Film 1917 online ke shlédnutí

Nový film režiséra Sama Mendese je tady! Tentokrát to nebude Bondovka, ale po dlouhé době si pro nás oscarový režisér připravil válečné drama. Film 1917 online čeká jenom na vás.

Tentokrát to bude opravdu epický a hodně zajímavý snímek. Sam totiž přišel se zajímavým nápadem natočit ho celý na jeden zátah! Ano přesně příběh celého filmu se odehraje v jednom záběru. Bez přerušování. Zkrátka uvidíte každý detail. To je hodně netradiční přístup, který však má něco do sebe.

Pokračování textu Film 1917 online ke shlédnutí

Odysea online

Film Odysea online ke zhlédnutí pro vás. Jedná se o dobrodružný životopisný francouzský film. Za snímkem stojí zkušený režisér Jérôme Salle, který se rozhodl ztvárnit příběh fenomenální rodiny podmořských objevitelů Cousteau. Podíváme se až do roku 1948, kdy postupně dochází k velkému rozporu mezi otcem a jeho syny.

Pokračování textu Odysea online

Hlas pro římského krále (2016) online ke shlédnutí

Film Hlas pro římského krále online ke shlédnutí pro vás. Nový český historický film na počest slavného panovníka Karla IV. je tady. Opravdu zajímavý a originální příběh si pro nás připravili v České televize. Film měl premiéru v neděli 15. Května 2016 v hlavním vysílacím čase na ČT 1. Snímek vypráví o dospívání budoucího českého krále a císaře Svaté říše římské. Své postavení si musel tvrdě vydobýt. Nakonec se stal jedním z nejslavnějších panovníků středověku.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme exkluzivně ke shlédnutí zajímavý a originální film Hlas pro římského krále. Natočil ho režisér Václav Křístek podle scénáře, který sám napsal. Hlavní roli mladého Karla obsadil Kryštof Hádek, jeho otce si zahrál charizmatický Stanislav Majer, dosavadního císaře Ludvíka Bavora pak Petr Štěpán. Čeká nás opravdu napínavý historický film, který velmi věrně rekonstruuje tuto tolik zajímavou kapitolu našich dějin. Celý projekt je navíc poctou k 700 letům od narozením Karla IV. jako celoevropsky významné osobnosti.

hlas_pro_rimskeho_krale_1

Film jsem pro vás nahráli a připravili k přehrání už s předstihem. Díky tomu si můžete snímek Hlas pro římského krále přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma online. Video s filmem pro vás máme v perfektní HD kvalitě. Ta je opravdu jedinečná a zajišťuje maximální možný zážitek. Stejně tak zvuk je hezky čistý a rozhodně vás nezklame.

Příběh filmu je hlavně o dospívání mladého Karla a jeho postupném uchopování moci. Už jako dítě se stal objetí mnoha zájmových skupin. Byl vychováván v odtržení matky a některé etapy jeho života jistě připomínali spíše vězení, než život královského syna v přepychu. Král Jan Lucemburský, ale držel svého syna od malička velmi zkrátka a v ústraní. Na druhou stranu právě díky tomu se mu dostalo špičkového vzdělání i času na přemýšlení a rozvíjení svých schopností. Velkou část svého mládí prožil na francouzském dvoře, který se mu v mnohém stal inspirací a mnohé vymoženosti právě odtud přivezl i do Čech.

Nový český historický film o životě Karla IV.

Jan Lucemburský používal svého syna v mnoha mocenských intrikách, jak bylo v tu dobu ostatně téměř zvykem. Postupem času, ale dokázal Karel sílit. Získávat si na svou stranu šlechtice, duchovenstvo i představitele světské moci a co je důležité vlastně i úplně obyčejné lidi. Brzy se stal zdatným protivníkem svého otce. Tvrdá škola života ho nakonec vynesla i k pro českého krále nevydaného titulu císaře Svatá Říše římské. Pro mnohé to jistě bylo překvapením, ale český panovník, se ukázal jako mimořádně schopný muž ve všech směrech. Říše v jeho rukou vzkvétala, stejně jako České království, kterému udělil mnohá cenná privilegia.

Přehrajte si film o vzestupu Karla IV.

Film Hlas pro římského krále jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu maximálně pohodlně a zdarma. Je to opravdu hezký výpravně historický film, který se každopádně vyplatí vidět. Další informace o snímku naleznete rovněž na jeho profilu na CSFD.cz. Hlas pro římského krále jsme už na vás čeká online ke shlédnutí. Je to po všech stránkách povedený film, který se může pochlubit skvělým obsazením stejně jako velkolepou výpravou. Točit historické filmy jistě není nic jednoduchého, ale v tomto případě se to povedlo opravdu náramně. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu při sledování filmu.