Přehrát online film Strašidla (2016)

Nová česká komedie Strašidla online k přehrání. Zdeněk Troška natočil další film a tentokrát je to rodinná komedie. Čeká nás zábavný snímek pro celou rodinu, u kterého se jistě budete všichni velmi bavit. Právě proto jsme ho ostatně přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Film má zajímavé herecké obsazení a co se týká žánru, tak se pohybuje na hraně mezi pohádkou a klasickou rodinnou komedií. Takovýchto opravdu vlídných filmů už se v dnešní době moc netočí a o to větší důvod je si ho s námi vychutnat.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali film Strašidla. Vypadá jako opravdu zajímavý snímek u kterého vás jistě zaujme už jméno režiséra Zdeňka Trošky. Ten patří ke komerčně nejúspěšnějším českým režisérům. Jeho filmy se v kinech řadí mezi hity a stejně tak je do zblubnutí opakují i na televizi Nova. Bude se tento příběh opakovat i s tímto zajímavým rodinným snímkem? To je zatím ve hvězdách, každopádně my se vám ho pokusíme na těchto webových stránkách, co možná nejvíc přiblížit.

film_strasidla_2

Pohádkový příběh se točí kolem Hugo Hejkala a jeho rodiny. Je to rodina složená jenom ze samých strašidel. Hugo umí skvěle strašit lidi. Jeho manželka Patricie a její matka Žofie jsou zase hrozivé a velmi schopné čarodějky. Vodník Bubla obývá malý rybníček hned před domem a aby byl výčet úplný, tak už tu chybí jenom víla Jitřenka, která umí nádherně tančit na paloučku. Je to taková skoro až strašidelná idylka, jenže jak dobře víme, tak ani ty netrvají dlouho.

Celá rodina má nečekanou návštěvu v podobě horlivého úředníka Patočky z městského úřadu. Ten chce dát věci do pořádku, protože za dům nikdo neplatí nájem. No a protože tu žijí strašidla, tak tu vlastně ani nikdo nechce bydlet. To je docela zapeklitá situace. Naše strašidelná rodinka tak dostane ultimátum, že buď musí začít platit a nebo se může rovnou vystěhovat.

Chce nechtě tedy budou muset všichni do práce a děti do školy. Zapojení do pracovního procesu samozřejmě není nic lehkého a především to přináší spoustu opravdu humorných situací. Nakonec i díky obětavým úředníkům na úřadu práce (to je první velký vtip) si všichni najdou své uplatnění. Vodník najde zaměstnání v prádelně, víla se stane balerínou a hlava rodiny Hugo? Ten se jako zkušený hejkal stane hvězdou místního divadla. Jenže mohou se strašidla opravdu tak lehce vzdát tím, čím doopravdy jsou?

Na scéně se navíc objevuje šarmantní upír Ignác z Temešváru. Tomu se samozřejmě vůbec nelíbí, jak se naše strašidelná rodina podbízí lidem. Co se mu ale líbí je paní Patricie, kterou si usmyslel, že získá za svojí ženu. Jak to celé dopadne už uvidíte ve filmu sami.

Nová komedie režiséra Zdeňka Trošky.

Shrnutí filmu Strašidla

Strašidla je opravdu hezká rodinný komedie se silným pohádkovým prvkem. Je to film zasazený do současnosti, ve kterém se krásně pojí humorná a pohádková složka. V tomto ohledu si film bere to nejlepší z tradičních českých rodinných filmů jako Chobotnice z druhé patra nebo Ať žijí duchové. Zdeněk Troška umí točit podobné lehké filmy. Samozřejmě jeho styl nemusí sednout každému, ale kdo ho má rád, tak bude jistě spokojený i se snímkem Strašidla, který jsme rovněž pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!