Přehrát online Mike i Dave sháněj holku (2016)

Mike i Dave sháněj holku k přehrání přes internet. Pojďte si s námi pustit novou americkou komedii. Čeká nás spousta skvělých pařeb s bratry Mikem a Davem. Film podle skutečných událostí o bratrech Mikovi a Davovi Stangleových, kteří se rádi bavili, ale jejichž party končily tragikomicky. Jestli chtějí jet na svatbu svojí sestry na Havaji, tak se ale budou muset zklidnit. Takový je film režiséra Jaka Szymanskiho se Zacem Efronem v hlavní roli.

Exkluzivně a jenom zde pro vás máme novou americkou komedii Mike i Dave sháněj holku. Jenom zde si jí můžete přehrát přes internet a to jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. Čeká nás možná nejvtipnější komedie tohoto léta, tak si jí rozhodně nenechte ujít. Film šel do českých kin od 7. července 2016, ale na to nemusíte brát příliš ohledy. My jsme ho pro vás nahráli a připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a kdykoliv se vám zamane. Snad to bude co nejdřív, protože tahle komedie za to opravdu stojí. Snímek Mike i Dave sháněj holku je ke shlédnutí také na partnerském filmovém magazínu.

Film Mike i Dave sháněj holku k přehrání přes internet.

Hlavní hrdiny jsou dva bratři Mike a Dave Stangleovi. Dva mladí kluci, kteří milují život a rádi se baví. Jsou o sobě přesvědčeni, že jsou králové všech pařeb a že dokážou proměnit i nudnou rodinou akci v nezapomenutelnou pařbu. Je jedno jestli jde o oslavu narozenin, svatbu nebo pohřeb. Jejich kousky už jsou doslova legendární, ale ani ne kvůli tomu, jak se všichni bavili, ale hlavně kvůli tomu, jak to celé končí. Většinou totiž dost neslavně nějakou demolicí, úrazem, požárem nebo alespoň zásahem policie.

Jenže teď bude všechno jinak. Jejich milovaná sestřička se bude vdávat. Chce krásnou a romantickou svatbu na Havaji. Jenže Mike a Dave na ní možná nepojedou. Od rodičů totiž dostanou podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které jak doufají, je snad budou držet trochu na uzdě. Mike a Dave nejsou nijak zásadně proti, protože to celé vidí jenom jako další příležitost, jak se ještě líp bavit. Nahodí proto udičky na internetu a čekají.

Brzy mají doslova zástup holek, který s nimi chce jet. Svou roli nepochybně hraje i to, že je svatba právě na Havaji. A tak si vyberou na první pohled krásnou, ale cudnou dvojici kamarádek. Svatba je zachráněna. Jenže to netuší, že tyhle dvě slečny jsou ještě větší rošťandy, než oni dva. V paření je hravě předčí a to jenom zlomek toho, co opravdu umí. Čeká nás pěkně divoká jízda s tak drsnými zakončeními, na které si kluci sami doposud netroufli.

Mike i Dave jsou bráchové, kteří rozproudí každou oslavu.

Shrnutí filmu Mike i Dave sháněj holku

Film Mike i Dave sháněj holku je opravdu hodně zábavná komedie. Typický americký snímek, kde následuje vtip za vtipem. Prostě nic vážného a naopak snímek, u kterého se můžete perfektně bavit. Režisér Jake Szymanski odvedl opravdu skvělou práci a věříme, že tenhle snímek se opravdu netratí. Právě proto jsme ho připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento film přehrát opravdu jednoduše a pohodlně. Tak si to pojďte přehrát s námi a dobře se bavte!