Přehrát online Léto All Exclusive

Letní komedie Léto All Exclusive už na vás čeká zdarma k přehrání. S námi si můžete tento povedený snímek pustit opravdu jednoduše a zdarma. To celé je záležitost na pouhých pár kliknutí myši a vy byste jí rozhodně měli využít a to pokud možno co nejdříve. Je to bláznivá letní francouzská komedie. Je to příběh Francka, který se vydává se svou snoubenkou a partou na nezapomenutelnou dovolenou v Brazílii. Občas to bude sranda a občas také naprosto nezapomenutelné dobrodružství.

Bavíte se rádi? Pokud ano, tak to vám rozhodně nesmí a nemůže uniknout ani film Léto All Exclusive. Pozor, neplést s Léto All Inclusive, protože takové štěstí naši hrdinové rozhodně mít nebudou ani chvilku. Na takovou válendu můžete vyrazit vy třeba do Egypta, ale naše francouzská partička si vybrala úplně jiný cíp světa a to tropickou Brazílii. Snímek natočila režisérská dvojice Nicolas Benamou a Philippe Lacheau. Oba dva patří mezi nadějné, ale už poměrně zkušené tvůrce. K novému filmu si tak dokonce napsali i scénář. Se scénářem jim pomohli ještě Julien Arruti a Pierre Lacheau.

Přehrát online Léto All Exclusive přímo zde.

V českých kinech mělo Léto All Exclusive premiéru ve čtvrtek 23. 6. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. To hlavní přeci je, že s námi si můžete tento krásný film přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Celé by mělo být záležitost na pouhých pár kliknutí myši a my doufáme, že pro vás opravdu bude. Film pro vás máme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Video je opravdu jemné a plné detailů. Stejně tak zvuk je tak povedený, že tropické brazilské moře budete úplně cítit.

A o čem je vlastně příběh filmu? Celé se to točí kolem Francka a jeho party kamarádů. Ti se vydali do slunné Brazílie. Tady chtějí nejenom blbnout, ale kromě toho se Franck chystá požádat svojí přítelkyni o ruku. Má to tak být opravdu nezapomenutelné léto.

Jenže parta si chce užívat nejenom moře, ale i trochu dobrodružství. A tak se vydají společně na výlet do džungle. Tatínek nevěsty jim k tomu dá i čipernou babičku, aby byla na čerstvém vzduchu. Té je snad 100 let, ale má výkonné elektrické vozítko. A co se stane? No to už možná tušíte. Naše partička se ztratí. A to je vážné, protože si k tomu nevybrali zrovna moc dobré místo. Všude jsou jedovatí hadi a jiná nebezpečná zvířata. Prales je divoký a nepropustný. K tomu všemu tady navíc žijí obávané kmeny lidožroutů.

Nová bláznivá francouzská komedie.

Protože jsou všichni z města, tak je čeká opravdu hodně divoké dobrodružství, při kterém se ukáže, že všechno co si mysleli o pralese je vlastně jeden velký omyl. Rozhodně nebude nouze ani o hodně vtipné okamžiky. Kvůli své nevědomosti se do nich budou naši hrdinové dostávat tak nějak sami od sebe.

Shrnutí filmu Léto All Exclusive

Taková je bláznivá francouzská komedie Léto All Exlusive. Podle nás je to skutečně hodně povedený a zábavný film. Není mu prakticky co vytknout. A nejenom, že se u filmu hodně nasmějete, tak občas je dokonce i napínavý. Prvky survivor hororu jsou ale opravdu spíše lehké. Režisérské duo Nicolas Benamou a Philippe Lacheau natočilo opravdu skvělý film. V mnohém se dokonce vyrovná i nejlepší komedii poslední doby Fakjů pane učiteli. Co říci závěrem? Nic snad jenom kromě toho, abyste si snímek Léto All Exclusive rozhodně nenechali ujít. S námi si ho přeci můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online.