Přehrát online film Všechno nebo nic

Přehrát online film Všechno nebo nic. Bavíte se rádi? Zasmějete se? Tak to si rozhodně pusťte si přes internet novou českou romantickou komedii Všechno nebo nic. Příběh o dvou kamarádkách, které si založili knihkupectví a teď už jim ke štěstí chybí jenom velká láska. Tu by ostatně přáli i svému gay zaměstnanci Edovi.

Pokračování textu Přehrát online film Všechno nebo nic

Přehrát online Ostravak Ostravski (2016)

Komedie Ostravak Ostravski k přehrání přes internet. Pusťte si s námi novou českou komedii podle legendárního Deníku Ostravaka. Příběh horníka ze šachty, který se stane hrdinou. Díky tomu získá postavení i obdiv žen. Bohužel to s Jarkem nebylo úplně tak jak si všichni myslí. Takový je unikátní příběh z černé Ostravy. Nový český film režiséra Davida Kočára, jenž si s námi můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online.

Film Ostravak Ostravski online ke shlédnutí a zdarma. Máme pro vás možnost si pustit zbrusu nový český snímek hezky pohodlně přes internet. Do českých kin se přitom vydal 20. 10. 2016. Vy si ho ale můžete jednoduše pustit online. Je to jednodušší, než by se mohlo zdát. Video s filmem jsme pro vás získali v prvotřídní HD kvalitě, díky čemuž si ho pustíte opravdu jednoduše doslova jenom na pár kliknutí myši. Video nabízí opravdu perfektní rozlišení s velmi jemnými detaily a stejně tak hezky jemný a čistý zvuk. Aspoň tedy něco čistého, když už se podíváme na tu špinavou šachtu.

Přehrát online film Ostravak Ostravski pro vás.

Za snímkem stojí režisér David Kočár. Začínající režisér, který za sebou má jenom jedno krátkometrážní drama – Loučka 1945. Scénář k filmu dodal rovněž zatím nepříliš zkušený Vladislav Kučík. Co je ale velmi pozitivní je to, že příběh filmu vychází z legendárního blogu a knížek Deníky Ostravaka. Dnes už možná trochu pozapomělých, ale skvělých komediálních příhod. To je opravdu silný background, z kterého je možné krásně vycházet.

Naše milá a krásná Ostrava.

Hlavní roli ve filmu obsadil skvělý herec a komik Igor Chmela. Kromě něj se ale můžeme těšit i na další výborné, i když možná trochu méně známé herce. Zmiňme alespoň jména jako: Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček, Vladimír Polák, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Michal Čapka, Filip Čapka, Jitka Ježková a další. Více už si ostatně můžete najít sami na CSFD.cz.

A o čem je příběh filmu Ostravak Ostravski? Ten je samozřejmě tím hlavním a nejdůležitějších a tak si ho pořádně rozebereme v následujících řádcích. Všechno se to točí kolem jistého Jarka Ostravski. Druhého syna havíře a kuchařky v školní jídelně. Jak se tak od něj očekávala, tak i on nastoupil rubat na šachtu. Vždycky to byl takový obyčejný Ostravek – odrubal si svou šichtu a už se těšil domů na lahváče a zápas fotbalového Baníku.

Možná právě proto se v životě doposud nikam moc nepohnul. S fáráním to vypadá bledě, protože majitel dolu chce dát přednost zelené energie, ale Jarek dál poctivě fárá. Jednoho dne ale způsobí nemalou nehodu. A protože je ten co jí způsobí, tak hned i své kamarády zachrání. Ty o jeho eskapádě samozřejmě nic nevědí a tak ho vynášejí až do nebes. Jarka si všimnou média i vedení dolu.

Jarek zachrání na šachtě spoustu kamarádů horníků.

Rázem je to hvězda. Skoro až taková Ostravská celebrita. To mu hned zajistí velký kariérní vzestup. Brzo je povýšen na zástupce dělníků. Dostane krásnou teplou kancelář a k tomu i asistentku. A to není zdaleka všechno. Na hrdinu přeci letí jakékoliv ženské. Ty se po něm teď vrhají skoro jako vosy na med.

Co by se asi stalo, kdyby to všechno prasklo? Jarek Ostravski zjišťuje, že sláva, peníze a moc mají i své stinné stránky. Opravdu to není jednoduché a bílé límečky musí řešit úplně jiné problémy. A rozhodně nejde jenom o chtivé dámy. Jarek je ale dobrý chachar, který umí z lecčehos vybruslit, i když neumí bruslit.

Jarek celkem povýšil v práci.

Shrnutí filmu Ostravak Ostravski

Film Ostravak Ostravski je opravdu povedenou komedií. Ryze českou komedii. Nebo bychom spíše měla říkat Slezkou, či rovnou Ostravskou? Každopádně přináší originální příběh inspirovaný skvělými deníky Ostravaka, jenž vyšly i knižně. Je to opravdu zábavný film z nezaměnitelného prostředí. Igor Chmela v hlavní roli je naprosto skvělý a je hodně znát i jeho velký komediální talent. Výsledkem je tento skvělý film, na který se opravdu dobře dívá a jenž vám můžeme jenom doporučit. Právě proto jsme ho ostatně i nahráli a připravili přímo zde na těchto webových stránkách. Tak si ho pojďte pustit hned teď a dobře se bavte! My vám přejeme příjemnou a nerušenou zábavu s Ostravakem Ostravski.

Přehrát online film Instalatér z Tuchlovic

Nová česká komedie Instalatér z Tuchlovic je tady. Opravdu zábavný film ze života v hlavní roli se skvělým Jakubem Kohákem. Přesně takový je nový snímek režiséra Tomáše Vorla staršího. To jsme si ani v tom nejmenším nemohli nechat ujít. To je také ostatně hlavní důvod, proč jsme pro vás tento film přichystali online. S námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a navíc jenom na pár kliknutí myši. Je to příběh jednoho chlápka, který je možná až moc hodný. Tak že na to doplácí.

Pokud se rádi zasmějete, tak byste rozhodně neměli minout ani novu ryze českou komedii Instalatér z Tuchlovic. Čeká na vás hluboký lidský příběh zasazený do kulis české vesnice. Zdánlivě obyčejný příběh, který kromě velké porce humoru skrývá i nemalou dávku poučení. To všechno, ale opravdu maximálně zábavné. Za filmem stojí zkušený Tomáš Vorel starší, který má na kontě filmy jako Gympl, Vejška nebo Cesta z města. Všechno velmi úspěšné komedie, které mají také svůj specifický podtext.

Přehrát online film Instalatér z Tuchlovic.

Instalatér z Tuchlovic už na vás čeká online ke shlédnutí na této webové stránce. A to přestože v našich kinech měl film premiéru od čtvrtka 6. 10. 2016. My jsme pro vás film získali už před premiérou a díky tomu vám ho můžeme nabídnout pohodlně k přehrání přímo zde. Nemusíte se ničím stresovat, protože je to opravdu jednoduché a podle našeho mínění to musí zvládnou snad úplně každý. Nebo zkuste Instalatéra z Tuchlovic najít také na magazínu Ze.tode. Tak pojďme do toho. Nejdříve si ale povíme něco málo o příběhu.

Hlavním hrdinou našeho příběhu je Luboš Cafourek. Na první pohled obyčejný chlápek, který dělá na venkově instalatéra. V něčem je ale přeci jenom jiný. Je mu čtyřicet a stále žije se svou maminkou. Ta se o něj nejenom obětavě stará, ale dokonce mu vede i účetnictví. Luboš má pár kamarádů a své opuštěné kočky, o které se s láskou stará. Jinak je ale jeho život dost bída. Je to sice pracant a skvělý instalatér, ale je mu blbé si říci o peníze, takže dělá za značně podhodnocené ceny. Jeho kamarádi ho navíc doslova zneužívají, takže pro ně často dělá vlastně zadarmo.

Další charakteristikou Luboše je, že nemá řidičák. Všude tak jezdí nejčastěji na kole. V létě, v zimě, to mu je skutečně jedno. Jenom, když skutečně nemá zbytí, tak přesedlá do autobusu, nebo vyrazí do práce na kole. Luboš nemá dokonce ani mobil, a tak mu maminka kromě veškerých služeb dělá i jakousi sekretářku. Luboš je vlastně docela hodně velký mimoň. Ale na všechno co se kolem děje, má vždy nějakou vtipnou odpověď. Jenže obyčejné věci, které se dějí kolem něj, tak jakoby mu unikaly.

Ve vesnici mají Luboše samozřejmě všichni rádi. Tak nějak už patří k místnímu koloritu. Jenže se mu všichni za rohem také vysmívají, protože ho mají za podivína, který se navíc velmi snadno nechá od všech oškubat. Luboš to tedy nemá jednoduché a pomalu to po těch dlouhých letech konečně začíná docházet i jemu. Jak se s tím ale vypořádá?

Nová česká komedii s Jakubem Kohákem v hlavní roli!

Shrnutí filmu Instalatér z Tuchlovic

Instalatér z Tuchlovic od Tomáše Vorla st. je opravdu hodně povedený film. Zábavná komedie z venkovského prostředí plná rázných charakterů, na které jenom zůstanete zírat. Na film se dívá opravdu moc hezky a my jsme z něco opravdu nadšeni. Jakub Kohák padne do hlavního role jako prdel na hrnec. Prostě tahle role mu snad byla postavena úplně na míru. A možná, že také ano, protože scénář k filmu si Vorel napsal sám. Tenhle film vám zkrátka musíme doporučit všemi deseti. Navíc s námi si ho přehrajete přes internet opravdu jednoduše a komfortně. Tak hezkou podívanou plnou smíchu!

Přehrát online Božská Florence (2016)

Přehrajte si přes internet film Božská Florence. Právě pro vás tady máme hvězdný životopisný film. Je to skvěle obsazený snímek, který v sobě má kus komedie i dramatu. To všechno s Meryl Streep a Hughem Grantem. Je to příběh postarší dámy Florence Foster Jenkinsové, která se rozhodne splnit si svůj sen. Chce se proslavit jako zpěvačka. Je sice pohádkově bohatá a tak si může dovolit ty nejlepší učitele zpěvu a dokonce si i zaplatit koncert, jenomže bohužel nemá vůbec žádný talent.

Právě pro vás tady máme film Božská Florence. Je to originální a nesmírně zábavná komedie, která má jiskru. Aby také ne, když byla celá natočena podle skutečných událostí. Film šel do českých kin od 25. 08. 2016, ale s tím si vy nemusíte vůbec dělat hlavu. Protože zaujal i nás, tak jsme vám ho přichystali online ke shlédnutí. Video s filmem jsme získali s předstihem a ve výborné kvalitě. Díky tomu vám ho můžeme nabídnout ke shlédnutí na pár kliknutí myši. Náš streamovací přehrávač je skutečně jednoduchý a jeho obsluhu jistě zvládnete levou zadní.

Přehrát online film Božská Florence.

A o čem to celé je? Hlavní hrdinkou je zmíněná Florence Foster Jenkinsová. Postarší dáma, která má opravdu pohádkové bohatství. Je sama a bezdětná. Jediné co miluje je zpěv. Je jím tak fascinována, že se touží sama proslavit jako zpěvačka. Cítí, že na to má poslední příležitost a je proto ochotna udělat vše. Všichni jí v tom ostatně povzbuzují a říkají, jak se jim její zpěv líbí. Celé to jsou ale jenom milosrdné lži, řečené před starou dámou.

Většina lidí by se spokojila s pobrukováním si doma, ale ne tak Florence. Ta touží po tom stát se opravdu slavnou hvězdou. Najme si proto elitního učitele zpěvu a vrhne se vstříc náročnému tréninku. Její odhodlání je opravdu obrovské. Cvičí hodiny denně a už se vidí na blyštivých pódiích. Dokonce si zaplatí i profesionální nahrávku. Jenže kde chybí talent a hlas, tak bohužel ani to nejvyšší odhodlání nic nezmůže.

Když se Florence rozhodne v roce 1944 uspořádat ohromný koncert v Carnegie Hall, tak s toho mají její bližní hrůzu. Její nejbližší přítel a manažer v jedné osobě (Hugh Grant) jí od toho odrazuje. Jenže se bohužel zdá, že tenhle rozjetý vlak nepůjde jenom tak zastavit. Jak toto bizardní vystoupení dopadne? Bude to fiasko doprovázené posměchem nebo přeci jenom dokáže Florence něčím zaujmout?

Čeká vás hravá a inteligentní komedie, které občas dovede být i napínavá. Je to film podle skutečných událostí, který má opravdový náboj. Film pozvedá skvělé herecké obsazení v čele s herci jako Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg (Howard Wolowitz).

Působivý životopisný snímek o Florence Foster Jenkinsové.

Shrnutí filmu Božská Florence

Jak už jsme tady naznačili a jak už jste jistě i vyčetli mezi řádky, tak film Božská Florence se nám opravdu hodně líbí. Je to hravý a zábavný snímek. Komedie, u které se upřímně zasmějete, a které má přitom velmi duchaplný a inteligentní příběh. Možná je to i tím, že je zasazena do noblesního prostředí Ameriky 40. let, což už je pro nás přeci jenom pořádný kus historie. Každopádně se na to dobře dívá a my jsme moc rádi, že můžeme být u toho. Snad se nám povede tento zážitek zprostředkovat i vám. Určitě budete moc rádi, pokud si Božskou Florence přehrajete s námi online. Přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám hezkou podívanou.

Přehrát online film Strašidla (2016)

Nová česká komedie Strašidla online k přehrání. Zdeněk Troška natočil další film a tentokrát je to rodinná komedie. Čeká nás zábavný snímek pro celou rodinu, u kterého se jistě budete všichni velmi bavit. Právě proto jsme ho ostatně přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Film má zajímavé herecké obsazení a co se týká žánru, tak se pohybuje na hraně mezi pohádkou a klasickou rodinnou komedií. Takovýchto opravdu vlídných filmů už se v dnešní době moc netočí a o to větší důvod je si ho s námi vychutnat.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Strašidla. Vypadá jako opravdu zajímavý snímek u kterého vás jistě zaujme už jméno režiséra Zdeňka Trošky. Ten patří ke komerčně nejúspěšnějším českým režisérům. Jeho filmy se v kinech řadí mezi hity a stejně tak je do zblubnutí opakují i na televizi Nova. Bude se tento příběh opakovat i s tímto zajímavým rodinným snímkem? To je zatím ve hvězdách, každopádně my se vám ho pokusíme na těchto webových stránkách, co možná nejvíc přiblížit.

film_strasidla_2

Pohádkový příběh se točí kolem Hugo Hejkala a jeho rodiny. Je to rodina složená jenom ze samých strašidel. Hugo umí skvěle strašit lidi. Jeho manželka Patricie a její matka Žofie jsou zase hrozivé a velmi schopné čarodějky. Vodník Bubla obývá malý rybníček hned před domem a aby byl výčet úplný, tak už tu chybí jenom víla Jitřenka, která umí nádherně tančit na paloučku. Je to taková skoro až strašidelná idylka, jenže jak dobře víme, tak ani ty netrvají dlouho.

Celá rodina má nečekanou návštěvu v podobě horlivého úředníka Patočky z městského úřadu. Ten chce dát věci do pořádku, protože za dům nikdo neplatí nájem. No a protože tu žijí strašidla, tak tu vlastně ani nikdo nechce bydlet. To je docela zapeklitá situace. Naše strašidelná rodinka tak dostane ultimátum, že buď musí začít platit a nebo se může rovnou vystěhovat.

Chce nechtě tedy budou muset všichni do práce a děti do školy. Zapojení do pracovního procesu samozřejmě není nic lehkého a především to přináší spoustu opravdu humorných situací. Nakonec i díky obětavým úředníkům na úřadu práce (to je první velký vtip) si všichni najdou své uplatnění. Vodník najde zaměstnání v prádelně, víla se stane balerínou a hlava rodiny Hugo? Ten se jako zkušený hejkal stane hvězdou místního divadla. Jenže mohou se strašidla opravdu tak lehce vzdát tím, čím doopravdy jsou?

Na scéně se navíc objevuje šarmantní upír Ignác z Temešváru. Tomu se samozřejmě vůbec nelíbí, jak se naše strašidelná rodina podbízí lidem. Co se mu ale líbí je paní Patricie, kterou si usmyslel, že získá za svojí ženu. Jak to celé dopadne už uvidíte ve filmu sami.

Nová komedie režiséra Zdeňka Trošky.

Shrnutí filmu Strašidla

Strašidla je opravdu hezká rodinný komedie se silným pohádkovým prvkem. Je to film zasazený do současnosti, ve kterém se krásně pojí humorná a pohádková složka. V tomto ohledu si film bere to nejlepší z tradičních českých rodinných filmů jako Chobotnice z druhé patra nebo Ať žijí duchové. Zdeněk Troška umí točit podobné lehké filmy. Samozřejmě jeho styl nemusí sednout každému, ale kdo ho má rád, tak bude jistě spokojený i se snímkem Strašidla, který jsme rovněž pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Přehrát online Špekoun (2016)

Film Špekoun online ke shlédnutí. Nová Belgicko-Švýcarská komedie už je tady pro vás přichystána online ke shlédnutí. S námi si jí tak budete moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. To je opravdu jedinečná příležitost, která se jenom tak neodmítá. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Je to příběh teprve 12-letého kluka jménem Kevin. Ten je v mnoha ohledech nadprůměrný. Nejvíc ale asi ve své váze, která činí úctyhodných 101 kilo. Povede se mu s tím něco udělat?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Špekoun. Jedná se o zábavnou evropskou komedii, která má blízko třeba k legendárnímu českému seriálu Metráček. I když v mnohém je určitě mnohem lepší. Zkrátka dobrý film, který byste určitě měli shlédnout i vy. Snímek natočil zkušený režisér Bruno Deville, který se stal rovněž i autorem scénáře. A povedlo se mu to skutečně dokonale!

Přehrát online film Špekoun.

Film dorazil do českých kin od čtvrtka 4. srpna 2016. Asi nebude trhat divácké rekordy, což je ale celkem škoda. Snad se i nám podaří vás přesvědčit, že za to tento snímek stojí. Video s filmem jsme sehnali v opravdu perfektní kvalitě a to navíc s velkým předstihem. Právě díky tomu vám ho ostatně můžeme nabídnout k přehrání přímo zde. Jedná se dokonce o HD rozlišení, na kterém vyniknou i ty nejmenší detaily. Samozřejmě i zvuk nijak nezaostává a je v naprosto výborné kvalitě, která vás doslova pohladí po uších.

A o čem to celé bude? Jak už jsme řekli, tak hlavním hrdinou je ještě malý kluk jménem Kevin, kterému je 12 let a 101 kilo. To je poměrně velmi silná nadváha. Asi si dovede představit jaký má život. Samozřejmostí jsou posměšky, kterých je opravdu oblíbeným terčem. Neustále sebou tahat takovou zátěž také není nic extra pohodlného. Pomalu už to začíná vadit i Kevinovi, který žije se svou matkou a dvěma sestrami.

Proto se pustí do shazování kil. Začne s šetrnou akvagymnastikou, která však nemá skoro žádný efekt. Ani setkávání s vrstevníky na tatáž hodině, kteří trpí i z jiných důvodů, také Kevinovi extra nepomůže. Hlavně tedy setkání s dívkou jménem Alice, která touží po tom se zabít. Navíc Kevin přijde i o svého jediného kamaráda jménem Moukoumbi.

Opravdu zábavná belgická komedie.

Jenže osud není úplně až tak krutý. Objeví se totiž mladistvý výrostek jménem Patrick, který se kluka ujme. Pracuje u bezpečnostní agentury. Sice jako druhořadý poskok nicméně má plnou pusu různých akčních historek. A sám se stylizuje do role armádního důstojníka. A to také nabídne Kevinovi. On mu dá výcvik a třeba se díky němu stane vojákem. I když vychovat ze špekouna elitního vojáka jistě nebude nic jednoduché. Spíš to vypadá na běh na dlouhou trať.

Shrnutí filmu Špekoun

Špekoun je hezký film. Je to hlavně komedie, ale má v sobě i kus dramatu. A hlavně je to film ze života. Zaprášené panelákové sídliště by mohlo být kdekoliv na světě, to že je zrovna v Belgii vidíme jenom jako náhodu osudu. Film má silný příběh a opravdu dobře se na něj dívá. Těch 83 minut co je dlouhý uteče opravdu hodně rychle. Nevím co říct o tomhle snímku více, ale každopádně si myslím, že je to opravdu skvělý film, který stojí za vidění. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.

Česká komedie Seznamka – online a zdarma

Film Seznamka online ke shlédnutí. Pohodlně a zdarma to je naše heslo. Přímo zde jsme pro vás přichystali novou českou komedii začínající režisérky Zity Marinovové. Ta si pro nás připravila opravdu úžasný a v mnoha ohledech nepřekonatelný snímek. Chcete být u toho? My vám zde dáme tu možnost. Film má mimo jiné skvělé herecké obsazení v čele s herci jako Jiří Langmajer nebo Marie Doležalová. Snad vás film zaujme minimálně z poloviny tak jako nás.

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme český film Seznamka. Je to typická letní komedie, takže nepřekvapí ani datum její premiéry, které bylo stanovené na čtvrtek 28. 07. 2016. Čeká vás lehký film se spoustu humoru zasazeného do netypických situací. Příběh filmu se točí kolem jedné internetové seznamky. Její charismatický ředitel slibuje, že najde partnera každé osamocené ženě. Ve skutečnosti to jsou jenom sladké řeči.

Film Seznamka online a zdarma přímo zde.

Panu řediteli jde jenom o své vlastní blaho. Tedy, aby na slečnách vydělal, ale třeba si i užil. Ty nejlepší kusy si totiž vybírá sám pro sebe. Využívá detailní informace, které o sobě ženy prozradí, aby se pak stylizoval do role pana dokonalého. Je to ďábelské, ale vychází mu to. Osamělé ženy se nechají lehce oblbnout a skončí s ním v posteli. Jenže pro něj je to příběh na jednu noc. Užít si a pak odhodit.

Není se ani čemu divit, že za sebou nechává celou řadu naštvaných žen. Navíc je pan ředitel seznamky sám ženatý. Takže další velký důvod, proč na něj být opravdu naštvaný. A naše hrdinky jsou opravdu vytočené téměř do běla. Nejenže na schůzky většinou chodí samí exoti, ale pak je ještě zneužije sám ředitel tohohle pofiderního internetového podniku. To tak přeci nemůže zůstat. Dámy se tak rozhodnou spiknout se. Společně vymyslí opravdu geniální plán, jak to Jiřímu Langmajerovi zatopit. Po tom ho snad na podobné zálety přejde chuť. Ostatně může přijít o hodně.

Jak to udělají? To vám samozřejmě nemůže ani náhodou prozradit. Každopádně to bude stát za to. Tak rafinovanou pomstu jste v české komedii ještě neviděli. Film Seznamka se může pochlubit skvělým hereckým obsazením v čele s herci jako: Jiří Langmajer, Marie Doležalová, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Martin Kraus, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Jaroslava Obermaierová nebo bývalá top modelka Iva Kubelková.

Nová česká zábavná komedie o seznamování.

Hodnocení filmu Seznamka

Seznamka je opravdu hodně podařená česká komedie. Je to takový letní film, který má šťávu a je nabitý situačním humorem. Zkrátka plný zábavných chvilek, které dokážou pobavit. Režisérce a scénáristce v jedné osobě Zitě Marinovové se povedlo natočit opravdu skvělý snímek, který bude mít jistě u diváků nemalý úspěch. Je to film s jednoduchou zápletkou, ale výborným situačním humorem. Rozhodně to tak není hloupý snímek, ale naopak film plný zábavy, u kterého se jistě pobaví skoro každý. My tedy určitě. A nejenom, že vám film můžeme jenom doporučit. My jsme ho dokonce přichystali pro vás online ke shlédnutí. Nebo můžete zabrousit na partnerský magazín Ze.tode.cz, kde film rovněž naleznete online. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. A to nám věřte, že to rozhodně chcete.

Přehrát online Mike i Dave sháněj holku (2016)

Mike i Dave sháněj holku k přehrání přes internet. Pojďte si s námi pustit novou americkou komedii. Čeká nás spousta skvělých pařeb s bratry Mikem a Davem. Film podle skutečných událostí o bratrech Mikovi a Davovi Stangleových, kteří se rádi bavili, ale jejichž party končily tragikomicky. Jestli chtějí jet na svatbu svojí sestry na Havaji, tak se ale budou muset zklidnit. Takový je film režiséra Jaka Szymanskiho se Zacem Efronem v hlavní roli.

Exkluzivně a jenom zde pro vás máme novou americkou komedii Mike i Dave sháněj holku. Jenom zde si jí můžete přehrát přes internet a to jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. Čeká nás možná nejvtipnější komedie tohoto léta, tak si jí rozhodně nenechte ujít. Film šel do českých kin od 7. července 2016, ale na to nemusíte brát příliš ohledy. My jsme ho pro vás nahráli a připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a kdykoliv se vám zamane. Snad to bude co nejdřív, protože tahle komedie za to opravdu stojí. Snímek Mike i Dave sháněj holku je ke shlédnutí také na partnerském filmovém magazínu.

Film Mike i Dave sháněj holku k přehrání přes internet.

Hlavní hrdiny jsou dva bratři Mike a Dave Stangleovi. Dva mladí kluci, kteří milují život a rádi se baví. Jsou o sobě přesvědčeni, že jsou králové všech pařeb a že dokážou proměnit i nudnou rodinou akci v nezapomenutelnou pařbu. Je jedno jestli jde o oslavu narozenin, svatbu nebo pohřeb. Jejich kousky už jsou doslova legendární, ale ani ne kvůli tomu, jak se všichni bavili, ale hlavně kvůli tomu, jak to celé končí. Většinou totiž dost neslavně nějakou demolicí, úrazem, požárem nebo alespoň zásahem policie.

Jenže teď bude všechno jinak. Jejich milovaná sestřička se bude vdávat. Chce krásnou a romantickou svatbu na Havaji. Jenže Mike a Dave na ní možná nepojedou. Od rodičů totiž dostanou podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které jak doufají, je snad budou držet trochu na uzdě. Mike a Dave nejsou nijak zásadně proti, protože to celé vidí jenom jako další příležitost, jak se ještě líp bavit. Nahodí proto udičky na internetu a čekají.

Brzy mají doslova zástup holek, který s nimi chce jet. Svou roli nepochybně hraje i to, že je svatba právě na Havaji. A tak si vyberou na první pohled krásnou, ale cudnou dvojici kamarádek. Svatba je zachráněna. Jenže to netuší, že tyhle dvě slečny jsou ještě větší rošťandy, než oni dva. V paření je hravě předčí a to jenom zlomek toho, co opravdu umí. Čeká nás pěkně divoká jízda s tak drsnými zakončeními, na které si kluci sami doposud netroufli.

Mike i Dave jsou bráchové, kteří rozproudí každou oslavu.

Shrnutí filmu Mike i Dave sháněj holku

Film Mike i Dave sháněj holku je opravdu hodně zábavná komedie. Typický americký snímek, kde následuje vtip za vtipem. Prostě nic vážného a naopak snímek, u kterého se můžete perfektně bavit. Režisér Jake Szymanski odvedl opravdu skvělou práci a věříme, že tenhle snímek se opravdu netratí. Právě proto jsme ho připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento film přehrát opravdu jednoduše a pohodlně. Tak si to pojďte přehrát s námi a dobře se bavte!

Přehrát online Pařba v Pattayi

Francouzská komedie Pařba v Pattayi je konečně tady. Společně se přesuneme do Thajské Pattayi a bude to rozhodně stát za to. Novou francouzskou komedii režiséra Francka Gastambide jsme pro vás připravili přímo zde online. S námi si můžete Pařbu v Pattayi přehrát opravdu neskutečně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. Naše známá parta se i po letech dokáže skvěle bavit. Vlastně to dokáže rozjet, ani neví jak.

Film Pařba v Pattayi jsme pro vás přichystali tady na této webové stránce. Budete si ho tak moci pustit s námi opravdu pohodlně a za nula korunek, tak jak to máte rádi. Snímek měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 30. června 2016, ale to vy nemusíte nijak hrotit. Vy totiž nemusíte vůbec běžet do nejbližšího kina a naopak si tento povedený snímek přehrát s námi pohodlně a zdarma. Video s novu Pařba v Pattayi jsme pro vás pořídili v perfektní HD kvalitě a s českým dabingem. Díky tomu si můžete film vychutnat neskutečně snadno. Také audiovizuální stránka snad na vás udělá jenom ten nejlepší dojem.

Přehrát online film Pařba v Pattayi.

Název filmu Pařba v Pattayi by mohl evokovat, že se jedná o volné pokračování legendární série komedií Pařba ve Vegas, ale to není pravda. S těmito americkými komediemi má film možná malinko společný námět, ale jinak se jedná o skutečně svébytný film. Nemalou roli v této záměně možná v Česku sehrál i sám distributor, který film pojmenoval „Pařba v Pattayi”, i když originální název zní pouze „Pattaya”. Tuto malou sviňárničku jsme ale vzhledem ke kvalitě filmu ochotni rádi odpustit.

Film režíroval Franck Gastambide, který patří mezi zkušené i když u nás spíše mezi méně známé filmaře. Mezi jeho nejznámější a nejlepší filmy patří thriller Skrytá válka z roku 2015 a komedie Úplně poprvé shodou okolností také z roku 2015. Loňský rok byl pro něj zřejmě velmi plodný. Na Pařbě v Pattayi se navíc podílel Franck nejenom jako režisér, ale také spoluautor scénáře, který napsal společně s Stéphane Kazandjian. Kamery se ujal Renaud Chassaing. Pokud chcete vědět více, tak se určitě podívejte také na profil filmu na CSFD.cz. Nyní už ale pojďme na příběh.

Dva dlouholetí kamarádi už mají dost svých životů. Nuda, stereotyp, otrava. Francky a Krimo chtějí něco lepšího a už rozhodně nechtějí jenom sedět doma na gauči u televize. Jejich sen a cíl je přitom dosažitelný – je to thajské letovisko Pattaya proslulé divokou a nespoutanou zábavou. Jenže na to, aby si zde užili parádní dovolenou stejně nemají dost peněz.

Na druhou stranu Francky a Krimo nikdy neměli nouzi o dobré nápady. Teď dostaly jeden naprosto geniální. Ptáte se jaký? Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí když přihlásí svého kamaráda liliputa na mistrovství světa v thaiboxu liliputů. A oni dva mu budou na oko dělat trenéry.

Francky a Krimo nejsou žádní svatouškové.

Nikdo netuší, že tohle je začátek velkého a hlavně hodně bláznivého dobrodružství. Tihle dva totiž doposud skoro nevytáhli paty z rodné země a střetnutí s exotickou cizinou pro ně bude opravdu hodně divokých a netradičním zážitkem.

Shrnutí filmu Pařba v Pattayi

Pařba v Pattayi je opravdu zábavná komedie. Je to film, u kterého můžete vypnout hlavu a opravdu dobře se bavit. Režisér Franck Gastambide natočil opravdu dobrý a skvěle obsazený film. Navíc exotické prostředí Thajska dává filmu opravdu prvotřídní šťávu. Dobře vypadá i hodnocení ostatních diváků, takže film zřejmě bude mít úspěch. A my mu to přejeme. Snad si ho tedy i vy přehrajete s námi. Celé je to opravdu jednoduché a u nás navíc naprosto zdarma. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Přehrát online Léto All Exclusive

Letní komedie Léto All Exclusive už na vás čeká zdarma k přehrání. S námi si můžete tento povedený snímek pustit opravdu jednoduše a zdarma. To celé je záležitost na pouhých pár kliknutí myši a vy byste jí rozhodně měli využít a to pokud možno co nejdříve. Je to bláznivá letní francouzská komedie. Je to příběh Francka, který se vydává se svou snoubenkou a partou na nezapomenutelnou dovolenou v Brazílii. Občas to bude sranda a občas také naprosto nezapomenutelné dobrodružství.

Bavíte se rádi? Pokud ano, tak to vám rozhodně nesmí a nemůže uniknout ani film Léto All Exclusive. Pozor, neplést s Léto All Inclusive, protože takové štěstí naši hrdinové rozhodně mít nebudou ani chvilku. Na takovou válendu můžete vyrazit vy třeba do Egypta, ale naše francouzská partička si vybrala úplně jiný cíp světa a to tropickou Brazílii. Snímek natočila režisérská dvojice Nicolas Benamou a Philippe Lacheau. Oba dva patří mezi nadějné, ale už poměrně zkušené tvůrce. K novému filmu si tak dokonce napsali i scénář. Se scénářem jim pomohli ještě Julien Arruti a Pierre Lacheau.

Přehrát online Léto All Exclusive přímo zde.

V českých kinech mělo Léto All Exclusive premiéru ve čtvrtek 23. 6. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. To hlavní přeci je, že s námi si můžete tento krásný film přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Celé by mělo být záležitost na pouhých pár kliknutí myši a my doufáme, že pro vás opravdu bude. Film pro vás máme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Video je opravdu jemné a plné detailů. Stejně tak zvuk je tak povedený, že tropické brazilské moře budete úplně cítit.

A o čem je vlastně příběh filmu? Celé se to točí kolem Francka a jeho party kamarádů. Ti se vydali do slunné Brazílie. Tady chtějí nejenom blbnout, ale kromě toho se Franck chystá požádat svojí přítelkyni o ruku. Má to tak být opravdu nezapomenutelné léto.

Jenže parta si chce užívat nejenom moře, ale i trochu dobrodružství. A tak se vydají společně na výlet do džungle. Tatínek nevěsty jim k tomu dá i čipernou babičku, aby byla na čerstvém vzduchu. Té je snad 100 let, ale má výkonné elektrické vozítko. A co se stane? No to už možná tušíte. Naše partička se ztratí. A to je vážné, protože si k tomu nevybrali zrovna moc dobré místo. Všude jsou jedovatí hadi a jiná nebezpečná zvířata. Prales je divoký a nepropustný. K tomu všemu tady navíc žijí obávané kmeny lidožroutů.

Nová bláznivá francouzská komedie.

Protože jsou všichni z města, tak je čeká opravdu hodně divoké dobrodružství, při kterém se ukáže, že všechno co si mysleli o pralese je vlastně jeden velký omyl. Rozhodně nebude nouze ani o hodně vtipné okamžiky. Kvůli své nevědomosti se do nich budou naši hrdinové dostávat tak nějak sami od sebe.

Shrnutí filmu Léto All Exclusive

Taková je bláznivá francouzská komedie Léto All Exlusive. Podle nás je to skutečně hodně povedený a zábavný film. Není mu prakticky co vytknout. A nejenom, že se u filmu hodně nasmějete, tak občas je dokonce i napínavý. Prvky survivor hororu jsou ale opravdu spíše lehké. Režisérské duo Nicolas Benamou a Philippe Lacheau natočilo opravdu skvělý film. V mnohém se dokonce vyrovná i nejlepší komedii poslední doby Fakjů pane učiteli. Co říci závěrem? Nic snad jenom kromě toho, abyste si snímek Léto All Exclusive rozhodně nenechali ujít. S námi si ho přeci můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online.