Přehrát online film Všechno nebo nic

Přehrát online film Všechno nebo nic. Bavíte se rádi? Zasmějete se? Tak to si rozhodně pusťte si přes internet novou českou romantickou komedii Všechno nebo nic. Příběh o dvou kamarádkách, které si založili knihkupectví a teď už jim ke štěstí chybí jenom velká láska. Tu by ostatně přáli i svému gay zaměstnanci Edovi.

Přímo pro vás tady máme tu super luxusní možnost v podobě přehrání filmu Všechno nebo nic. Ten si s námi můžete pustit online a to opravdu pohodlně doslova na pár kliknutí myši. A to je opravdu jedinečná příležitost, která se rozhodně neodmítá. Prostě to nemůžete udělat. Jinak se jedná o snímek, který šel do českých kin od 12. Ledna 2017 a hned záhy se stal nejnavštěvovanějším filmem. Dokonce sesadil i veleúspěšného Anděla Páně 2. Film pro vás máme přichystaný v opravdu luxusní kvalitě, abyste si ho maximálně a do sytosti užili.

Pokud máte rádi české komedie, tak by se vám mohl líbil i nový snímek Špindl online, který už čeká jenom na vás. Přenese vás na zasněžené kopce Krkonoš!

Přehrát online film Všechno nebo nic.

Recenze filmu

Začneme tím, že si představíme team, který stojí v pozadí filmu. Tou nejdůležitější osobou je bezesporu paní režisérka Marta Ferencová. Původem ze Slovenska, kde dříve natočila hned několik úspěšných seriálů. V poslední době ale přesedlala na filmovou tvorbu. Velmi známá je například její pohádka Řachanda.

Snímek vznikl na motiv knihy Evy Urbaníkové, která byla dokonce tak ochotná, že ho přepracovala do podoby filmového scénáře. Samozřejmě pod pečlivým dohledem paní režisérky. Co se týká technických profesí, tak hlavní kamery se ujal zkušený Peter Bencsík. Hudbu k filmu složil talentovaný René Rypar.

Jak najít v životě toho pravého?

Teď se ale připravte, protože vám prozradíme také něco málo o příběhu. Ten vypráví o dvou kamarádkách, které si v třiceti rozhodli splnit svůj sen. Společně si založili malé knihkupectví v centru Prahy. Je to voňavý a útulný obchod, kterému se i celkem daří. Jenže jeho majitelky mají stále problém se vztahy. Vanda a Linda proto už konečně touží po pravé lásce.

Linda  Vanda touží jenom po opravdové lásce.

Každá má přitom úplně odlišný problém s muži. Linda je velmi praktická a přemýšlivá žena. Velmi pečlivá, rozumí obchodu, ale i své malé dcerce, o kterou se musí starat. Někdy možná působí až příliš upjatě a možná proto se jí skutečné vztahy vyhýbají. To Vanda je energické a mužskou pozornost nemá rozhodně nouzi. Jenže z toho není nikdy nic víc, prostře každý si s ní chce užít, ale jinak od ní dává raději ruce pryč.

A milostné trable má i jejich jediný zaměstnanec mladík Edo. Je totiž velmi plachý, citlivý a navíc gay. Jeho partneři ho tak často využívají, ale jinak od něj dávají ruce pryč.

Všechno nebo nic k přehrání online

Přehrajte si přes internet novou českou romantickou komedii Všechno nebo nic. Je to opravdu velmi pohodlné a zvládne to snad každý. Po dlouhé době tady konečně máme opravdu zábavný film, u kterého si můžete skvěle odpočinout. Filmu Všechno nebo nic naleznete také na webu Filmero.

Závěr

Všechno nebo nic je opravdu povedená komedie, která vás určitě nejednou upřímně rozesměje. Konečně tady máme snímek, který má spád, energii a hlavně pozitivní náboj. Od režisérky Marty Ferencové to byla opravdu trefa do černého a tento příběh si úspěch opravdu zaslouží. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou zábavu a rozhodně si film Všechno nebo nic přehrajte. Nejlépe online přes internet. Na závěr už vám popřejeme jenom příjemnou a ničím nerušenou podívanou.