Přehrát online film Příchozí

Film Příchozí online ke zhlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali jedinečnou možnost přehrát si film americký sci-fi film Příchozí. Snímek kanadského režiséra Denise Villeneuva přináší opravdu působivý pohled na to, jak by to mohlo vypadá, kdyby u nás přistáli mimozemšťané.

Pokud patříte mezi milovníky kvalitního filmu, tak si rozhodně za žádnou cenu nemůžete nechat ujít snímek Příchozí, jenž jsme pro vás připravili online na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít hned teď. Čeká vás celkem 117 minut mrazivé zábavy.

Přehrát online film Příchozí zde.

Film měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 10. Listopadu 2016. Tím se ale vy nemusíte nijak blíže zaobírat, protože jsme pro vás tento film nahráli a připravili ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. Máme pro vás video v HD kvalitě, jenž si pustíte skutečně jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Pojďte do toho s námi!

Příběh filmu Příchozí

Je zdánlivě běžný den jako každý jiný. Polovina lidstva je v práci nebo se věnuje všedním věcem a druhá polovina spí. Nikdo netuší, že tento den se zapíše do historie tučným písmem. Pak to ale přijde! Po celé planetě začnou přistávat neznámé objekty podivného kapkovitého tvaru. Těsně se vznáší nad zemí a zdánlivě se nic neděje. Není pochyb o tom, že jsou to mimozemšťané. Z objektů, ale nikdo nevyjde a tak tito nově příchozí zůstávají velkou neznámou.

Nový americký sci-fi snímek.

Podle všeho se ale snaží navázat komunikaci. Jejich způsob dorozumívání je ale samozřejmě naprosto odlišný od toho našeho. Nikdo neví, jak na to má reagovat a co vlastně dělat. Americká vláda povolá do služby odbornici na lingvistiku a specialistku na překlady Louise Banksovou. Ta doposud učila na univerzitě. Nyní se má postarat o jeden z největších úkolů v historii lidstva. Opravdu to nemá lehké, ale Banksová se vrhá do práce s nadšením.

Jak komunikovat s cizí mimozemskou rasou?

Způsob komunikace příchozích je naprosto odlišný od tohoto našeho. Jejich jazyk zní jako neuspořádané chrastění a vizuální komunikace je založena na podivných rozmazaných kruzích. Louise Banksová je ale schopná rozluštit leccos a tohle je pro ni jenom další výzva. Neváhá se přitom riziku postavit tváří v tvář. S tím opravdu nemá ani ten nejmenší problém.

Chování příchozích zůstává záhadou. První o co se zajímají jsou totiž pozemské zbraně. Po celém světě zároveň sílí obrovská nervozita. Mnoho lidí prosazuje, aby se na vetřelce raději preventivně zaútočilo. Je to ale opravdu dobrý nápad?

Příchozí online

Trailer k filmu Příchozí online ke zhlédnutí. Přehrajte si následující trailer, ať víte na co se máte těšit. Následující video vám toho ukáže mnohem více. Film Příchozí si můžete přehrát online také v magazínu Filmero.

Závěr

Příchozí jsou opravdu velmi zajímavým a kvalitním snímkem. Je to film postavený hlavně na příběhu, který dokáže oslovit a v mnoha ohledech i zaujmout. Právě proto jsme mu ostatně dali šanci i na těchto webových stránkách. Režisér Denis Villeneuve umí točit opravdu poutavé snímky založené na příbězích. Vystačí si i bez známých herců. Jeho filmy jsou strhující a mají co sdělit. To bezezbytku platí i pro snímek Příchozí. Ačkoliv se jedná o sci-fi, tak je film na jednu stranu i celkem realistický. Není to žádná bezduchá akce, ale takto by to prostě mohlo vypadat, kdyby se jednoho dne rozhodli na naší planetě přistát mimozemšťané. Tenhle film vám zkrátka můžeme jenom doporučit. Pevně věříme, že si ho přehrajete online právě s námi.

Film Pátá vlna (2016) online a zdarma

Film Pátá vlna online ke shlédnutí a zdarma. Nový akční sci-fi film o mimozemské invazi na Zemi. Obrovský talíř zakotví přímo nad New Yorkem. Ufoni, ale rozhodně nepřicházejí v míru. Naopak je jejich úmysl ovládnout celou planetu. Mají k tomu mají opravdu drtivý plán, který má v pěti vlnách zničit celou lidskou civilizaci. To je opravdu nesmírně zajímavý příběh, který si s námi můžete přehrát třeba právě hned teď. Snímek jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a teď už tady čeká jenom na vás.

Dobrých sci-fi filmů není nikdy dost. Katastrofické velkofilmy o invazi mimozemšťanů jsou pak jedním z nejatraktivnějších subžánrů. To ostatně platí už od slavné Války světů od Orsona Wellese. Snad vás proto zaujme i snímek Pátá vlna (2016), který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Film natočil mladý režisér J Blakeson, pro kterého je to teprve jeho druhý film v režijní roli. Na scénáři filmu se podíleli hned tři lidé a to: Susannah Grant, Akiva Goldsman a Jeff Pinkner. Jako předloha jim posloužila stejnojmenná kniha od spisovatele Rick Yancey.

Akční sci-fi film Pátá vlna (2016) online a zdarma.

A o čem je vlastně příběh filmu? Hlavní hrdinkou je mladá dívka jménem Cassie. Teenagerka, která byla ještě včera úplně normální holkou. Chodila do školy, prudili jí rodiče a její největší starostí bylo najít si hezkého kluka. Jenže pak přišla mimozemská invaze. Obrovský a děsivý talíř zakotvit na orbitě asi 400 kilometrů nad zemským povrchem.

Hrozivá mimozemská invaze probíhá ve vlnách.

Cassie právě vycházela z domova. V doprovodu své rodiny. A pak přišla první vlna. První masivní útok na Zemi. Jakoby náhled někdo vypnul elektřinu na celém světě. Veškeré výdobytky techniky se mění jenom na hromádky technického šrotu. Lidstvo se rázem propadá do chaosu. Druhou vlnu útoku tvořily obrovské zemětřesení, potopy a vlny. Hlavně světové aglomerace jsou rázem v troskách. Jenže to stále není všechno. Možná by se to dokonce dalo nazvat předzvěst toho co má přijít.

Třetí ničivou vlnou je smrtelný virus, jenž zdecimuje lidskou populaci. Je neléčitelný a smrtelný. Dokážou mu uniknout jenom jednotky procent populace. To co dříve bývalo hrdou civilizací je dnes naprosto v troskách. Ani čtvrtá vlna invaze na sebe totiž nenechala dlouho čekat. Mimozemšťani se začalo zmocňovat těl zbylých lidí a útočit s nim na ty, kdo zůstali.

V takovém světě je Cassie, která se v chaosu oddělila od své rodiny. Zůstala úplně sama. To jediné na co myslí, je že musí zachránit své malého bratra. Jenže čelit jenom tak „těm druhým” se zdá takřka nemožné. Na jedné rozpadající se benzínce najde Cassie mladého kluka, který také utíká. Je ale otázkou, jak moc mu může věřit. Mimozemšťané jsou prakticky všude a nejničivější pátá vlna je zřejmě jenom otázkou času.

Může na tom něco změnit dívka jménem Cassie?

Takový je působivý sci-fi film Pátá vlna, který pro vás máme online ke  shlédnutí. V originále se snímek jmenuje „The 5th Wave”. Video se snímkem pro vás máme samozřejmě v téměř dechberoucí kvalitě. To abyste si ho opravdu užili od začátku do konce, protože věříme, že přesně tak by to mělo být. Je to působivé sci-fi plné akčních momentů, ale hlavně s napínavým příběhem. Pokud tedy hledáte snímek, který vás spolehlivě pobaví, tak vám rozhodně můžeme doporučit jenom tento. Celé je to jenom otázka pár kliknutí myši. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Země zítřka (2015) online ke shlédnutí

Film Země zítřka (2015) je tady online ke shlédnutí. Máte chuť na kvalitní a originální sci-fi film? Tak to si rozhodně pusťte americký snímek Země zítřka od režiséra Brada Birda, který je i spoluautorem scénáře. V tomto netypickém sci-fi filmu s mnoha mysteriózními prvky uvidíme v hlavních rolích George Clooneyho a Judy Greer. Je to příběh o rozčarování obyčejným světem a hledání záhadného „Tomorrowlandu”.

Na této webové stránce jsme se rozhodli vám naservírovat naprosto pohodlně a zdarma snímek Země zítřka (2015). Jedná se o jeden z nejzajímavějších filmů začátku léta, což je o důvod více, abyste si ho nenechali ujít. Pevně věříme, že mu tedy dáte šanci. Jedná se o skutečně originální film. V českých kinech měl premiéru ve čtvrtek 21. května 2015 a velmi brzo se dostal do čela žebříčků divácké návštěvnosti. Ještě než si tedy film pustíte, tak se pojďte s námi podívat na jeho příběh.

Film Země zítřka (2015) k přehrání online.

Hlavní hrdinkou je mladá dívka Casey (hraje jí Britt Robertson). Je to opravdu chytrá dívka, kterou zajímá svět okolo. Možná právě proto dokáže být vůči němu i patřičně kritická a ignorovat všechno co jí připadá hloupé a zbytečné. Díky tomu se dostala do křížku i se zákonem. Samozřejmě nejde o nic vážného a za pár hodin může jít domů. Jenže mezi jejími věcmi se objeví tajemný oznak, který ji nepatří. Hned záhy zjistí, že tento amulet je bránou do jakéhosi tajného světa, který funguje paralelně s tím naším.

Nikdo jí nechce věřit a Casey nemá náladu se znovu hájit před ostatními dospělými, kteří ji přitom inteligencí a zvídavostí nesahají ani po kotníky. Nakonec se tedy rozhodne vypátrat co onen tajemný svět, kam se může dostat pouhým dotekem amuletu vlastně je.

Za tímto účelem vyhledá bývalého dětského génia jménem Frank (hraje ho George Clooney). Ten nyní žije na okraji společnosti skován za plot svého domu i agresivní psi. I on je znechucen ze světa kolem sebe, kterému dokázal porozumět, ale bohužel mu nedokáže pomoci. Na druhou stranu je to právě on, kdo se může pro Casey stát průvodcem po tajemném „Tomorrowlandu”. Jeho existence mát totiž pro náš svět daleko větší význam, než si kdokoliv uvědomuje.

Svět Tomorrowland je skryt za tím naším.

Ukáže se, že tento svět je pro oba bystré mozky jako stvořený. Právě tady se scházejí ti nejchytřejší a nejlepší ve svých oborech. Právě proto tento svět za oponou tak vzkvétá a je zde k vidění mnoho opravdu úžasných věcí. Jenže nestačí tento svět jenom vidět, pokud se člověk chce stát jeho přímou součástí, tak musí podstoupit mnoho těžkých zkoušek, které prověří do nejmenších detailů jeho schopnosti. Co je mystický „Tomorrowland” a co skrývá se dozvíte už v samotném filmu Svět zítřka.

Snad se nám podařilo alespoň trochu zaujmout. Země zítřka je opravdu povedený film, který produkoval Disney. Příběh filmu zaujme svou originalitou i zpracováním se spoustou efektů včetně akčních scén plných výbuchů. Taktéž obsazení zkušeného George Cloneyho a mladá a sympatické Britt Robertson se ukázala jako velmi dobrá volba. Zemi zítřka zkrátka nelze moc vytknout. Pokud souhlasíte s touto naší tezí, tak si pojďte film přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Určitě se u něj nebudete ani chviličku nudit. To vám můžeme garantovat!

Rezistence (2015) online ke shlédnutí

Film Rezistence (2015) online ke shlédnutí pro vás. Americký akční film režiséra Roberta Schwentkeho už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Připravili jsme ho přímo zde na této webové stránce pohodlně ke shlédnutí. Na pár kliknutí můžete sledovat tento strhující příběh z budoucnosti, který v sobě má ale i kus romantiky. Za filem stojí kvalitní předloha v podobě knihy Veroniky Rothové. Dáte tomuto filmu šanci?

Pokračování textu Rezistence (2015) online ke shlédnutí

Chappie (2015) online ke shlédnutí

Film Chappie online ke shlédnutí. Jeno pro vás tady máme ke shlédnutí americký akční sci-fi film Chappie. Ten jsme pro vás nahráli přímo sem na tuto webovou stránku, abyste si ho mohli pustit naprosto pohodlně a jednoduše. Pevně věříme, že tuto jedinečnou šanci využijete a tento povedený snímek si rozhodně pustíte. Obzvláště, když vám ho přinášíme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto jednoduše a zdarma. A o čem tedy tento film bude?

Pokračování textu Chappie (2015) online ke shlédnutí