Tajný život mazlíčků (2016) online ke shlédnutí

Film Tajný život mazlíčků online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si hned teď a tady pustit nový animovaný film pro celou rodinu. Čeká vás opravdu hodně zábavná komedie se spoustou zvratů a zajímavých situací. U toho rozhodně nemůžete chybět. Ani vteřinku o tom nepochybujte. Čeká nás příběh psa Maxe, kterému jeho panička Katie pořídila kamaráda. Často není doma a tak mu pes Baron má dělat společnost. Jenže tihle dva si vůbec nesednou. Jejich řevnivost pak málem skončí tragicky.

Přímo zde na této webové stránce jsme si exkluzivně pro vás přichystali online ke shlédnutí film Tajný život mazlíčků. Je to opravdu hezký animovaný film plný humoru a akce. Snímek si tak jistě užijí nejenom nejmenší, ale stejně tak i jejich rodiče. Jedná se o americký animák, za kterým stojí režisérské duo  Chris Renaud, Yarrow Cheney. Hlavně ten první má opravdu bohaté zkušenosti a stojí za úspěšnými animáky jako Lorax nebo Já, padouch 2. Věříme, že ani tenhle snímek vás nezklame. Scénář jinak napsali Ken Daurio, Cinco Paul a Brian Lynch. Za pomyslnou kameru se postavil Alexandre Desplat. Další encyklopedické znalosti pak hledejte na CSFD.cz.

tajny_zivot_mazlicku_2

Video s filmem Tajný život mazlíčků jsme pro vás nahráli v perfektní kvalitě a připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video je skutečně nádherné. Hezky plynulé, ve velkém rozlišení a s krásně čistým zvukem. Český dabing je pak vítanou samozřejmostí. Díky tomu si film jistě užijete pohodlně a kdykoliv jenom budete chtít. Určitě se to vyplatí víc, než hledání do nejbližšího kina. Film měl jenom tak mimochodem premiéru 11. 8. 2016.

Nová animovaná komedie o domácích mazlíčcích.

Příběh filmu se bude točit hlavně kolem psa Maxe. Je to krásný a zdravý pes, který snad nemůže být spokojenější. Aby také ne, když se mu jeho panička Katie tak pečlivě věnuje. Tráví spolu snad každou volnou chvilku. Jenže v tom je právě ten problém. Katie je totiž dost pracovně vytížená a v tuto dobu nechává svého milovaného pejska zavřeného samotného doma. Občas jí je to až samotné líto.

Proto se nakonec rozhodne s tím něco dělat. Zajde do útulku, kde si pořídí dalšího psa jménem „Baron.” Chce, aby dělal Maxovi společnost a hezky si hráli. Jenže to se vůbec nepovede. Oba dva jsou to silné osobnosti a vůbec si nesednou. Hned na první pohled oba dva psi vědí, že tohle prostě nemůže fungovat. Co následuje už si můžete sami dovtípit. Všemožné naschvály, ústrky a vzájemné pasti.

Jejich nevraživost graduje a dojde tak daleko, že se omylem dostanou až do kanalizačního potrubí. Tady velmi krutě vládne pološílený králík a jeho další zvířecí následovníci. Je to velmi nebezpečné místo, kde hrozí nebezpečí na každém rohu. Max si to velmi dobře uvědomuje a chce se odtud dostat. Jisté ale je, že sám to nedokáže.

Naštěstí má tam nahoře partu zvířecích kamarádů, kteří jsou odhodlaní ho zachránit. Mají na to velmi krátký čas, než se Katie vrátí domů, ale jejich odhodlání je opravdu obrovské. Chcete vědět jak to dopadne?

Čeká nás komedie pro celou rodinu plná vtipu.

Shrnutí filmu Tajný život mazlíčků

Tajný život mazlíčků je opravdu krásná animovaná komedie. Je na ní opravdu znát, že se na ní podílel tvůrčí team podepsaný pod Já, padouch. Film je hravý a vtipu má opravdu na rozdávání. Jednotlivá zvířátka také snad už nemůžou být roztomilejší. Hlavní příběh příjemně odsýpá a těch 90 minut uteče skutečně jako voda. U filmu jsme se zasmáli jako u málokterého jiného. Z tohoto příběhu si zkrátka odnese své každý od úplně malých dětí až po dospělé. Co více jenom dodat? Snad jenom přání, abyste si snímek Tajný život mazlíčků opravdu užili. Je to opravdu hezká komedie, kterou prostě musíte vidět. Navíc když si jí můžete přehrát tak jednoduše, tak opravdu není moc co řešit. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!