Přehrát online Božská Florence (2016)

Přehrajte si přes internet film Božská Florence. Právě pro vás tady máme hvězdný životopisný film. Je to skvěle obsazený snímek, který v sobě má kus komedie i dramatu. To všechno s Meryl Streep a Hughem Grantem. Je to příběh postarší dámy Florence Foster Jenkinsové, která se rozhodne splnit si svůj sen. Chce se proslavit jako zpěvačka. Je sice pohádkově bohatá a tak si může dovolit ty nejlepší učitele zpěvu a dokonce si i zaplatit koncert, jenomže bohužel nemá vůbec žádný talent.

Právě pro vás tady máme film Božská Florence. Je to originální a nesmírně zábavná komedie, která má jiskru. Aby také ne, když byla celá natočena podle skutečných událostí. Film šel do českých kin od 25. 08. 2016, ale s tím si vy nemusíte vůbec dělat hlavu. Protože zaujal i nás, tak jsme vám ho přichystali online ke shlédnutí. Video s filmem jsme získali s předstihem a ve výborné kvalitě. Díky tomu vám ho můžeme nabídnout ke shlédnutí na pár kliknutí myši. Náš streamovací přehrávač je skutečně jednoduchý a jeho obsluhu jistě zvládnete levou zadní.

Přehrát online film Božská Florence.

A o čem to celé je? Hlavní hrdinkou je zmíněná Florence Foster Jenkinsová. Postarší dáma, která má opravdu pohádkové bohatství. Je sama a bezdětná. Jediné co miluje je zpěv. Je jím tak fascinována, že se touží sama proslavit jako zpěvačka. Cítí, že na to má poslední příležitost a je proto ochotna udělat vše. Všichni jí v tom ostatně povzbuzují a říkají, jak se jim její zpěv líbí. Celé to jsou ale jenom milosrdné lži, řečené před starou dámou.

Většina lidí by se spokojila s pobrukováním si doma, ale ne tak Florence. Ta touží po tom stát se opravdu slavnou hvězdou. Najme si proto elitního učitele zpěvu a vrhne se vstříc náročnému tréninku. Její odhodlání je opravdu obrovské. Cvičí hodiny denně a už se vidí na blyštivých pódiích. Dokonce si zaplatí i profesionální nahrávku. Jenže kde chybí talent a hlas, tak bohužel ani to nejvyšší odhodlání nic nezmůže.

Když se Florence rozhodne v roce 1944 uspořádat ohromný koncert v Carnegie Hall, tak s toho mají její bližní hrůzu. Její nejbližší přítel a manažer v jedné osobě (Hugh Grant) jí od toho odrazuje. Jenže se bohužel zdá, že tenhle rozjetý vlak nepůjde jenom tak zastavit. Jak toto bizardní vystoupení dopadne? Bude to fiasko doprovázené posměchem nebo přeci jenom dokáže Florence něčím zaujmout?

Čeká vás hravá a inteligentní komedie, které občas dovede být i napínavá. Je to film podle skutečných událostí, který má opravdový náboj. Film pozvedá skvělé herecké obsazení v čele s herci jako Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg (Howard Wolowitz).

Působivý životopisný snímek o Florence Foster Jenkinsové.

Shrnutí filmu Božská Florence

Jak už jsme tady naznačili a jak už jste jistě i vyčetli mezi řádky, tak film Božská Florence se nám opravdu hodně líbí. Je to hravý a zábavný snímek. Komedie, u které se upřímně zasmějete, a které má přitom velmi duchaplný a inteligentní příběh. Možná je to i tím, že je zasazena do noblesního prostředí Ameriky 40. let, což už je pro nás přeci jenom pořádný kus historie. Každopádně se na to dobře dívá a my jsme moc rádi, že můžeme být u toho. Snad se nám povede tento zážitek zprostředkovat i vám. Určitě budete moc rádi, pokud si Božskou Florence přehrajete s námi online. Přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám hezkou podívanou.