Přehrát online Špekoun (2016)

Film Špekoun online ke shlédnutí. Nová Belgicko-Švýcarská komedie už je tady pro vás přichystána online ke shlédnutí. S námi si jí tak budete moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. To je opravdu jedinečná příležitost, která se jenom tak neodmítá. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Je to příběh teprve 12-letého kluka jménem Kevin. Ten je v mnoha ohledech nadprůměrný. Nejvíc ale asi ve své váze, která činí úctyhodných 101 kilo. Povede se mu s tím něco udělat?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Špekoun. Jedná se o zábavnou evropskou komedii, která má blízko třeba k legendárnímu českému seriálu Metráček. I když v mnohém je určitě mnohem lepší. Zkrátka dobrý film, který byste určitě měli shlédnout i vy. Snímek natočil zkušený režisér Bruno Deville, který se stal rovněž i autorem scénáře. A povedlo se mu to skutečně dokonale!

Přehrát online film Špekoun.

Film dorazil do českých kin od čtvrtka 4. srpna 2016. Asi nebude trhat divácké rekordy, což je ale celkem škoda. Snad se i nám podaří vás přesvědčit, že za to tento snímek stojí. Video s filmem jsme sehnali v opravdu perfektní kvalitě a to navíc s velkým předstihem. Právě díky tomu vám ho ostatně můžeme nabídnout k přehrání přímo zde. Jedná se dokonce o HD rozlišení, na kterém vyniknou i ty nejmenší detaily. Samozřejmě i zvuk nijak nezaostává a je v naprosto výborné kvalitě, která vás doslova pohladí po uších.

A o čem to celé bude? Jak už jsme řekli, tak hlavním hrdinou je ještě malý kluk jménem Kevin, kterému je 12 let a 101 kilo. To je poměrně velmi silná nadváha. Asi si dovede představit jaký má život. Samozřejmostí jsou posměšky, kterých je opravdu oblíbeným terčem. Neustále sebou tahat takovou zátěž také není nic extra pohodlného. Pomalu už to začíná vadit i Kevinovi, který žije se svou matkou a dvěma sestrami.

Proto se pustí do shazování kil. Začne s šetrnou akvagymnastikou, která však nemá skoro žádný efekt. Ani setkávání s vrstevníky na tatáž hodině, kteří trpí i z jiných důvodů, také Kevinovi extra nepomůže. Hlavně tedy setkání s dívkou jménem Alice, která touží po tom se zabít. Navíc Kevin přijde i o svého jediného kamaráda jménem Moukoumbi.

Opravdu zábavná belgická komedie.

Jenže osud není úplně až tak krutý. Objeví se totiž mladistvý výrostek jménem Patrick, který se kluka ujme. Pracuje u bezpečnostní agentury. Sice jako druhořadý poskok nicméně má plnou pusu různých akčních historek. A sám se stylizuje do role armádního důstojníka. A to také nabídne Kevinovi. On mu dá výcvik a třeba se díky němu stane vojákem. I když vychovat ze špekouna elitního vojáka jistě nebude nic jednoduché. Spíš to vypadá na běh na dlouhou trať.

Shrnutí filmu Špekoun

Špekoun je hezký film. Je to hlavně komedie, ale má v sobě i kus dramatu. A hlavně je to film ze života. Zaprášené panelákové sídliště by mohlo být kdekoliv na světě, to že je zrovna v Belgii vidíme jenom jako náhodu osudu. Film má silný příběh a opravdu dobře se na něj dívá. Těch 83 minut co je dlouhý uteče opravdu hodně rychle. Nevím co říct o tomhle snímku více, ale každopádně si myslím, že je to opravdu skvělý film, který stojí za vidění. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.