Seriál Polda online

Nový seriál TV Prima Polda online ke shlédnutí. Aktuální napínavá kriminální minisérie s Davidem Matáskem v hlavní roli. Přesně takový je velice povedený seriál Polda. První díl měl v televizi premiéru v neděli 23. října 2016 v hlavním vysílacím čase. Celkem bylo natočeno osm hodinových epizod a my nemáme jinou ambici, než vám je přinést online, abyste si je mohli přehrát opravdu jednoduše a zdarma.

Polda je nový projekt televize Prima, kterým se tato komerční televize naplno vrhá do žánru kriminálek. Vždyť před Poldou jsme si užili skvělý seriál Mordparta s Jiřím Bartoškou a Vojtou Kotkem. Hlavním hrdinou Poldy je opět známá tvář a to herec David Matásek. Kromě něj se však můžeme těšit ještě na originální složení herců jako například Igor Orozovič, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Ondřej Pavelka, Jana Kolesárová, Zdeněk Vencl, Jan Chudý nebo Jan Szymik.

Seriál Polda online ke shlédnutí.

Režisérem seriálu se stal zkušený Jaroslav Fuit, jenž má na kontě celou řadu seriálů a dalších projektů. Pro TV Prima natočil rovněž velmi úspěšné V.I.P. vraždy. A znát ho můžou i milovníci internetu, protože má na kontě i velkou část epizod úspěšné Kanceláře Blaník. Scénář k filmu napsal rovněž velmi zkušený Tomáš Holeček, který se specializuje hlavně na televizní seriály.

Líbí se vám seriál Polda? Co takhle si ho pustit na Bombuj.tv (více v článku).

Nový krimi seriál TV Prima s Davidem Matáskem v hlavní roli.

V televizi běží Polda každou neděli. Vy ale rozhodně na novou epizodu nemusíte čekat. Jednotlivé celé díly seriálu Polda pro vás připravujeme online ke shlédnutí na této webové stránce. Epizody pro vás nahráváme ve skvělé kvalitě. Máme zde inteligentní streamovací přehrávač, který se vždy přizpůsobí vašemu zařízení. Pro jeho aktivaci se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Tak neváhejte a pojďte do toho.

Polda je klasický moderní krimi seriál. Hlavním hrdinou je poručík Michal Bříza, který se jako zázrakem po dvaceti letech v kómatu probouzí. Za nedlouho se vrací zpátky do služby. Asi už zapomněl, že právě ve službě přišel právě k onomu vážnému zranění, jenž ho na 20. let vyřadilo ze života. V každém díle bude muset řešit jiný zajímavý kriminální případ.

Kromě toho si musí poskládat i svůj vlastní život. Za ty roky co byl mimo se změnilo úplně všechno. Manželka ho opustila. Jeho kolega je teď šéfem oddělení. A všechny ty nové mobily a počítače. Bříza ale rozhodně nedostane čas na aklimatizaci. Hned je k němu přidělen nový mladý kolega Andrej a společně vyráží do terénu. Jejich první případ bude velmi brutální a zamotaný. Půjde o vraždu nedávno propuštěného pachatele vraždy osmiletého chlapce. Takový lidé mají hodně nepřátel. Celé je to o to podivnější, že se zločin odehrál už před 15 lety a podle všeho se okolo motalo i spousta lidí, které Michal sám osobně zná.

Čeká nás napínavá osmidílná minisérie.

Poručík Bříza to nebude mít vůbec lehké, ale tohle je teprve první případ a vlastně jenom odvar vší té špíny, jenž na něj čeká. Třeba po těch dlouhých letech ale zjistí i zajímavé informace o svém vlastním případu.

Shrnutí seriálu Polda

Polda je nepochybně povedený krimi seriál. Má vlastně takřka všechno co po něm můžeme chtít. Zajímavý příběh, temné prostředí umocněné velmi profesionální prací kamery. Také hlavní hrdiny David Matásek alias poručík Michal Bříza je ve své roli skvělý. Škoda, že do kriminálek nebyl obsazovaný častěji, protože je to nepochybně jedna z hereckých poloh, která mu velmi svědčí. Za filmem stojí rovněž i velmi zkušený team vedený režisérem Jaroslavem Fuitem. Výsledkem je opravdu dobře koukatelný a napínavý krimi seriál. Nebo by se spíše chtělo říci minisérie, protože Polda má jenom osm dílů. To je jistě dobře, že příběh nijak nerozbředne, ale u tak povedené kriminálky prostě chcete víc. No ale třeba se alespoň dočkáme druhé řady. My pro vás zatím máme přichystanou tu první. Seriál Polda je tady online pro vás.