Odysea online

Film Odysea online ke zhlédnutí pro vás. Jedná se o dobrodružný životopisný francouzský film. Za snímkem stojí zkušený režisér Jérôme Salle, který se rozhodl ztvárnit příběh fenomenální rodiny podmořských objevitelů Cousteau. Podíváme se až do roku 1948, kdy postupně dochází k velkému rozporu mezi otcem a jeho syny.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás připravili online ke zhlédnutí film Odysea. Nový francouzský snímek vás uhrane svým hlubokým příběhem plným dobrodružství. Jedná se navíc o historický film, který vznikl podle skutečných událostí. Je o jedné opravdu fenomenální rodině, kterou znají snad všichni lidé po celém světě. Nejedná se přitom o žádný dokument, ale o opravdu velkolepě natočený příběh.

Film Odysea online pro vás.

Recenze filmu

Za filmem stojí zkušený Pařížan Jérôme Salle, který natočil film podle knižních předloh Alberta Falco a Jean-Michela Cousteau. Scénář si pak napsal sám režisér ještě společně s Laurentem Turnerem. V hlavních rolích uvidíme skvělé herce jako například: Audrey Tautou, Lambert Wilson, Pierre Niney, Chloe Hirschman, Benjamin Lavernhe, Vincent Heneine nebo Thibault de Montalembert.

Video s filmem Odysea jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě. Díky tomu se můžete těšit na opravdu velmi povedenou podívanou. Po technické kvalitě není opravdu nic co byste mohli filmu vyhnout. A věříme, že i samotný příběh vás okouzlí. Film měl svojí premiéru v českých kinech 12. 1. 2017, ale s tím si vy nemusíte dělat příliš velké starosti. Odysea je tady pro vás k přehrání přes internet.

Působivý film o rodině Cousteau.

Příběh filmu nás zavede do roku 1948. Hlavním hrdinou je kapitán Jacques Cousteau, který by si mohl až do konce života užívat klidný a pohodlný život. Vynalezl totiž akvalung, který umožnil velký skok ve vývoji potápění. Hlubiny se rázem stali přístupné i člověku. Na tomto objevu také velmi solidně vydělal. Za peníze si pořídil krásnou vilu na břehu Středozemního moře, kam se přistěhoval i s rodinou. Má tak více času na své syny Philippa a Jeana-Michela.

Snímek režiséra Jérôme Salle.

Jak už se dá asi čekat, tak i je zasvěcuje do tajů potápění a úžasného světa pod mořskou hladinou. Ze začátku to vypadá jako téměř ideální rodinná idylka. Jenže to není úplně tak pravda. Postupem času se čím dál tím víc projevuje touha Jacques Cousteau dobývat. Stále před sebou vidí nové hranice, které je potřeba překonat. Je k tomu dokonce ochotný obětovat i vztah se synem Philippem. Oba dva přitom mají velmi rozdílný přístup. I Philipe miluje moře, ale jediné po čem touží je ho chránit.

Odysea online

Film Odysea online ke zhlédnutí. Ještě než si pustíte celý film, tak pro vás máme následující video. To vám ukáže to nejdůležitější z celého filmu v krátké verzi a snad vás navnadí na to vše, co vás ještě čeká.

Závěr

Film Odysea je opravdu perfektní výpravná podívaná. Je to poutavý příběh nejenom o oceánu a jeho nejznámějších objevitelích, ale také poutavý životopisný film, který odhaluje mnoho z rodinné historie slavné oceánografické rodiny Cousteau. Je to francouzský film, který nepostrádá napětí a místy je skoro až dramatem. Zároveň je to ale životopisný příběh, kterému nechybí humor a nadhled. Celkově je to film, který se nám opravdu velmi líbil, a můžeme ho i vám jenom doporučit. Celých 122 minut snímku uteče jako voda a vy s ním prožijete skutečně zajímavé zážitky. Tak na co ještě čekáte? Pusťte si tento film s námi a dobře se bavte!