Přehrát online film Příchozí

Film Příchozí online ke zhlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali jedinečnou možnost přehrát si film americký sci-fi film Příchozí. Snímek kanadského režiséra Denise Villeneuva přináší opravdu působivý pohled na to, jak by to mohlo vypadá, kdyby u nás přistáli mimozemšťané.

Pokud patříte mezi milovníky kvalitního filmu, tak si rozhodně za žádnou cenu nemůžete nechat ujít snímek Příchozí, jenž jsme pro vás připravili online na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít hned teď. Čeká vás celkem 117 minut mrazivé zábavy.

Přehrát online film Příchozí zde.

Film měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 10. Listopadu 2016. Tím se ale vy nemusíte nijak blíže zaobírat, protože jsme pro vás tento film nahráli a připravili ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. Máme pro vás video v HD kvalitě, jenž si pustíte skutečně jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Pojďte do toho s námi!

Příběh filmu Příchozí

Je zdánlivě běžný den jako každý jiný. Polovina lidstva je v práci nebo se věnuje všedním věcem a druhá polovina spí. Nikdo netuší, že tento den se zapíše do historie tučným písmem. Pak to ale přijde! Po celé planetě začnou přistávat neznámé objekty podivného kapkovitého tvaru. Těsně se vznáší nad zemí a zdánlivě se nic neděje. Není pochyb o tom, že jsou to mimozemšťané. Z objektů, ale nikdo nevyjde a tak tito nově příchozí zůstávají velkou neznámou.

Nový americký sci-fi snímek.

Podle všeho se ale snaží navázat komunikaci. Jejich způsob dorozumívání je ale samozřejmě naprosto odlišný od toho našeho. Nikdo neví, jak na to má reagovat a co vlastně dělat. Americká vláda povolá do služby odbornici na lingvistiku a specialistku na překlady Louise Banksovou. Ta doposud učila na univerzitě. Nyní se má postarat o jeden z největších úkolů v historii lidstva. Opravdu to nemá lehké, ale Banksová se vrhá do práce s nadšením.

Jak komunikovat s cizí mimozemskou rasou?

Způsob komunikace příchozích je naprosto odlišný od tohoto našeho. Jejich jazyk zní jako neuspořádané chrastění a vizuální komunikace je založena na podivných rozmazaných kruzích. Louise Banksová je ale schopná rozluštit leccos a tohle je pro ni jenom další výzva. Neváhá se přitom riziku postavit tváří v tvář. S tím opravdu nemá ani ten nejmenší problém.

Chování příchozích zůstává záhadou. První o co se zajímají jsou totiž pozemské zbraně. Po celém světě zároveň sílí obrovská nervozita. Mnoho lidí prosazuje, aby se na vetřelce raději preventivně zaútočilo. Je to ale opravdu dobrý nápad?

Příchozí online

Trailer k filmu Příchozí online ke zhlédnutí. Přehrajte si následující trailer, ať víte na co se máte těšit. Následující video vám toho ukáže mnohem více. Film Příchozí si můžete přehrát online také v magazínu Filmero.

Závěr

Příchozí jsou opravdu velmi zajímavým a kvalitním snímkem. Je to film postavený hlavně na příběhu, který dokáže oslovit a v mnoha ohledech i zaujmout. Právě proto jsme mu ostatně dali šanci i na těchto webových stránkách. Režisér Denis Villeneuve umí točit opravdu poutavé snímky založené na příbězích. Vystačí si i bez známých herců. Jeho filmy jsou strhující a mají co sdělit. To bezezbytku platí i pro snímek Příchozí. Ačkoliv se jedná o sci-fi, tak je film na jednu stranu i celkem realistický. Není to žádná bezduchá akce, ale takto by to prostě mohlo vypadat, kdyby se jednoho dne rozhodli na naší planetě přistát mimozemšťané. Tenhle film vám zkrátka můžeme jenom doporučit. Pevně věříme, že si ho přehrajete online právě s námi.