Přehrát online film Instalatér z Tuchlovic

Nová česká komedie Instalatér z Tuchlovic je tady. Opravdu zábavný film ze života v hlavní roli se skvělým Jakubem Kohákem. Přesně takový je nový snímek režiséra Tomáše Vorla staršího. To jsme si ani v tom nejmenším nemohli nechat ujít. To je také ostatně hlavní důvod, proč jsme pro vás tento film přichystali online. S námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a navíc jenom na pár kliknutí myši. Je to příběh jednoho chlápka, který je možná až moc hodný. Tak že na to doplácí.

Pokud se rádi zasmějete, tak byste rozhodně neměli minout ani novu ryze českou komedii Instalatér z Tuchlovic. Čeká na vás hluboký lidský příběh zasazený do kulis české vesnice. Zdánlivě obyčejný příběh, který kromě velké porce humoru skrývá i nemalou dávku poučení. To všechno, ale opravdu maximálně zábavné. Za filmem stojí zkušený Tomáš Vorel starší, který má na kontě filmy jako Gympl, Vejška nebo Cesta z města. Všechno velmi úspěšné komedie, které mají také svůj specifický podtext.

Přehrát online film Instalatér z Tuchlovic.

Instalatér z Tuchlovic už na vás čeká online ke shlédnutí na této webové stránce. A to přestože v našich kinech měl film premiéru od čtvrtka 6. 10. 2016. My jsme pro vás film získali už před premiérou a díky tomu vám ho můžeme nabídnout pohodlně k přehrání přímo zde. Nemusíte se ničím stresovat, protože je to opravdu jednoduché a podle našeho mínění to musí zvládnou snad úplně každý. Nebo zkuste Instalatéra z Tuchlovic najít také na magazínu Ze.tode. Tak pojďme do toho. Nejdříve si ale povíme něco málo o příběhu.

Hlavním hrdinou našeho příběhu je Luboš Cafourek. Na první pohled obyčejný chlápek, který dělá na venkově instalatéra. V něčem je ale přeci jenom jiný. Je mu čtyřicet a stále žije se svou maminkou. Ta se o něj nejenom obětavě stará, ale dokonce mu vede i účetnictví. Luboš má pár kamarádů a své opuštěné kočky, o které se s láskou stará. Jinak je ale jeho život dost bída. Je to sice pracant a skvělý instalatér, ale je mu blbé si říci o peníze, takže dělá za značně podhodnocené ceny. Jeho kamarádi ho navíc doslova zneužívají, takže pro ně často dělá vlastně zadarmo.

Další charakteristikou Luboše je, že nemá řidičák. Všude tak jezdí nejčastěji na kole. V létě, v zimě, to mu je skutečně jedno. Jenom, když skutečně nemá zbytí, tak přesedlá do autobusu, nebo vyrazí do práce na kole. Luboš nemá dokonce ani mobil, a tak mu maminka kromě veškerých služeb dělá i jakousi sekretářku. Luboš je vlastně docela hodně velký mimoň. Ale na všechno co se kolem děje, má vždy nějakou vtipnou odpověď. Jenže obyčejné věci, které se dějí kolem něj, tak jakoby mu unikaly.

Ve vesnici mají Luboše samozřejmě všichni rádi. Tak nějak už patří k místnímu koloritu. Jenže se mu všichni za rohem také vysmívají, protože ho mají za podivína, který se navíc velmi snadno nechá od všech oškubat. Luboš to tedy nemá jednoduché a pomalu to po těch dlouhých letech konečně začíná docházet i jemu. Jak se s tím ale vypořádá?

Nová česká komedii s Jakubem Kohákem v hlavní roli!

Shrnutí filmu Instalatér z Tuchlovic

Instalatér z Tuchlovic od Tomáše Vorla st. je opravdu hodně povedený film. Zábavná komedie z venkovského prostředí plná rázných charakterů, na které jenom zůstanete zírat. Na film se dívá opravdu moc hezky a my jsme z něco opravdu nadšeni. Jakub Kohák padne do hlavního role jako prdel na hrnec. Prostě tahle role mu snad byla postavena úplně na míru. A možná, že také ano, protože scénář k filmu si Vorel napsal sám. Tenhle film vám zkrátka musíme doporučit všemi deseti. Navíc s námi si ho přehrajete přes internet opravdu jednoduše a komfortně. Tak hezkou podívanou plnou smíchu!