Seriál Specialisté online

Seriál Specialisté od TV Nova online ke zhlédnutí. Nový ryze český krimi seriál je tady a vy si ho budete moci přehrát s námi. Je to napínavá detektivka, která je vlastně až na hraně thrilleru. Krátká minisérie o pouhých osmi dílech má ambice opravdu zaujmout. Buďte u toho i vy!

Určitě vám neunikl start nového seriálu Specialisté, který jsme si nemohli nechat ujít ani my. První díl měl premiéru v pondělí večer 16. Ledna 2017. Každá nová epizoda pak má mít premiéru opět a jenom v pondělí. To je něco, co jsme si zkrátka nemohli nechat ujít. Konečně tady máme hvězdně obsazenou kriminálku s napěchovaným příběhem. Proto pro vás máme všechny díly online. Jednoduše vám poradíme jak na to, abyste se opravdu dobře pobavili.

Seriál Specialisté online ke zhlédnutí.

Recenze seriálu

Za seriálem Specialisté stojí velmi zkušený team režisérů, scénáristů i herců. Režie se ujala hned čtveřice režisérů a to: Peter Bebjak, Peter Magát, Lukáš Hanulák, Dan Wlodarczyk. Z hereckého obsazení se pak můžete těšit například na: Davida Prachaře, Zuzanu Kajnarovou, Jakuba Štáfka, Marka Adamczyka, Jana Vlasáka, Leoše Nohu, Lenku Termerovou, Veroniku Kubařovou a další. Jak se brzy ukáže, tak to byla zřejmě hodně dobrá volba.

Nový český krimi seriál TV Nova.

My jsme nelenili a všechny díly seriálu Specialisté pro vás máme online. A to hned od první epizody, jenž se jmenuje: „Útěk podle jízdního řádu”. Seriál je ve výborné kvalitě. Dokonce v HD rozlišení, takže si ho vychutnáte i na velké obrazovce. Co se týká rozlišení a kvality zvuku, tak se snad nedá nic vytýkat.

A na co se můžeme těšit? Především na napínavé detektivní příběhy, do kterých se prolínají i životní osudy jejich vyšetřovatelů. Hned v prvním dílu se podíváme na loupež v luxusním klenotnictví v centru Prahy. Dokonce je při ní postřelen prodavač. Naštěstí tramvají, která jede kolem jede i šéf policistů Vondráček.

Napínavá detektivní minisérie.

V dalších epizodách se pak podíváme například na krutou vraždu taxikáře, jehož tělo skončí až ve Vltavě. A na mnohé další napínavé události. Víc vám ale jenom tak prozrazovat nechceme. Každopádně jsou Specialisté opravdu skvělý a napínavý seriál, jenž se rozhodně vyplatí vidět. Proč ne právě s námi.

Specialisté online ke zhlédnutí

Stojí vůbec seriál Specialisté za to? To už můžete zjistit sami z následující video ukázky, která vás uvede do tématu. Podle nás rozhodně stojí za to a právě proto vám seriál doporučujeme online ke zhlédnutí.

Závěr

Specialisté je nový seriál se skvělým hereckým obsazení. Zaujme ale i svou výpravou a hlavně kriminální případy, které jsou jedním slovem perfektní. Konečně tady máme zajímavé a napínavé příběhy ze života, které rozhodně stojí za shlédnutí. Rozhodně neprohloupíte, pokud si seriál co nejdříve přehrajete. Je to napínavá minisérie, která má šťávu a žádný vleklý seriál. Určitě je lepší, než třeba Kriminálka Anděl a podobné. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte do toho s námi. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou a hlavně dlouhou zábavu!