Pohádka Čert ví proč (2003) online ke shlédnutí

Česká pohádka Čert ví proč (2003) online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet povedený příběh o jednom království, které začala ovládat čertovská zvůle. Na této webové stránce jsme připravili exkluzivně pro vás online ke shlédnutí tento povedený český film. Natočil ho režisér Roman Vávra, který měl po boku celou řadu skvělých herců. Jedná se o Česko, Slovensko, Německou koprodukci, takže této pohádce nechybí opravdu velkolepí výpravný styl.

Pokračování textu Pohádka Čert ví proč (2003) online ke shlédnutí

Česká pohádka Řachanda (2016) online

Zbrusu nová ryze česká pohádka Řachanda už na vás čeká online ke shlédnutí. Určitě vám neunikla zpráva o nové hezké pohádce jménem Řachanda, kterou natočila mladá režisérka Marta Ferencová. Tak právě tuto zábavnou pohádku plnou humoru a poučení jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma.

České pohádky mám tuze ráda. Patří k těm nejhezčím. Jsou plné barev, pohádkových postav a také naší krajiny. Jinde podobné netočí a vlastně ani nemůžou i kdyby chtěli. Vždyť tolik krásných hradů a zámků prostě nikde jinde nemají. Tak například Řachanda se točila na zámku Dětěnice, na středověkém hradě Kost a také v nedotčených lesích Královehradeckého kraje. A výsledek stojí za to! Nevěříte? Tak to byste si měli rozhodně co nejdříve přehrát Řachandu s námi přes internet. Je to pohodlné a navíc naprosto zdarma.

Řachanda je úplně nová česká pohádka pro celou rodinu!

Příběh je vlastně klasickým napravením pyšné princezny. Ta se v našem případě jmenuje Markéta a vytočil jí dokáže i taková drobnost, když dostane jiné květiny, než jsou její oblíbené. Třeba takové Lilie, které opravdu od srdce nenávidí. A navíc jí smrdí práce. Není ale samotná ve svém království. Pak jsou tu ještě dva mladí chasnicí Kuba a Matěj, kteří o poctivou práci také doposud ani nezavadili. Všechno to mají navíc o to těžší, že oni pro obživu musí krást a dělat různé podvody.

Černý les je plný zajímavých bytostí!

Tato vykutálená trojka se shodou náhod ztratí v Černém lese. A ono to vlastně ani není tak náhoda. Vlastně si je sem skoro přitáhly tajemné lesní bytosti, které zde žijí. Jsou to opravdu různé potvory od elfů připomínající zelené avatary, přes skřítky, až po tradiční lesní strašidla jako třeba Hejkal. Všichni ale věří, že by každý člověk měl dostat šanci na polepšení. Každý si zaslouží, aby se k němu ostatní chovali tak, jak on se chová k ostatním. To je stará a neměnná pravda.

V Černém lese čekají na Markétku, Kubu i Matěje velká dobrodružství. Dostanou se na hranice svých psychických i fyzických sil. Nakonec poznají, že na práci vlastně není nic špatného a také to, že není nic důležitějšího, než se hezky chovat k ostatním lidem. Člověk opravdu nikdy nemůže vědět, kdy je zase bude potřebovat. Nebudeme vám prozrazovat jak, ale nakonec se tedy všichni naši hrdinové do jednoho napraví. Samozřejmě to nebudou mít vůbec jednoduché, ale co v životě bývá, že ano. Z princezny Markéty se ale konečně stane žena hodná panování. Dokonce si k tomu najde i nového krále, kterým má překvapivě být obyčejný kluk – Matěj.

V Řachandě si zahrál nejenom Bolek Polívka, ale i jeho syn Vladimír.

Novou českou pohádku Řachanda, jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si jí tak můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Je to opravdu skvělá šance, jenž byste měli využít. Video s filmem už na vás čeká ve výborné kvalitě. Alespoň si tak užijete všechny ty barvité záběry i skvělou hudbu od Daniela Miňovského a Jana Koláře. Zkrátka a jednoduše věříme, že vás tato krásná česká pohádka nezklame. PS. Kdyby nám video s Řachandou vypadlo, tak si pohádku můžete rovněž pustit na magazínu Hi.9e.cz. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

Císař a tambor (1998) online ke shlédnutí

Krásná česká pohádka Císař a tambor už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Na této naší webové stránce jsme si exkluzivně pro vás přichystali hodně zajímavou a možná trochu méně známou českou pohádku. Film se jmenuje Císař a tambor a měl v roce 2008 ho natočil režisér Václav Křístek, který je ostatně i spoluautorem scénáře. Příběh je inspirovaný pověstí o panovníkovi Josefu II., jenž měl zvláštní zábavu, kdy se vydával v přestrojení mezi své poddané.

Pokračování textu Císař a tambor (1998) online ke shlédnutí