Přehrát online film Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Film Alenka v říši divů: Za zrcadlem online ke shlédnutí. Přehrajte si volné pokračování legendárního fantasy filmu. Starý příběh v roce 2010 oživil fenomenální režisér Tim Burton a tento film na něj volně navazuje. Režisér se sice změnil, ale jinak v hlavních rolích uvidíme všechny známé herce z prvního dílu: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway. Bude to opět úžasná a nezapomenutelná výprava.

Máte rádi fantasy filmy? Pokud ano, tak si rozhodně nenechte ujít ani film Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016), který vám přinášíme online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Snímek je dokonce znám pod neoficiálním názvem Alice in Wonderland 2, ačkoliv se na něm nepodílel režisér Tim Burton, ale neméně zkušený James Bobin. Scénář pak napsala Linda Woolverton a za kameru se postavil Stuart Dryburgh.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem online ke shlédnutí.

Do českých kin se Alenka v říši divů: Za zrcadlem vydala od 24. května 2016, což vy ale nemusíte nijak blíže řešit. S námi si totiž tento skvělý snímek můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma. My jsme ho totiž pro vás nahráli ve skvělé kvalitě ještě před jeho oficiální kino premiérou. Film pro vás máme v opravdu naprosto ohromujících detailech pohodlně a zdarma.

A o čem tedy bude toto volné pokračování? Alenka Kingsleighová dospěla a stala se mořeplavkyní jak toužila. Opravdovou námořnicí, která několikrát obeplula svět. Jenže teď se vrací domů do Londýna, aniž by tušila, že právě tady jí čeká další dobrodružství, které bude daleko větší, než to, co by mohla zažít na druhém konci světa. Čeká jí kouzelné zrcadlo a tajemný svět, který se za ním ukrývá. I když možná až tak tajemný není, protože to přeci jenom bude pro Alenku druhá výprava sem.

Brzy se setká i postavami, které už hodně dobře zná: bílého králíka, houseňáka Absolema, kocoura Šklíbu a Kloboučníka. Něco je ale jinak, všichni vypadají sklesle a mají k tomu skutečně dobrý důvod. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost, bez které nemůže žít. Cesta Alenky do země za zrcadlem tak v tomto světle rozhodně nebyla náhodná. Je tady od toho, aby mu pomohla.  Musí si k tomu půjčit mocnou Chromosféru. Artefakt z dávných dob, který určuje chod času. Tomu, kdo jí ovládá umožňuje skutečné divy, včetně cest do minulosti.

Legendární fantasy příběh se vrací.

A přesně takovou výpravu se rozhodne Alenka podniknout. Vydává se nejenom do minulosti svých přátel, ale hlavně své vlastní. Potkává lidi a postavy, které už zná, ale v rychle se měnících různých fázích jejich životů. Bude to výprava nebezpečná a plná dobrodružství. Alenka si přitom musí pospíšit, protože na záchranu Kloboučníka má jenom omezený čas.

Takový je ve vší stručnosti příběh Alenka v říši divů: Za zrcadlem. Čeká nás úžasné rodinné fantasy dobrodružství, které bude jistě v každém momentu stát za to. Nový režisér James Bobin odvedl opravdu skvělou práci a hlavně díky herecké obsazení shodnému s filmem Tima Burtona jistě nepoznáte žádnou větší změnu ve stylu vyprávění. Film jsme pro vás nahráli a ve vysoké kvalitě přichystali online ke shlédnutí. Pokud by vás přesto zajímaly další informace, tak vám rozhodně musíme doporučit profil filmu na CSFD.cz, kde jsou rovněž i recenze běžných diváků. Tenhle film zkrátka stojí za to a vy byste si ho určitě neměli nechat ujít. Navíc, když si ho můžete tak jednoduše přehrát s námi. My vám k tomu už jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu!