Přehrát online Warcraft: První střet (2016)

Film Warcraft: První střet online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet zbrusu nový a netrpělivě očekávaný fantasy snímek, který oživuje legendární svět Warcraftu známý z počítačových her od studia Blizzard. Čeká na nás opravdu velkolepý film první třídy plný efektů a s bohatým příběhem. Zkrátka něco, co si za žádnou cenu nemůžete nechat ujít. A my budeme jenom rádi, pokud si tento snímek režiséra Duncana Jonese pustíte právě s námi.

Těžko bychom hledali počítačovou hru, která se zapsala více do dějin, než právě série Warcraft. Ta se skládá nejenom z perfektních strategií, ale také legendárního online RPG Word od Warcraft a v neposlední řadě také stále oblíbenější karetní hry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Warcraft se stal opravdovým fenoménem. Znají ho miliony lidí, kteří jim i skutečně žijí. Tenhle svět už dávno přerostl počítačové hry odkud vzešel. Existují knížky, komiksy, figurky i skutečné herní karty. Nemluvě o záplavě různých upomínkových předmětů od oblečení po hrnečky. Zkrátka a jednoduše je Warcraft úžasný a my jsme jenom rádi, že jsme se konečně dočkali i celovečerního filmu.

Přehrát online Warcraft: První střet (2016).

Ten šel do kin od 9. června 2016 a získal si celou řadu spokojených fanoušků. To je jenom dobře a určitě ani vy si ho nenecháte ujít. Video s filmem jsme pro vás nahráli v perfektní kvalitě a připravili přímo zde online ke shlédnutí. S námi si tak můžete tento akční fantasy film přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to ani být nemůže a proto byste tuto šanci rozhodně měli co nejdříve využít. Video je v HD kvalitě, takže je opravdu detailní a ostré. Stejně tak HD zvuk se povedl a jeho poslech pro vás bude opravdových zážitkem. Pokud hledáte o filmu další informace, tak vás rádi odkážeme na jeho profil na CSFD.cz.

A jaký příběh na nás v historicky první Warcraft filmu čeká? Podíváme se na odvěký souboj království Azeroth a jejího protikladu temné říše Draneor. Azeroth připomíná rozkvetlou zahradu. Je to svět lidí, kterému vládne moudrý král Llane. Je to civilizace, jenž vzkvétá a rozvíjí se. Nemalou zásluhu na tom jistě má i mocná armáda, kterou vede rytíř Lothar. Také mocní kouzelníci táhnou za jeden provaz a v čele s mágem Medivhem chrání běžné lidi. Ti se tak mohou věnovat zemědělství, řemeslům i zdokonalování věcí.

Draenor je úplný opak tohoto světa. Je to ztělesněné peklo, které se neustále zmítá mezi válkami různých klanů Orků. Krvežíznivé rasy, pro které je však válka hlavním smyslem bytí. Zdá se, že Orkové nemůžou být nikdy jednotní, ale pak se něco změní. Přijde temná hrozba, která je daleko větší, než s čím se kdy setkali. Přesně to je moment, kdy musí začít táhnout za jeden provaz. Vůdce Gul´dan má navíc plán. Osídlí nová území. K tomu jim má pomoci portál vyvolaný temnou magií. Shodou okolností tento portál vede právě do nejúrodnějších částí Azerothu.

Warcraft film je končně tady!

Orkové chtějí osídlit novou zemi, protože stojí před hrozbou, jenž je může nadobro zničit. Lidé, ale stojí před stejným problémem a jsou ochotni za záchranu svého království obětovat cokoliv. Krvavé střetnutí civilizací tak může začít. A bude to řež, jakou tento svět doposud nezažil. Takový je film Warcraft: První střet, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Podle nás se jedná o opravdu povedený a zajímavý snímek, kterému nechybí napětí i zvraty. Režisér Duncan Jones odvedl opravdu skvělou práci. Dokonce se podílel i na scénáři, jenž napsali společně s Charlesem Leavittem.

My zkrátka nemůžeme jinak, než vám film Warcraft: První střet doporučit. Je to opravdu prvotřídní akční fantasy s působivým a léty ověřeným příběhem zasazeným do perfektního audiovizuálního zpracování. Dobře se bavte. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou podívanou.