Krásná pohádka Čert ví proč

Pohádka Čert ví proč (2003) online ke shlédnutí

Česká pohádka Čert ví proč (2003) online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet povedený příběh o jednom království, které začala ovládat čertovská zvůle. Na této webové stránce jsme připravili exkluzivně pro vás online ke shlédnutí tento povedený český film. Natočil ho režisér Roman Vávra, který měl po boku celou řadu skvělých herců. Jedná se o Česko, Slovensko, Německou koprodukci, takže této pohádce nechybí opravdu velkolepí výpravný styl.

Pokud máte chuť na krásný pohádkový příběh, tak jste zavítali na tu správnou webovou stránku. Přímo tady pro vás máme video s pohádkou Čert ví proč. Jedná se o opravdu velmi hezký a zábavný příběh, jenž měl svojí premiéru už 27. března 2003. Jedná se tedy už o trochu starší pohádku, která přesto nepatří k těm extra známým. A je to možná dobře, protože nás čeká velká porce zábavné podívané pro celou rodinu, která vás překvapí. Čert ví proč je ale hlavně kvalitní film, který prostě stojí za shlédnutí.

Pohádka Čert ví proč na Bombuj.tv? Proč ne!

Krásná pohádka Čert ví proč

Za sedmero horami a sedmero řekami se nachází tak jiné království. Vládne mu král Dobromil, který má ale pěkně vykutáleného rádce a ministra. Ten neopomene příležitost, aby svého pána oškubal. Jednoho dne se ale král naštve a chce vidět na vlastní oči svou pokladnici. Zjistí, že je úplně prázdná. Až na pár husiček. Ty zde chová ministrova manželka. Naštvaný král se v tváří v tvář bankrotu rozhodne pro zoufalý čin a to uzavřít obchod se samotným ďáblem. K moci se dostane hamižný ministr a celým královstvím se začnou šířit pouze všechny zlé lidské vlastnosti. Najít zde byť jenom kousíček dobra se rázem zdá nemožné.

Bylinkářka Apolena ale má vizi, že z daleka přijde chasník a celou zemi zachrání. Kdo ví, zda to ale už v hlavě nemá popletené. Ostatně její kouzelné bylinky většinou stejně napáchají více škody, než užitku. Navíc podle snu staré bylinkářky má mládenec přijet na oslovi.

Mezitím má do království skutečně namířeno jeden statný junák. Jmenuje se Filip a má pro strach uděláno. Nikdo netuší, že je to vlastně také princ ze sousedního království, který by chtěl poznat kus světa a najít si nevěstu. Tu záhy skutečně objeví a to přímo v osobě princezny Aničky. Její krása mu očaruje a je rázem ochotný udělat cokoliv, aby jí zachránil před peklem stejně jako celé její království. Na Filipa čeká opravdu lítý boj plný nebezpečí. Nakonec se mu ale díky velké odvaze a nehynoucí povede překonat všechny nástrahy a princeznu skutečně zachránit. Na nás ale čekají nejenom dramatické momenty, ale také chvíle plné humoru a zábavy.

Na královském dvoře se děje hodně podivností.

To je ve zkratce příběh filmu Čert ví proč. Snad se nám podařilo vás zaujmout. Je to opravdu hezká pohádka s kvalitním mezinárodním hereckým obsazením. Také příběhem a moderním ztvárněním se přeci jenom vymyká tomu na co jsme většinou zvyklý. Samozřejmě nemůže chybět celá řada čertů včetně opravdu děsivého Lucifera. Nás tento film tedy opravdu zaujal, což je ostatně důvod, proč jsme se o něj také rozhodli s vámi podělit na těchto webových stránkách. Pohádku jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě a vy si jí nyní můžete pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která už se nemusí opakovat. Využijte jí!