Přehrát online Ostravak Ostravski (2016)

Komedie Ostravak Ostravski k přehrání přes internet. Pusťte si s námi novou českou komedii podle legendárního Deníku Ostravaka. Příběh horníka ze šachty, který se stane hrdinou. Díky tomu získá postavení i obdiv žen. Bohužel to s Jarkem nebylo úplně tak jak si všichni myslí. Takový je unikátní příběh z černé Ostravy. Nový český film režiséra Davida Kočára, jenž si s námi můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online.

Film Ostravak Ostravski online ke shlédnutí a zdarma. Máme pro vás možnost si pustit zbrusu nový český snímek hezky pohodlně přes internet. Do českých kin se přitom vydal 20. 10. 2016. Vy si ho ale můžete jednoduše pustit online. Je to jednodušší, než by se mohlo zdát. Video s filmem jsme pro vás získali v prvotřídní HD kvalitě, díky čemuž si ho pustíte opravdu jednoduše doslova jenom na pár kliknutí myši. Video nabízí opravdu perfektní rozlišení s velmi jemnými detaily a stejně tak hezky jemný a čistý zvuk. Aspoň tedy něco čistého, když už se podíváme na tu špinavou šachtu.

Přehrát online film Ostravak Ostravski pro vás.

Za snímkem stojí režisér David Kočár. Začínající režisér, který za sebou má jenom jedno krátkometrážní drama – Loučka 1945. Scénář k filmu dodal rovněž zatím nepříliš zkušený Vladislav Kučík. Co je ale velmi pozitivní je to, že příběh filmu vychází z legendárního blogu a knížek Deníky Ostravaka. Dnes už možná trochu pozapomělých, ale skvělých komediálních příhod. To je opravdu silný background, z kterého je možné krásně vycházet.

Naše milá a krásná Ostrava.

Hlavní roli ve filmu obsadil skvělý herec a komik Igor Chmela. Kromě něj se ale můžeme těšit i na další výborné, i když možná trochu méně známé herce. Zmiňme alespoň jména jako: Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček, Vladimír Polák, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Michal Čapka, Filip Čapka, Jitka Ježková a další. Více už si ostatně můžete najít sami na CSFD.cz.

A o čem je příběh filmu Ostravak Ostravski? Ten je samozřejmě tím hlavním a nejdůležitějších a tak si ho pořádně rozebereme v následujících řádcích. Všechno se to točí kolem jistého Jarka Ostravski. Druhého syna havíře a kuchařky v školní jídelně. Jak se tak od něj očekávala, tak i on nastoupil rubat na šachtu. Vždycky to byl takový obyčejný Ostravek – odrubal si svou šichtu a už se těšil domů na lahváče a zápas fotbalového Baníku.

Možná právě proto se v životě doposud nikam moc nepohnul. S fáráním to vypadá bledě, protože majitel dolu chce dát přednost zelené energie, ale Jarek dál poctivě fárá. Jednoho dne ale způsobí nemalou nehodu. A protože je ten co jí způsobí, tak hned i své kamarády zachrání. Ty o jeho eskapádě samozřejmě nic nevědí a tak ho vynášejí až do nebes. Jarka si všimnou média i vedení dolu.

Jarek zachrání na šachtě spoustu kamarádů horníků.

Rázem je to hvězda. Skoro až taková Ostravská celebrita. To mu hned zajistí velký kariérní vzestup. Brzo je povýšen na zástupce dělníků. Dostane krásnou teplou kancelář a k tomu i asistentku. A to není zdaleka všechno. Na hrdinu přeci letí jakékoliv ženské. Ty se po něm teď vrhají skoro jako vosy na med.

Co by se asi stalo, kdyby to všechno prasklo? Jarek Ostravski zjišťuje, že sláva, peníze a moc mají i své stinné stránky. Opravdu to není jednoduché a bílé límečky musí řešit úplně jiné problémy. A rozhodně nejde jenom o chtivé dámy. Jarek je ale dobrý chachar, který umí z lecčehos vybruslit, i když neumí bruslit.

Jarek celkem povýšil v práci.

Shrnutí filmu Ostravak Ostravski

Film Ostravak Ostravski je opravdu povedenou komedií. Ryze českou komedii. Nebo bychom spíše měla říkat Slezkou, či rovnou Ostravskou? Každopádně přináší originální příběh inspirovaný skvělými deníky Ostravaka, jenž vyšly i knižně. Je to opravdu zábavný film z nezaměnitelného prostředí. Igor Chmela v hlavní roli je naprosto skvělý a je hodně znát i jeho velký komediální talent. Výsledkem je tento skvělý film, na který se opravdu dobře dívá a jenž vám můžeme jenom doporučit. Právě proto jsme ho ostatně i nahráli a připravili přímo zde na těchto webových stránkách. Tak si ho pojďte pustit hned teď a dobře se bavte! My vám přejeme příjemnou a nerušenou zábavu s Ostravakem Ostravski.