Přehrát online Pařba v Pattayi

Francouzská komedie Pařba v Pattayi je konečně tady. Společně se přesuneme do Thajské Pattayi a bude to rozhodně stát za to. Novou francouzskou komedii režiséra Francka Gastambide jsme pro vás připravili přímo zde online. S námi si můžete Pařbu v Pattayi přehrát opravdu neskutečně jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. Naše známá parta se i po letech dokáže skvěle bavit. Vlastně to dokáže rozjet, ani neví jak.

Film Pařba v Pattayi jsme pro vás přichystali tady na této webové stránce. Budete si ho tak moci pustit s námi opravdu pohodlně a za nula korunek, tak jak to máte rádi. Snímek měl svojí premiéru v českých kinech ve čtvrtek 30. června 2016, ale to vy nemusíte nijak hrotit. Vy totiž nemusíte vůbec běžet do nejbližšího kina a naopak si tento povedený snímek přehrát s námi pohodlně a zdarma. Video s novu Pařba v Pattayi jsme pro vás pořídili v perfektní HD kvalitě a s českým dabingem. Díky tomu si můžete film vychutnat neskutečně snadno. Také audiovizuální stránka snad na vás udělá jenom ten nejlepší dojem.

Přehrát online film Pařba v Pattayi.

Název filmu Pařba v Pattayi by mohl evokovat, že se jedná o volné pokračování legendární série komedií Pařba ve Vegas, ale to není pravda. S těmito americkými komediemi má film možná malinko společný námět, ale jinak se jedná o skutečně svébytný film. Nemalou roli v této záměně možná v Česku sehrál i sám distributor, který film pojmenoval „Pařba v Pattayi”, i když originální název zní pouze „Pattaya”. Tuto malou sviňárničku jsme ale vzhledem ke kvalitě filmu ochotni rádi odpustit.

Film režíroval Franck Gastambide, který patří mezi zkušené i když u nás spíše mezi méně známé filmaře. Mezi jeho nejznámější a nejlepší filmy patří thriller Skrytá válka z roku 2015 a komedie Úplně poprvé shodou okolností také z roku 2015. Loňský rok byl pro něj zřejmě velmi plodný. Na Pařbě v Pattayi se navíc podílel Franck nejenom jako režisér, ale také spoluautor scénáře, který napsal společně s Stéphane Kazandjian. Kamery se ujal Renaud Chassaing. Pokud chcete vědět více, tak se určitě podívejte také na profil filmu na CSFD.cz. Nyní už ale pojďme na příběh.

Dva dlouholetí kamarádi už mají dost svých životů. Nuda, stereotyp, otrava. Francky a Krimo chtějí něco lepšího a už rozhodně nechtějí jenom sedět doma na gauči u televize. Jejich sen a cíl je přitom dosažitelný – je to thajské letovisko Pattaya proslulé divokou a nespoutanou zábavou. Jenže na to, aby si zde užili parádní dovolenou stejně nemají dost peněz.

Na druhou stranu Francky a Krimo nikdy neměli nouzi o dobré nápady. Teď dostaly jeden naprosto geniální. Ptáte se jaký? Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí když přihlásí svého kamaráda liliputa na mistrovství světa v thaiboxu liliputů. A oni dva mu budou na oko dělat trenéry.

Francky a Krimo nejsou žádní svatouškové.

Nikdo netuší, že tohle je začátek velkého a hlavně hodně bláznivého dobrodružství. Tihle dva totiž doposud skoro nevytáhli paty z rodné země a střetnutí s exotickou cizinou pro ně bude opravdu hodně divokých a netradičním zážitkem.

Shrnutí filmu Pařba v Pattayi

Pařba v Pattayi je opravdu zábavná komedie. Je to film, u kterého můžete vypnout hlavu a opravdu dobře se bavit. Režisér Franck Gastambide natočil opravdu dobrý a skvěle obsazený film. Navíc exotické prostředí Thajska dává filmu opravdu prvotřídní šťávu. Dobře vypadá i hodnocení ostatních diváků, takže film zřejmě bude mít úspěch. A my mu to přejeme. Snad si ho tedy i vy přehrajete s námi. Celé je to opravdu jednoduché a u nás navíc naprosto zdarma. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!