Menandros zuří. Nenechá svou novopečenou manželku jenom tak na pospas barbarům. Vydává se tak sám na záchranou misi. Je odhodlán čelit všem nástrahám, ať už přírodním a nebo lidským. Jeho pouť ho zavede do dálných zemí až na okrajích tehdejšího světa. Strach z něj dělá bestii, která si jde krvavě za svým cílem.

Sandálový velkofilm tělem i duší.

Nemluvě o božích nástrahách nebo naopak pomoci. Menandrosovi koni například narostou křídla. V další kapitole příběhu ho čarodějnice zaslíbí jiné ženě. Nakonec ho dokonce sám král Xerxés zbaví mužnosti. Menadros ale dál fanaticky pokračuje ve své cestě. Dojde svého zaslouženého cíle a vše dobře dopadne. I když je vůbec otázka, zda se dá mluvit o šťastném konci.

Takový je ve stručnosti snímek Menandros & Thais, který jsme vám přichystali online ke shlédnutí. Podle nás je to rozhodně snímek, který si zaslouží pozornost. Je to experimentální a hravý film, který je jenom těžké někam zařadit. A ono je to vlastně jedno, hlavně že to má prastarý a ověřený příběh a to v novém moderním pojetí. Zkrátka a jednoduše se na to skvěle dívá a my pevně věříme, že filmu dáte šanci i vy. Další informace o snímku naleznete na jeho profilu na CSFD.cz. To je za nás vše. Snad jenom kromě přání, abyste se dobře bavili hezky od začátku do konce, protože tak by to mělo být.