Co na to Češi online ke zhlédnutí

Soutěž Co na to Češi online ke zhlédnutí. Zábavně soutěžní pořad pro všední den. Přesně takové je toto vysílání televize Nova, který jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Využijte této příležitosti, jenž už se nemusí dlouho opakovat.

Pokračování textu Co na to Češi online ke zhlédnutí

StarDance 21. 11. 2015 – online ke shlédnutí

Video StarDance 21. 11. 2015 z této soboty online ke shlédnutí. Přímo zde na vás čeká další nové pokračování oblíbené taneční soutěže StarDance. Dnes to bude už šestý soutěžní večer. V soutěži shodou okolností zbývá ještě šest párů. Všichni budou tančit jako o život, aby se dostali do poloviny těch nejlepších. A na jaké tance přijde řada právě dnes? Bude to znovu latina a to cha-cha a rumba. Jako hudba pak budou písničky podle Michaela Jacksona. Pojďte si to celé přehrát opravdu pohodlně s námi.

Pokud jste si zamilovali pořad StarDance alespoň z poloviny jako my, tak z toho máme obrovskou radost. Nyní máte tu výhodu a jedinečnou příležitost, že si aktuální vydání StarDance může pustit s námi hezky pohodlně a zdarma přes internet. Video s premiérovým 6. večerem StarDance …když hvězdy tančí jsme totiž pro vás připravili živě ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Samozřejmě musíme dodat, že StarDance se vysílá žije, takže si ho budete moci pustit až s malým odstupem, ale ta troška čekání a napětí vás jistě nijak zvlášť neurazí. Holt to musíte vydržet.

StarDance 21. 11. 2015 - online ke shlédnutí.

Tento nejnovější díl měl svojí premiéru v sobotu 21. 11. 2015 v hlavním vysílacím čase na České televize. Konkrétně na jeho prvním programu. Stejně jako každý týden pořad odstartoval v osm hodin a my jsme si tak mohli užít dvě hodiny naprosto skvělé zábavy s těmi nejlepšími. A o čem to bude dnes?

Dnešní večer bude opět v rytmu dvou velmi zajímavých a smyslných tanců. Shodou náhod budou oba dva tance latinsko-americké. To je vlastně ve StarDance taková malá novinka, protože bývá zvykem, že se většinou střídá jeden klasický tanec s jedním latinsko-americkým.Takže tento večer bude opravdu hodně živelný a plný energie. Samozřejmě to má jedno specifikum, a to je, že pár který už tančil jeden z těchto tanců, nám v tomto kole předvede ten druhý. Soutěžní páry, které tedy už třeba cha-chu tančili budou nyní předvádět salsu.

Maličký rapper Radek Banga tančí nečekaně dobře!

Zajímavá je i volba hudebního doprovodu, který budou dnešní večer tvořit pouze a jenom písničky od Michaela Jacksona. Tento skvělý umělec za svou desítky let dlouhou kariéru vytvořil celou řadu opravdu úspěšných a skvělých písniček. My máme obrovskou radost, že můžeme být u toho a některé z nich vám přímo zde naservírovat. Na Moondance Orchestra Martina Kumžáka čeká opravdu těžká výzva. Stejně jako na jeho zpěváky. Pokoušet se interpretovat tak jedinečného zpěváka jako byl Michael Jackson není skutečně vůbec nic jednoduché. Naštěstí na to Moondance Orchestra má nejenom odvahu, ale i své kvality. Takže věříme, že i dnes se dočkáme opravdu jedinečného hudebního doprovodu.

Opět sympatický Marek Eben a elegantní Tereza Kostková.

Kdo zatančí nejlépe? Kdo bude se svým výkonem spokojen a koho pošlou diváci domů? To je zatím nezodpovězená otázka. Jenom bychom vám rádi chtěli připomenout, že v minulém kole vypadl herec Marek Taclík a profesionální tanečnice Martina Marková.

Soutěžní pole už nám poměrně značně prořídlo. Velkou část už tvoří jenom kvalitní taneční páry jako Leona Machálková a Michal Necpál, Jitka Schneiderová a Marek Dědík nebo Leoš Mareš a Katarina Štumpfová. Mareš sice v minulém kole zaváhal, ale jinak dokazuje, že patří mezi opravdovou extratřídu. Naopak vyloženě špatný pár zbývá už jenom poslední a to Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. Lukáš je tělem bavič a jeho fanoušci ho stále sunou dál a dál, každopádně je vidět, že na tanec prostě moc talentu nemá. A zbylé dva páry? Ty zůstávají velkou otázkou Radek Banga a Tereza Bufková a Marie Doležalová a Marek Zelinka sice tančí velmi solidně, ale odhadovat jejich přízeň u diváků je skutečně hodně nejistý podnik.

Kdo zatančí nejlépe právě o tento večer?

Každopádně my všichni zatím můžeme držet palce právě těm svým favoritům. Přejme jim proto všechno nejlepší a doufejte, že to budou právě oni, kdo to odvážně dotáhnout nejdál. A ono vlastně účelem této soutěže je opravdu hlavně se zúčastnit. Vždyť tu vlastně o žádnou věcnou výhru ani nejde.

Ve StarDance rozhodně nejde o to vyhrát.

Pokud chcete vidět více, tak si rozhodně pusťte novou StarDance online na webu Cinemio. Pokud hledáte archiv všech dílů StarDance 2015, tak i ten pro vás máme na těchto webových stránkách.

Nejnovější StarDance 21. 11. 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Video jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě. Nebudou vás rušit žádné zbytečné střihy ani reklamy. Jenom krásný a noblesní tanec a vy. Je to skutečně krásná podívaná, která zahřeje na dušičce. Nenechte si jí proto ujít. Za náš team bychom vám rádi popřáli příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

StarDance 2015 – Všechny díly online

Přehrajte si novou řadu soutěže StarDance 2015 online. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali všechny díly této taneční soutěže. Čeká vás skvělá zábava a hvězdní hosté, kteří budou společně s profesionálními tanečníky vytvářet opravdu roztodivné kreace. To už je něco co snad stojí za trochu vaší pozornosti. My budeme moc rádi, pokud si nejnovější „StarDance VII. …když hvězdy tančí” přehrajete právě a jenom s námi.

Pro všechny milovníky společenského tance tady máme opravdu skvělou zprávu. I vy si totiž s námi můžete pustit nové vydání StarDance. Letošní ročník bude už neuvěřitelný sedmý a na televizní obrazovky se vrací po dlouhé téměř dvouleté pauze. Na jádru pořadu se nic nemění. Opět tady budeme mít taneční páry složené vždy z jedné celebrity a jednoho profesionála, kteří se utkají v klasických i latinsko-amerických tancích. To všechno jenom tak pro zábavu a zvýšení své prestiže. Nic jiného v tom skutečně nehledejte.

StarDance 2015 - Všechny díly online přímo zde.

Opět tady budeme mít přísnou porotu a naopak vlídnou moderátorskou dvojici, kterou už tradičně tvoří Marek Eben a Tereza Kostková. To je dvojice, která k tomu má opravdu co říci, protože StarDance moderují od jejího samého počátku v roce 2006. Oba dva rádi okomentují výkony soutěžících, a kdo ví, možná se nám později i sami ukážou. Nejdůležitější porotou ale zůstáváme my diváci. My totiž budeme rozhodovat pomocí sms hlasů o tom, kdo postoupí dál. Pár, jenž obdrží nejméně hlasů, se bohužel bude muset se soutěží rozloučit.

Letošní ročník StarDance je už sedmý!

StarDance 2015 je skvělý pořad, jehož náplní ale není jenom pouhopouhá zábava. On si klade za cíl i pomáhat. Čeká nás tak speciální soutěžní večer, který bude pomáhat centru Paraple. Tedy lidem s nějakým postižením, jenž jim brání v pohybu. Díky StarDance si ale tito lidé dokonce zatancují a bude to skvělá zábava pro všechny.

Ačkoliv zůstává StarDance v jádru stejná, tak mnohým kosmetickým změnám se přeci jenom nevyhne. A o co půjde? Tak třeba, že se zvýšil počet soutěžních párů z osmi na deset. Další novinkou je, že nás čeká večer na české písničky. Po tom jsme všichni už hodně dlouho prahli a nyní jsme se tedy konečně dočkali. Naši soutěžící si tak zatančí na rytmy Karla Gotta, Marie Rottrové nebo třeba skupiny Lucie. To bude skutečně hodně zajímavé. Změnou projde také finále, do kterého se tentokrát podívají rovnou tři páry. Celé tak bude mnohem napínavější, než kdykoliv dříve.

Čekají nás zajímavé vystoupení včetně toho Marta Tacíka.

Zkrátka to bude opravdu hvězdná show na úrovni. Do letošní řady se podařilo dostat opravdu zajímavou směs celebrit. V první řadě se všichni určitě těšíme na vystoupení Leoše Mareše, kterému oblek opravdu hodně sluší. Překvapivým jménem je i doktorka Kateřina Cajthamlová. Nebudou chybět ani komici jako třeba Lukáš Pavlásek nebo herec Marek Taclík. Překvapivým účastníkem je i vzrůstem maličký rapper a zpěvák Radek Banga alias Gipsy.cz. Sportovce bude reprezentovat neforemný boxer boxer Rostislav Osička.

Kapitolou samo o sobě jsou roztomilé a krásné ženy, kterých do letošní StarDance promluví hned několik. Budou to například Leona Machálková, Marie Doležalová nebo Jitka Schneiderová. Zkrátka bude se opravdu na co dívat.

StarDance ale není jenom samotný pořad, samotná taneční show, soutěž,… je to také všechno okolo. K pořadu tak neodmyslitelně patří i pravidelné okénko tanečníka Jana Ondera, se kterým se budeme setkávat i v průběhu týdne. Kromě komentářů a reportáží ze zákulisí se v něm dočkáme také rozborů tanců elektronickou tužkou se Zdeňkem Chlopčíkem. To bude v letošní řadě úplná novinka.

Bude se tančit! Klasika i latina!

Letošní řada StarDance 2015 odstartovala v sobotu 17. října 2015. Nový díl bude následovat vždy další sobotu až do Vánoc, kdy se rozhodne o vítězi. Vy budete samozřejmě moci být i našim prostřednictvím u toho. Všechny díly pro vás pečlivě nahráváme a připravujeme k zveřejnění na této webové stránce. S námi si je tak můžete přehrát ve vysoké kvalitě a kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná možnost, kterou se vyplatí využít. StarDance si můžete pustit online rovněž na partnerském webu Cinemio.
Doktorka Cajthamlová si také pořádně zasportuje!

Seriál StarDance VII. online ke shlédnutí na této webové stránce. Pojďte si i vy s námi přehrát oblíbený taneční pořad. Marek Eben, Tereza Kostková i všichni soutěžící se už na vás těší. Jsou připraveni vás pobavit doslova za každou cenu. Využijte této jedinečné příležitosti. Pojďte se ponořit do elegance klasických tanců i vášně a divokosti moderní latiny. Taková je zkrátka StarDance 2015, kterou si můžete s námi přehrát přes internet. Dobře se bavte!

MasterChef 2015 – všechny díly online

Soutěž MasterChef 2015 slibuje opravdu skvělou podívanou. Nenechte si ujít toto klání o nejlepšího amatérského kuchaře. Tady na této webové stránce si můžete přehrát všechny díle letošního MasterChef Česko 2015 online. Připravili jsme pro vás opravdu obsáhlý a kvalitní archiv, který zaplníme všemi díly této náročné kuchařské show. Do hlavní soutěže se probojovalo 80 kuchtíků, ale tím jejich strasti teprve začínají. Zbýt má pouze 1, takže se bude muset hodně vyřazovat.

MasterChef 2015 všechny díly online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy přehrát po celém světě nesmírně úspěšnou kuchařskou soutěž. Máme pro vás to nejnovější a nejlepší. S námi zkrátka novou série MasterChefa rozhodně nezmeškáte. Video s pořadem pro vás nahráváme v opravdu luxusní HD kvalitě, díky které si vychutnáte opravdu každý detail. To by ostatně mělo být samozřejmostí, i když mi víme, že není.

Soutěž MasterChef 2015 všechny díly online zde.

První MasterChef měl svojí premiéru už v roce 1990 a to ve Velké Británii na BBC. Už tehdy měl úspěch a tak se tento pořad začal pomalu šířit do světa. Největší boom, ale nastal v roce 2010, kdy byl pořad uveden v USA. Paradoxem je, že to částečně bylo i díky britskému šéfkuchaři Gordonu Remseymu, který se ve světě gastronomie stal opravdu světovou celebritou.

Porota bude opravdu velmi vstřícná.

Od té doby běží MasterChef na televizi Fox bez přestávky a ještě nějakou dobu zřejmě bude. V té době také začali vznikat další licence pořadu, který se nyní vysílá ve více, než 100 zemích. Česká republika na tento seznam přibyla v létě roku 2012, kdy se vysílala první řada soutěže. Od té doby jsme si museli počkat až do dneška. Ale snad to bude stát za to. Na přípravách MasterChefa se rozhodně nešetřilo. Producenti pořadu se navíc nebáli sáhnout po opravdových kuchařských profesionálech. Nejsou sice tolik mediálně známí, ale za to rozumí svému oboru do opravdu nejmenších detailů.

První premiérový díl MasterChef Česko 2015, měl svojí oficiální premiéru ve středu 7. října 2015 v hlavním vysílacím čase na Nově.

Porotu tvoří tři urostlý muži a to: Marek Radič, Miroslav Kalina a Marek Fichtner. Byl to opravdu dobrý výběr, protože všichni mají v oboru gastronomie už své odvařeno. Jsou to špičkový kuchaři, kteří působili v těch nejlepších českých, ale samozřejmě i zahraničních restauracích. Teď úspěšně rozvíjejí své vlastní podniky. Například Miroslav Kalina má Kalina restaurant. Marek Radič zase působí jako hlavní šéfkuchař v prestižní skupině pražských restaurací Kampa Group. Marek Fichtner je zase šéfkuchařem luxusní pražské restaurace Augustine restaurant. Zkrátka všichni to jsou odborníci a profesionálové, kteří dobře vařit prostě umí.

Amatérští kuchaři už se třesou na to, až ukážou své schopnosti.

Soutěžní pořad MasterChef od televize Nova si můžete přehrát pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Přichystali jsme ho pro vás online ke shlédnutí a to tak, aby to pro vás bylo opravdu maximálně pohodlné a zdarma. Jednotlivé díly budou přibývat opravdu rychle, vždyť se také vysílají dva díly týdně. MasterChef je ale nejenom pořadem o vaření, ale je to především skvělá show. A tak by to ostatně mělo i být, protože vaření je přeci jenom také o zábavě. Kdo se nedokáže bavit nedokáže ani dobře vařit!

Nová řada MasterChefu vypadá opravdu velmi nadějně a povedeně. Podle všeho na náš čeká pořad, ze kterého bude doslova číšet energie. Na následující dva měsíce si tedy vynahraďte dostatek času, protože tohle přeci budete muset vidět.

SuperStar 2015 všechny díly online

Legendární show Česko Slovenská SuperStar se vrací! Tentokrát už s novým 4. ročníkem, který měl svojí premiéru v Září 2015. Nová řada této úspěšné show opět přinese strhující výkony těch nejlepších i nejhorších zpěváků, jaké jste kdy viděli. Čeká nás reality show a soutěž plná emocí, která vám rozhodně nedá spát! Kdo bude SuperStar 2015 a možná se natrvalo zapíše do historie showbyznysu. Novou hvězdu můžete vybrat i vy!

Po dvou letech se na televizní obrazovky vrací nejoblíbenější a nejstarší talentová soutěž. Česko i Slovensko budou opět hledat svojí SuperStar. Bude to hudební show, která bourá hranice a která nám snad opravdu pomůže najít nové a charizmatické zpěváky a interprety. Sebevědomí mnohým skutečně nechybí. Ale s tím talentem je to horší. Ostatně stejně jako s pílí. Mnozí si myslí, že budou skládat vlastní písničky, muzikály, hrát v divadlech a vydávat jednu desku za druhou. Pravdou je, že většina z nich proto ještě nic neudělala. Takový „zpěváci“ pak častěji končí jako interpreti hvězdné pěchoty.

Nová řada SuperStar 2015 online.

To skutečné hvězdy mají za sebou už roky tréninku. Chození do lidušek, na hodiny zpěvu, hraní v kapelách, desítky složených textu, vystoupení na malých náměstích i festivalech, které neslibují velkou slávu. Zkrátka bývají mnohem skromnější, i když museli svůj talent roky pilovat a vybrušovat. Snad takových lidí bude v letošní SuperStar co možná nejvíce. Nám nezbývá nic jiného, než fandit.

Hvězdná porota SuperStar pomůže vybrat toho nejlepšího.

Organizace Česko Slovenské SuperStar se nijak zásadně nemění. Opět tady budeme mít první castingová kola, ve kterých bude mít slovo především odborná porota a pak různé semifinále a živá finále, ve kterých se do rozhodování zapojíme prostřednictvím SMS hlasů i my diváci. Co se týká složení poroty, tak to nedoznalo žádných velkých změn. V porovnání s minulým ročníkem zůstala poloviny poroty stejná. V roli zlého muže tak opět uvidíme slovenského rockera Pavola Haberu a v roli přísného profesionála zase Ondřeje Soukupa. Ženské osazenstvo se ale proměnilo více než radikálně. Místo Ewy Farné tak bude hodnotit Marta Jandová (která jenom tak mimochodem vystupovala už v první řadě). Kromě toho se můžeme těšit i na čtvrtého porotce, který v třetí řadě nebyl. Čtvrtý hlas tak dostane Klára Vytisková. Mladá a krásná moderátorka a zpěvačka kapely Toxique. Určitě bude příjemným osvěžením. Mladým živlem, který porota také potřebuje.

Důležitá je i osobnost moderátora, kterým se stal Martin Rausch. Toto jméno vám je jistě povědomé a to už jenom proto, že tento sympatický slovenský moderátor, který má velký vhled i do hudební scény moderovat dříve konkurenční pořad Česko Slovensko má talent. Pyco dá SuperStar 2015 jistě tu pořádnou šťávu.

SuperStar 2015 a všechny jeho díly pro vás.

Co se týká organizace celé soutěže, tak tam se v zásadě nic nemění. Celá show odstartovala s castingy, které bývají nejvtipnější, protože se do nich mohou přihlásit i ti největší exoti z ulice. Následují kola Divadlo, Dlouhá cesta a Semifinále. Tyto kola bývají nejnapínavější, protože v nich dochází ke třídění už tak docela kvalitních soutěžících. A samozřejmě následuje finále, které už je vyloženě exhibicí toho nejlepšího. I tady se to ale vyplatí sledovat a fandit. Hlavně proto, že o vítězi mohou rozhodnout i vaše SMS hlasy.

Nervy nebo pohodička? Pro každého soutěžícího to bude jiné.

Podařilo se nám vás nalákat na novou Česko Slovenskou SuperStar 2015? Tak je to jenom dobře, protože přímo zde si můžete přehrát všechny její díly online a zdarma. Nahráváme pro vás každou epizodu a to v maximální možné kvalitě, abychom měli jistotu, že si jí můžete opravdu vychutnat. To je skvělá šance, kterou se vyplatí nepromarnit! První casting nové SuperStar měl svojí premiéru 30. Srpna 2015. Od té doby pak běží každá nová SuperStar v televizi v neděli večer v hlavním vysílacím čase. Vy se však na to nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si jí můžete přehrát exkluzivně online. Přímo zde pro vás připravujeme všechny díly SuperStar 2015 online ke shlédnutí. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!